USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Вчора над Волинню літали безпілотники

12 Серпня 2014 09:09
Учора, 11 серпня, зі сторони сусідньої Білорусі, спецслужби зафіксували безпілотники, що літали над волинською областю.

Про це під час оперативної наради сьогодні, 12 серпня, повідомив Луцький міський голова Микола Романюк.

«Вчора зі сторони Білорусі літали безпілотники. Вони літають у нас через день. Повірте, вони не дивляться, де на Волині ростуть гриби. Справа серйозна», - зазначив міський очільник.

Разом з тим, він зауважив, що на волинських інформаційних сайтах працюють російські спецслужби.

«Вони здійснюють план дестабілізації ситуації. «Інтернетчики» погодяться зі мною, наскільки змінились коментарі під новинами. Інформаційна війна починається з перекриття дороги і закінчується коментарями», - додав міський голова.

Міський очільник звернувся до керівників підприємств і попередив про можливі провокації на території області.

А стратегічні підприємства, такі як «Луцьктепло», «Луцькводоканал» тощо міський голова попросив «не заспокоюватись» і не втрачати пильність.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Дмитро Показати IP 12 Серпня 2014 09:15
В якому районі літав, над яким селом?
Сергій до Дмитро Показати IP 12 Серпня 2014 09:17
Над карабасом-барабасом після другої години ночі
Анонім до Сергій Показати IP 12 Серпня 2014 09:59
От для чого ці КОЗЛИ тут на сайті?
Дьодік Показати IP 12 Серпня 2014 09:16
А чому їх не збивають? - Пуйла бояться? Так один чорт буде повномасштабна війна - цього не бачать (або не хочуть бачити) тількі сліпці та ідіоти.
Анонім Показати IP 12 Серпня 2014 09:16
коментар було видалено
Анонім Показати IP 12 Серпня 2014 09:19
А ти, гамнюк перший і є? Я ж тобі вчора писав, не муч клаву, в пуйла бабасіки йок
Анонім Показати IP 12 Серпня 2014 09:20
коментар було видалено
Анонім Показати IP 12 Серпня 2014 09:21
коментар було видалено
Анонім Показати IP 12 Серпня 2014 09:21
Терористи втратили підтримку простих людей на Донбасі. Мобілізаційні ресурси бандитів повністю вичерпані після рейду з виявлення і знищення бойовиків у зоні АТО загонами 95 високомобільної бригади. Про це повідомляє прес-центр АТО з посиланням на джерело, наближене до бандита з позивним «Чечен». За словами бойовиків, у їхніх тилах тепер порожньо. Як повідомили у прес-центрі, в результаті рейду наші десантники знищили 3 блокпости найманців, техніку та живу силу, серед яких чимало російських "казаків". Рейд був протяжністю 470 кілометрів, 170 з яких - у тилу противника. Нині бійці 95 високомобільної бригади повернулися до місць свого постійного розташування.
не тимчук до Анонім Показати IP 12 Серпня 2014 10:39
Між містами Красний Луч і Антрацит в оточення потрапили підрозділи 30-а і 95-а бригадa Зараз ці частини відрізані від решти сил, постійно піддаються обстрілу з належних ополченню САУ і РСЗВ "Град", а також відчувають серйозні труднощі з продовольством, хоча мають деякий запас боєприпасів. На всі пропозиції ополченців про здачу в обмін на гарантії безпеки поки відмовляють.
Дмитро Показати IP 12 Серпня 2014 09:25
А потім в новинах напишуть "це контрабандисти"
моня Показати IP 12 Серпня 2014 09:27
Пане Романюк, ФЕСЕБЕШНА ТРОЛЬНЯ давно працює на волинських сайтах.Треба часом щось тут читати.Але константація фактів це мало, дуже мало.Надіятись лиш на патріотів і давати простір для потоку дези і ворожої пропоганди7 Може і владі пора щось робити7 Де спецслужби СБУ і МВС? Врешті де сервери волинських ЗМІ? Тож не в маскавабаді? Є українська влада. чому нічого не робить? Не хочете самі. залучіть громадськість..це буде дуже ефективно і показово..
Льоня до моня Показати IP 12 Серпня 2014 09:31
Ваша громадскість вже "наскакала" - досить!!! Розумні і компетентні люди розберуться без вашої "громадськості" без якої вже і пер...и не можна!!!
моня до Льоня Показати IP 12 Серпня 2014 09:54
Не видавай бажане за дійсне..Лиш закінчим в Донбасі ,друга хвиля революції довершить те що не встигли з-за війни..І не сумнівайся..Люстрація буде справжня, так що вже можеш потихенько пе..діти в своєму затишному кріслі..Сумніваєшся?
тьотя моня до моня Показати IP 12 Серпня 2014 13:42
Чого "розумнику" ти тут розщебетався? Шуруй у зону АТО і там геройствуй, а то лякаєш тут... Буде тобі не люстрація, а каст...ія!!!
111 до моня Показати IP 12 Серпня 2014 10:34
А чому одразу фсбешна трольня? Нікому не приходить у голову що хтось може мати й іншу думку? Чи є тільки одна думка правильна - ваша?? не всі скакали на майдані і не всі у захваті від олігархічних розборок на Донбасі. Кожен має право на свою, власну думку і не слухати при цьому що він фсбешний троль
Анонім до 111 Показати IP 12 Серпня 2014 10:48
Тому що 1005 ЗНАЄМО. ЩО ФСБШНЯ ТРОЛЬНЯ. ватник, хіба я не правий?
Анонім до 111 Показати IP 12 Серпня 2014 10:48
А цей моня з тих, кого з майдана вигнали ср...ним віником! Нема чим вколотися, от його і ломає!
Для паРашних тролів до Анонім Показати IP 12 Серпня 2014 11:11
З майдану мене не виганяли, та це і не майдан а бомжатник, до Майдану відношення він не має.Очистили Хрещатик і правильно зробили.На рахунок 'інакомислія'-думайте як хочете.Ваше право, але не смійте ображати нашу державу, український народ.розповсюджувати дезу підкинуту ефесбешними службами.Чому тролі , читаю часом цю газету, часом щось коментую, і в дещо тут вник.На сторінках газети працює пара-трійка добре підготовлених тролів.При таких умовах коментування можна запроста робити погоду на сайті, маніпуліювати думкою волинян.Часом газета в дечому їм підіграє.Для відповідних служб питання виявлення цих диверсантів не складне, а якщо ще і волиняни, що скоріш всього. то і знешкодження досить легке. Та кщо пси козломорді заткніть свої мордяки, доберуться..а на ланцюгу поскатати біля собору .ну було б дуже показово і повчально..
Юрій до 111 Показати IP 12 Серпня 2014 10:51
Купи мозг- нажаль при народжені він в тебе несформувався.
лучанка Показати IP 12 Серпня 2014 09:28
Романюк нехай за місто переживає, а то область його турбує... Був вже у керма області!:))) А то подібний коментар можна сприйняти як нагнітання паніки і відвертання уваги від міських проблем! За область є кому хвилюватись, ви меньше хабарів у місті беріть і меньше збагачуйтесь за рахунок людей у такий скрутний час!!!
Аня до лучанка Показати IP 12 Серпня 2014 10:12
Правильно,але вони,напевно,дохнути будуть, але красти не перестануть.Навіть не думають,що на цьому світі нічого не потрібно.Це вже безкарність і хвороба, вони нікого і інчого не бояться.Ми повинні їх ловити за руки і серйозно,вони повинні боятися простого люду, а гнів людський дуже великий.Якщо ще прокотиться хвиля,то вилетять всі на мари
Ирина Показати IP 12 Серпня 2014 10:46
Что за демократия, если люди не имеют право написать свое мнение, отличное от другого? Делать нечего больше фсб, как сидеть и строчить тут комменты- тупость налицо.
Анонім до Ирина Показати IP 12 Серпня 2014 10:48
Ой не ля, ля, ля!!!!!!!!!!!!!!
Анонім до Ирина Показати IP 12 Серпня 2014 10:52
А ти думаєш майдан зробили розумні?
Лучанин до Анонім Показати IP 12 Серпня 2014 11:48
Аноніму, Майдан став можливим дякуючи молоді і студентам, які хочуть бачити своє майбутне Європейським, а не совковим, і я не думаю що молодь у нас не розумна!
Не Микола Показати IP 12 Серпня 2014 10:49
Ти диви скільки тролів повилазило.
моня Показати IP 12 Серпня 2014 11:40
Шановна газета почали видаляти і мої коменти, пишу без нецензурщини. виступаю за Україну, за підтримку діючої влади, де логіка? Писав що хтось з редакції підігрує парашним тролям, а мо самі потрошки тролюють? А пане адмін?
Анонім Показати IP 12 Серпня 2014 13:01
о це правельно ВН так тримати! А можете взагалі виключити коменти,спокійніше буда,а то ннову ці зміни в природі перехід з літа на осінь,загострення в шизофреніків + троль! нехай в дома на стінах пишуть!
запитання Показати IP 12 Серпня 2014 13:14
А бодай пастилєтиків у спєцслужб немає, щоб по тих безпілотниках стрельнути, з виносом на 2-3 фігури? Чи тільки й можуть що фіксувати?
факт Показати IP 12 Серпня 2014 13:45
Такими коментами Романюк перший сіє паніку!!!
umka Показати IP 12 Серпня 2014 23:16