USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Вбили активіста Правого сектору Сашка Білого

25 Березня 2014 07:42
Депутат Олесь Доній повідомив про вбивство в Рівному активіста "Правого сектору" на прізвисько Сашко Білий (справжнє ім'я Олександр Музичко).

Про це політик написав на своїй Facebook-сторінці, - повідомляє "Українська правда".



"Щойно повідомили, що вбили "Сашка Білого" (Олександра Музичка) в Рівному. Два автомобілі підрізали його машину, витягнули, пересадили до себе. Потім викинули на землю-руки за спиною в наручниках, два постріли в серце", - повідомив Доній.

Пізніше рівненський сайт "ВСЕ", спираючись на інформацію власних джерел, повідомив, що трагедія сталася цієї ночі у кафе "Три карася", що знаходиться поблизу Сарненського і Житенського кілець.

Начебто, там невідомі влаштували стрілянину, внаслідок якої і загинув Олександр Музичко.

"Його тіло знаходиться зараз у кількох десятках метрів від самого кафе. Наразі на місці події працює слідчо-оперативна група", - повідомляє видання.

Згідно з інформацією, кількох осіб, які також відпочивали в кафе, викрали.

Активіст "Правого сектору" Ярослав Гранітний підтвердив інформацію про вбивство виданню "ЧаРівне". Він повідомив, що бачив тіло, на ньому був роздертий одяг.

"Ті, хто вбивав його переконались, що на ньому немає бронежилета, і тоді вистерили у серце", - сказав Гранітний.

За його словами, більше нікого не вбили. Утім, серед 5-ти викрадених троє бійців "Правого сектору" та двоє цивільних. Серед них начальник міського центру зайнятості Володимир Даценко.

Як відомо, Сашко Білий став "зіркою" в інтернеті після того, як там з'явилися кілька скандальних роликів із ним. На одному озброєний активіст виступав на президії Рівненської облради, на іншому — вдарив рівненського прокурора нібито за погане розслідування справи про вбивство жінки. Після цього активіст "Правого сектору" записав відеозвернення, в якому пояснив свій вчинок.



Після цього ім'я Білого почали активно використовувати російські журналісти, щоб проілюструвати "лякалки" про радикалів, які розгулюють вулицями України.

У Росії Білого заочно заарештували за частиною 1 статті 209 КК РФ "Створення стійкої збройної групи (банди) з метою нападу на громадян і керівництва нею".

Сам Білий попереджав про те, що його можуть вбити.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 61
s Показати IP 25 Березня 2014 07:49
Відать свої ж уложили, не зійшлись у поглядах...
олена до s Показати IP 25 Березня 2014 08:25
можливо й свої але я більш схиляюся до того, що це зробили родичі вбитих ним російських солдат у Чечні або російські спецслужби , бо він перебував у федеральному розшуку. До речі, О. музичко е уродженець пермської області, неодноразово був засуджений й звичайно одними своїми діями дискредитував правий сектор. останнім часом він активно займався рекетом нібито на розвиток Правого сектору, чим ще більше підривав віру людей у справедливість. про мертвих звичайно погано не говорять але мені його зовсім не шкода а навіть рада
555 до олена Показати IP 25 Березня 2014 08:32
У всякому випадку співчуття родичам. Хоча вони, напевно, були готові до такого розвитку подій....
Анонім до 555 Показати IP 25 Березня 2014 09:49
награда нашла "героя"...
Нормальний до олена Показати IP 25 Березня 2014 09:39
Навіщо він здався Росії? Думаю, що Аваков нормальний пацан, постарався...
))) до Нормальний Показати IP 25 Березня 2014 09:44
вбитий у рамках спецоперації МВС. менти ожили, зрозумівши, що інакше їм і решткам країни ппц.
Білий до s Показати IP 25 Березня 2014 08:55
Слідуючий данильчук!!!!
Всезнайко до Білий Показати IP 25 Березня 2014 09:39
коментар було видалено
Сам Показати IP 25 Березня 2014 07:50
С*кіі - вони дорого заплатять !!!
РЕМ до Сам Показати IP 25 Березня 2014 07:56
Саша нещодавно виступив з критикою методів Яроша.От и догрався.В Рівному місцеві хлопці теж так вважають.А Ярош жах як не любить конкуренції...
саша до Сам Показати IP 25 Березня 2014 08:52
коментар було видалено
Анонім до Сам Показати IP 25 Березня 2014 10:47
Ого , як в тебе лайків багато...
Данильчукам Показати IP 25 Березня 2014 08:09
А по-моєму це російські спецслужби почали відстріл.
s до Данильчукам Показати IP 25 Березня 2014 08:12
Можливо :)
) до Данильчукам Показати IP 25 Березня 2014 08:26
Не думаю
лучани Показати IP 25 Березня 2014 08:19
слідуючий Данильчук буде? почали відстріл ворогів багато п***ять!!! Гузь хай теж тепер переживає з ними колись був в одній упряжці! я так і думав що воно так і буде кінчатись і це тільки початок тепер не дивно що про другий етап револіціі говорили! не буде того етапу бо вас до того часу переб ють
555 до лучани Показати IP 25 Березня 2014 08:29
Тепер вони не висунуться. Або скоро побачимо флешмоб в бронежилетах з касками на голові з кодлом охоронців і під парасольками....
))) до лучани Показати IP 25 Березня 2014 09:47
цих малолітніх недоумків ніхто не зачепить. вбивство людини навіть зараз - дорога штука, не так легко провернути. а маратись через с*ань тіпа гузьонка або паші ніхто не буде. кому вони треба?
не удивительно Показати IP 25 Березня 2014 08:22
коментар було видалено
олена до не удивительно Показати IP 25 Березня 2014 08:27
А ви знаете, жителям рівне стало спокійніше.
333 Показати IP 25 Березня 2014 08:23
коментар було видалено
555 Показати IP 25 Березня 2014 08:27
Ніякі це не росіяни. Їм це не потрібно. Навпаки, його дії їм на руку. Зірка ютуб для них. А от Ярош... Тут треба добре подумати. А, можливо і МВС разом з СБУ. Сашко зробив свою справу і може відпочити... Тепер будемо бачити хто кого... З Авакова треба спитати за розстріл на Майдані (можливо так треба було щоб прийти до влади), з Турчинова, якиий "здав" Крим і тепер погрожує покарати винних. Хто-хто, а він перший повинен нести відповідальність як головнокомандуючий. Брехня всюди, до влади дійшли дурні. Добре що хоч Сеня їздить гроші збирає. Будемо чекати третій Майдан.
s до 555 Показати IP 25 Березня 2014 08:59
На рахунок розслідування, вже "встановили" що лідери опозиції не причетні, а траекторію куль вираховують уже місяць всякими лазерами, мабуть знову відмажуться і замнуть справу.
Анонім Показати IP 25 Березня 2014 08:45
Во дурни обвиняющие российские спец.... когда он сам обьяснил кто его заказал!)
лютий Показати IP 25 Березня 2014 08:50
Шкода все одно,тут засилля украінофобських троллів-ща будуть мінусити!
иван Показати IP 25 Березня 2014 08:52
на жаль вся Украина як и политични партии це проект Кремля :
воно так мало статис Показати IP 25 Березня 2014 08:52
хіба ж сама рівненьська бандота буде терпіти якогось там Білого. Тільки дивно, що цього не зробили раніше. Данильчуку те саме буде за Башкаленка. Тей дядько цього так просто не залишить.
Анонім до воно так мало статис Показати IP 25 Березня 2014 09:52
100%
Хай земля йому буде Показати IP 25 Березня 2014 08:53
Він, можливо, був справжнім патріотом України! Методи звичайно були радикальні, не подуші нинішнім пластиліновим "героям". І люстрація вже буде не та... А Україну зараз продали у черговий раз, як продавали віками. Який злодій найстрашніший?...ПРАВИЛЬНО - хатній. Не шукайте зовнішніх факторів, а проаналізуйте ситуацію хоча б з 7 березня, і вам провидниться. Іларіонов все розжував, а його словам, як і те що говорив Гриценко, і колишній командувач аеромобільних військ, і багато інших мудрих людей, нинішня влада свідомо проігнорувала. Так що маємо, те що маємо. Так що не дивуйтеся з "мудрих" рішень баптистів-саєнтологів, Галелуйя!!!
Анонім до Хай земля йому буде Показати IP 25 Березня 2014 09:06
яким справжнім патріотом? що ти мелеш?
Анонім до Анонім Показати IP 25 Березня 2014 09:11
всі мають право на висловлення думки
Анонім до Анонім Показати IP 25 Березня 2014 09:23
я в щоці. що за народ в нас. йому можна було робити все, що захочеться, лякати не тільки чиновників своїм автоматом, а й простих людей. слова не скажи, а тепер як його вбили і думаю, що якраз ті,яким він заважав дуже,або перед ким так вимахував своїю зброєю,так відразу всім стає шкода.знаю, що грішу,але за що боровся на те і напоровся. все віддається. і хто не знає, що патріот е людина,яка любить своє і поважає чуже. він чуже не поважав. думайте.
Шкода Показати IP 25 Березня 2014 09:06
Мені його шкода - по-людськи шкода. Хоча він був і доволі суперечливою особистістю, але Україну він любив.
))) до Шкода Показати IP 25 Березня 2014 09:45
по-людськи - так. винні всі, чого уж там.
125 до Шкода Показати IP 25 Березня 2014 09:46
коментар було видалено
DED Показати IP 25 Березня 2014 09:44
Цікаво, а ВН можуть давати офіційну інформацію - це була операція МВС з його затримання і він відстрілювався за що і постраждав.
Джулія Показати IP 25 Березня 2014 10:03
Вбивство-це ВБИВСТВО. Людини не стало! Ближнього вашого.
Анонім до Джулія Показати IP 25 Березня 2014 10:26
Он як ти заговорила! А скільки він людей поклав? Бог все бачить
Джулія до Анонім Показати IP 25 Березня 2014 20:31
І галочки в блокнотику ставить :-)))))
PRIEST до Джулія Показати IP 25 Березня 2014 12:34
Хто відніме життя у ближнього, той погубить лише тіло його, а душу - свою. Amen!
Анонім Показати IP 25 Березня 2014 10:20
http://ari.ru/news/7f4e8e9ef
АНАЛітик Показати IP 25 Березня 2014 10:27
Ярош іде в президенти. Партія УНА-УНСО чистить свої ряди.
АНАЛітик до АНАЛітик Показати IP 25 Березня 2014 10:29
Використаний туалетний папір переважно викидають)))
справедливий до АНАЛітик Показати IP 25 Березня 2014 10:45
То правда, але чого ти ще досі тут.?
Со строны Показати IP 25 Березня 2014 10:32
Это первый шаг "аваковских" против Яроша. Эх, такая медийная персона потеряна)
АНАЛітик до Со строны Показати IP 25 Березня 2014 10:35
Це ПЕРШИЙ дійсно реальний крок міліції до оновлення. Данильчук - пдумай.
данило Показати IP 25 Березня 2014 10:46
Годі лякати, пліснява клавішна!
Сруль Показати IP 25 Березня 2014 10:54
Добграї, перестаньте радіти чужій смерті!!!
Іван Показати IP 25 Березня 2014 11:31
коментар було видалено
РБ Показати IP 25 Березня 2014 11:35
коментар було видалено
Я Показати IP 25 Березня 2014 12:03
Повністю згоден з Хай земля йому буде!!! "не дивуйтеся з "мудрих" рішень баптистів-саєнтологів" Читайте про секту саєнтологів
Анонім Показати IP 25 Березня 2014 12:42
Не довго МЗИЧКО і грало , Не довго ФРАЄР танцював.
Я Показати IP 25 Березня 2014 13:58
коментар було видалено
РБ Показати IP 25 Березня 2014 14:31
Адміни, а що таке? злякались коментар? Я можу повторити: Данильчук, прийми до уваги - люстрація почалась і у ваших рядах.
БЮТьЛюдей Показати IP 25 Березня 2014 18:07
Його місія зараз - показати реальне обличчя нинішньої влади, щоб мирні люди отямилися і прийняли вірні рішення. Адже чим відрізняється скажімо Юля від Сашка? Сашко говорив сміло й робив, що думав. А Юля думає теж саме, говорить те ж саме, але не на камеру, робить деякі речі за допомогою інших (платить з добре захованих раніше грошей, різним ...).
ПравдаДорожчаЗаЖиття Показати IP 25 Березня 2014 18:21
Тільки дешеве чмо може говорити про мертвог погано..Справжній воїн поважає свого гідного ворога..а Сашко був гідним ворогом казнокрадів, негідників прокурорів (які кришували вбивства), агресорів-росіян!! Ті хто його знав у житті й воював з ним знає який він був друг у бої і проста людина в житті...Він поклав і душу й тіло за свою Нову, свідомішу Україну. В в бою він умів надійно захистити спину товариша. його побратими кажуть не боячись, як і він смерті: почивай з миром Сашко ...зустрінемося але не зараз...
так до ПравдаДорожчаЗаЖиття Показати IP 26 Березня 2014 12:32
ти ще расскажи що у чечні він захищав україну
my_gift Показати IP 25 Березня 2014 20:32
Шкода Сашка до сліз...
Тінь Сонця до my_gift Показати IP 25 Березня 2014 21:25
"Ніколи не плач!" http://www.youtube.com/watch?v=ooCcM7p6FQ0
Анонім до Тінь Сонця Показати IP 25 Березня 2014 22:32
Нагорода найшла свого героя...
Тінь Сонця до Анонім Показати IP 26 Березня 2014 02:37
Варварство, звірство і беззаконня!