USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Вдруге і з танцями: у центрі Луцька презентували світломузичний фонтан. Відео

16 Травня 2021 09:45
Із музикою та різнокольоровими струменями – в самому серці Луцька ввечері 15 травня відкрили довгоочікуваний водограй з амфітеатром.

Презентація відбулася у третю суботу останнього весняного місяця – саме у цей день в Україні відзначають День Європи.

Перед тим, як лучани сповна насолодилися видовищним та естетичним дійством, Луцький міський голова Ігор Поліщук привітав усіх присутніх із Днем Європи та Днем сім’ї.

«Луцьк – вже давно європейське місто, тому що у 1429 році саме тут відбувався перший європейський з’їзд монархів. А в 1432 році Луцьк отримав Магдебурзьке право. Хочу закликати вас сповідувати правильні європейські цінності, побажати вам поваги до своєї держави, міста, до чужої праці, а також толерантності один до одного. Хочу побажати нашому рідному Луцьку успіхів, процвітання, розвитку та європейського комфорту. Також нехай здоровими та щасливими будуть ваші сім’ї», - звернувся до присутніх очільник міста.
Опісля на території барвистого водограю виступили квартет «Акорд» і ансамбль бального танцю «Юність». Танцювали й учасники балетної студії «Жизель», народного аматорського ансамблю бального танцю «Юність», народного ансамблю спортивного танцю «Троянда», народного художнього колективу сучасного танцю «Міраж», студій танцю «IRON CITY», «STYLEZ» та танцювального клубу СК-ДЕНС.
Нагадаємо, площа фонтану близько 10х10 метрів. Це так званий фонтан сухого типу – різнокольорові струмені води б’ють з-під землі, а у вимкненому стані водограй перетворюється на площу, якою можна ходити. Окрім того, наявний музичний супровід. Навколо фонтану також облаштували амфітеатр із багаторівневими лавками для глядачів. Цього вечора вони були заповнені лучанами, які зібралися в центрі, аби помилуватися новою атракцією рідного міста. Усі охоче робили пам’ятні знімки біля водограю та записували відео на свої телефони.
Вікторія СЕМЕНЮК

Фото та відео автора
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
78 Показати IP 16 Травня 2021 11:06
Такоє
Жаба Показати IP 16 Травня 2021 11:31
Фонтани презентували ще минулого року. Вони не потрібні. Краще б зробили в моєму дворі ремонт, можна навіть у мене в квартирі, а краще дайте мені нову квартиру і закрийте мені позику в Швидко Гроші. Мак теж до д**и - купіть мені авто, я буду їздити на дачу і жарити мьясо! А ще я хочу заробітню плату від $1000.
123 до Жаба Показати IP 17 Травня 2021 14:08
І нічого не робити. Забули дописати бажання.
Лучанин Показати IP 16 Травня 2021 11:42
Ну реально?
пенсіонерка Показати IP 16 Травня 2021 12:10
О Боже які ми щасливі коли нам включають воду
Місцевий Показати IP 16 Травня 2021 14:11
Нажаль цього разу пропустив.
1 Показати IP 16 Травня 2021 14:12
Люди добрі!!! Коли вам хто вгодить????
Лучанин Показати IP 16 Травня 2021 15:05
Супер! За 30 років, нарешті локація стала простором для дозвілля. Молодці, як виконавці так і організатори! Луцьк красивішає, завдяким тим, хто працює над його трансформацію, а не тим хто завжди усім не задоволений, це вибір власне останніх, бути такими. Школа таких. Прохання збудувати вбиральні у центрі!!!!
111 Показати IP 16 Травня 2021 15:27
Молодці. Повільно, але в місті робляться правильні речі !
ха-ха Показати IP 16 Травня 2021 15:50
А скільки він вартує ? І навіщо робити з фонтану таке шоу ! В моїй юності такий фонтан був у Дніпрі біля оперного театру ,а ще в Ялті не памятаю як називалось кафе,а також в Сочі в парку Рівєра ,це ті що я бачила.Це було на початку 80р.
Анонім Показати IP 16 Травня 2021 15:54
Дельфінів хочу!!!!
Микола Показати IP 16 Травня 2021 16:22
Презентувати то презентували, а от організувати роботу громадського транспорту 0 10-ій годині, коли концерт закінчився, не змогли. Сотні людей мусили товктись на зупинках і чекати одного єдиного тролейбуса, якій приїхав через півгодини, і до того ж не захотів брати стоячих.
Поціновувач різного Показати IP 17 Травня 2021 07:07
А на третє відкриття запросітб, будь ласка, якусь закордонну зірку, Шер там чи Мадону. Така видатна подія, такий неймовірно оригінальний та безмежно сучасний фонтанчик, а тільки якись танці та співи! має бути три відкриття!!!