USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Вчителька року із Закарпаття виїхала за кордон працювати доглядальницею

16 Листопада 2017 15:19
Берегівчанка Віолетта Македон, яка стала вчителем 2016 року, вирішила поїхати працювати в Лондон, пише «Мукачево.нет».

Там, за словами педагога, вона зможе себе краще реалізувати. За словами молодої вчительки умови праці в Україні нестерпні. Праця не цінується, розвитку немає ніякого, а перспективи для вчителів дуже туманні як власне і для самої країни. Віолетта говорить, що в Лондоні їй за день платять стільки, скільки в Україні виходило за місяць.

Молода вчителька не планує повертатися в «таку Україну». «Можливо з часом так, але не зараз», - пише видання. Щодо лондонського життя, то зупинилася в одній тамтешній сім'ї, яка займається фотобізнесом.

Вчительці року доручили доглядати за дідусем по імені Боб, з яким вона гуляє, відвідує музеї, театри, парки, інші знакові місця Лондона тощо. Сім'я неабияк задоволена, що вісімдесятирічним дідусем займається така шановна молода жінка-українка, яка досконало знає англійську.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Прохожий Показати IP 16 Листопада 2017 15:31
Браво Україно Браво!!!!
! до Прохожий Показати IP 16 Листопада 2017 17:13
Люди! Схаменіться, чому ви що би не сталось негативне, звинуваєте все і всіх, лиш би не себе, а в першу чергу свою Батьківщину ? Але це ж ви її такою зробили, навіть не ВИ, а ми всі, ми всі, - хто діями, хто пасивністю, хто бездіяльністю!!! Це не Україні браво, це нам всім браво, - БО ВСІ МИ СОВКОВІ БАРАНИ, ЯКІ СЕБЕ НЕ БАЧАТЬ, і хочуть що би хтось інший все налагодив, змінив і зробив на краще. З ТАКИМ САМИМ УСПІХОМ МОЖЕТЕ СВОЇХ МАТЕРІВ І БАТЬКІВ ЗВИНУВАТИ, ЩО УЖЕ У ВАШІЙ ДОЛІ ЩОСЬ НЕГАРАЗД ! Навчіться нарешті відповідати за те що відбувається на Рідній Землі.
Посіпака до ! Показати IP 16 Листопада 2017 19:22
Порошенко, це ти пишеш??
! до Посіпака Показати IP 17 Листопада 2017 17:03
І Порошенко робить свої справи бо ми мовчимо як стадо. А як хтось один голос подасть, так його зразу Генпрокуратура криміналом залякує, а ручні ЗМІ лайном закидують... А МИ МОВЧИМО ...
?? до ! Показати IP 17 Листопада 2017 09:01
Шановний(на). Хватить заливати тут хто, що зробив і узагальнювати. Кожен щось робить В МЕЖАХ СВОЄЇ КОМПЕТЕНЦІЇ І МОЖЛИВОСТЕЙ. Пастух - корів пасе, вчитель - дітей вчить, лікар - лікує і т п. А ось для модерації і покращення умов всіх цих маленьких справ і повинна працювати влада, БО ЛЮДИ ДЕЛЕГУВАЛИ ЇЙ ЦІ ПОВНОВАЖЕННЯ І ФІНАНСУЮТЬ ЦЕ КОЖЕН ІЗ СВОГО КАРМАНУ. В чому, скажіть, має звинувачувати себе цей заслужений педагог, яка тільки своєю працею досягла вершини успіху у своїй справі??? Вона зробила все, що можна було зробити в її конкретному випадку. А що ж наші модератори і управителі?? Вони вирішили, що для країни не потрібні такі люди, що в нас, напевно і так все гаразд з освітою, раз можна випустити з поля зору такого спеціаліста. І так скрізь. Тому не пишіть ахінеї.
Небайдужа Показати IP 16 Листопада 2017 15:31
Ганьба такій країні!
Лучанка Показати IP 16 Листопада 2017 15:43
І цим все сказано!!!
11 Показати IP 16 Листопада 2017 15:45
Молодець .
Viking Показати IP 16 Листопада 2017 15:59
Це тільки квіточки реформ шоколадного бариги.
123 Показати IP 16 Листопада 2017 16:03
Влада дочекається, що тут лишаться лише пенсіонери та інваліди... сумно...
12345 до 123 Показати IP 16 Листопада 2017 17:14
Це не влада дочекається, це увсі ми дочекаємось ...
Браво Показати IP 16 Листопада 2017 16:43
Наступний медик року? А скільки академіків вже працюють доглядальниками? Я розумію що в нашій історії є прибалтійський слід, але яке відношення він повинен мати до розвалу Прибалтики що ми маємо тепер йти по їх шляху? Європа, звичайно, готова нам платити за те щоб ми нічого не виробляли, понищили своє виробництво, науку, освіту, медицину. А українцям воно потрібно? А якщо ні, то чому ми це робимо? Питання риторичне?
К. лучанин до Браво Показати IP 16 Листопада 2017 17:08
Згоден, наше місце з Росією і Китаєм. Ми разом переможемо і США і Європу, і можливо новий СРСР побудуємо.
ВВ Показати IP 16 Листопада 2017 17:05
Стадом без мізків легше управляти. розумні кадри самі відсіюються за кордон.
ще не зовсім свідоми Показати IP 16 Листопада 2017 20:49
Я кілька років назад дуже гнівався на росіян, які казали "Украина - это недоразумение". Зараз мені все рівно, що говорять.
Сором Показати IP 17 Листопада 2017 03:01
Сором, сором, СОРОМ. Нормальна країна і її очільники роблять все, щоб її нащадки були високо кваліфікованими. Ті які працюють в навчальних закладах, отримують за свою працю найвищі зарплати. Коли придивитись розвиненим країнам, там освіта, медицина і господарка є на високому рівні. А в Україні....українців довгі роки женуть чужинці, дорогою до знищення.... Просніться сестри і братя.