USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Вбиральня у центральному парку спричиняє антисанітарію під вікнами лучан

27 Лютого 2016 15:41
Сусідство лучан із колишньою вбиральнею створює їм настільки сильний дискомфорт, що вони вже не в змозі приховувати своє невдоволення. З їхніх слів, міська влада у вирішенні цього питання просто бездіяльна, тому вони готові до рішучих дій.

Лучанин Андрій, не приховуючи розлючення, каже, що хоч туалет вже давно не працює, через зіпсовану каналізацію під час дощу витікають фекалії й течуть пішохідною доріжкою вниз у Центральний парк культури і відпочинку імені Лесі Українки. А влітку, наголошує він, теж ситуація не краща - всі запахи випаровуються і під вікнами стоїть на стільки жахливий сморід, що навіть кімнату не можна провітрити.

«Я та інші мешканці вже неодноразово зверталися в усі служби, які тільки можна: Луцьку міську раду, «Луцькводоканал», ЖКП, але реакції жодної - всім байдуже.
Ми як головою об бетон б’ємося вже третій рік. Ще два роки тому нам Луцький міський голова Микола Романюк обіцяв, що питання врегулюють. Казав, що передадуть туалет на баланс ЖКП й проблему вирішать. Втім, на балансі комунального підприємства вбиральня перебуває понад рік, але більше слів – дій жодних. Останнє моє звернення було на «гарячу лінію» Луцької міської ради «15-80» минулого тижня. І вкотре мене запевнили, що звернення зареєстрували та його розглянуть.

Ми вже готові й самі скинутися грішми, аби прокласти нормальну каналізацію, лише б ця антисанітарія під нашими вікнами припинилася. Тому і звернулися у ЗМІ, можливо хоч так влада зверне увагу на проблему. Адже, окрім антисанітарії, це центр міста і можна уявити, який імідж формується в очах туристів», - розповідає лучанин Андрій.

Та риторично ставить запитання: «Якщо така безгосподарність влади, то про який розвиток туризму в Луцьку можна говорити?!».

Зауважимо, що для того, аби привернути увагу влади до проблеми, містяни навіть реєстрували електронну петицію.

Натомість, щоб вирішувати нагальні й болючі питання, Луцька міська рада займається пропагандою туризму в обласному центрі, на що торік виділили 343 тисячі гривень, а на 2016-й рік передбачили в казні 600 тисяч гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
не лучанин Показати IP 27 Лютого 2016 16:10
втішайтеся з того.що скоро збудують підземелля на Театральному майдані і там також буде ще одна така ж точка!
Glover Показати IP 27 Лютого 2016 16:21
Самий грязний і вонючий туалет в Луцьку !!!
Ірина Таран Показати IP 27 Лютого 2016 16:54
Якби в Романюка таке було б під вікнами, то питання швидко б вирішилось
Юлія Парій Показати IP 27 Лютого 2016 17:04
Міська влада бездіяльна в принципі, всі парки суцільні смітники, ЖКГ бездіяльні, дороги суцільний жах і ще багато можна добавити до цього списку
ВОВК Показати IP 27 Лютого 2016 18:09
Ну шо ішаки з міськради - один нужник до ладу не можете привести. А скільки галасу навколо Старого ринку. Караул= не європейський базар. І перед туристами не соромно в центрі і такий СР*Ч. Шо на уборнязі особо не навариш ? Вас у пустелю Сахару не можна пускати бо і там в гів-і потоните. КОНЮХИ КАМСАМОЛЬСКІ.
до Юлі Парій Показати IP 27 Лютого 2016 18:17
разом з тим кожного дня депутати МР переіменовують вулиці.товчуть воду в ступі а все місто і лучан бачать в д...і
Оксана Показати IP 27 Лютого 2016 18:33
Бачили очі, що купували.Хотіли Романюка - тіштесь....
Петро Показати IP 27 Лютого 2016 19:43
Влада вирішила ,що туалет ні до чого - корчі ж поруч , екологічно і безкоштовно )...
Ку Показати IP 27 Лютого 2016 19:54
Нда цеж цілий с*альник депутати не можуть до ладу привести. Винисіть це питання на засідання обл ради а ще краще про таку ПРОБЛЕМУ премєру напишість позорнікі фу))))))))!)))
Микола Показати IP 27 Лютого 2016 20:26
Всім мешканцям будинку поїхати до романюка і накласти кучі під воротами а ще краще закидати у двір
Іван Показати IP 27 Лютого 2016 20:47
Ну чого ви такі недалекоглядні лучани !? Критикувати треба до певної межі. Бо взавтра влада зкористається вашим невдоволенням і з метою наведення порядку дозволить якомусь чийомусь зятю надбудувати шість поверхів "Мандарина - Апельсина - Плаза", "Карабаса - 3,14дараса", або щось в тому дусі, з прибудованим євронужником на одне очко для задоволення природних потреб лучан. Ненадякуєтесь!
цікава до Іван Показати IP 27 Лютого 2016 22:10
Як Ви чітко та влучно все підмітили
цікава до Іван Показати IP 27 Лютого 2016 22:12
Як Ви влучно та чітко зауважили.
ТОМА до цікава Показати IP 27 Лютого 2016 23:19
Тому така Волинь квітуча від гною. З смітям не можуть справитись а ми ждем великих перемін.
Дипломований поліщук Показати IP 28 Лютого 2016 10:31
Луцьк взагалі один суцільний смітник. Мера і його шоблу нх з пляжа!
Хома Показати IP 28 Лютого 2016 16:25
коментар було видалено
Комунальник Показати IP 29 Лютого 2016 08:04
Каналізація вбиральні є нижньою точкою і забивається по вині юродивих мешканців будинку зверху, які не вміють нею користуватись. А вбиральня давно на балансі ЖКП №3, кожен рік ремонтується, готовиться до відкриття.