USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Верховна Рада хоче втричі збільшити зарплати депутатам

15 Березня 2016 17:41
Верховна Рада має намір збільшити витрати на оплату праці депутатів у 2016 році майже в три рази з 32,2 млн гривень до 91,2 млн гривень.

Про це йдеться у відповіді апарату Ради на запит "Українських новин".

"На оплату праці народних депутатів України в 2015 році було витрачено з державного бюджету 32 239,8 тис. гривень... На 2016 рік передбачені видатки загального фонду державного бюджету на заробітну плату народних депутатів України в сумі 91 210,6 тис. гривень", – йдеться у відповіді.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЗАРПЛАТИ І ВІДПУСКНІ ТОП-ЧИНОВНИКІВ УКРАЇНИ ЗА ЛЮТИЙ

З 1 квітня 2015 року голова Ради Володимир Гройсман встановив місячну зарплату депутатів у розмірі посадового окладу – 6 109 гривень без доплат і надбавок.

Як відомо, Рада має намір збільшити в 2016 році витрати на оплату праці помічників депутатів на 85% – з 69 млн гривень до 127 млн гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
123 Показати IP 15 Березня 2016 18:05
А простим людям не потрібно збільшувати
Василь Миколайович Показати IP 15 Березня 2016 18:06
За таку роботу в "гарячому" цеху ,- " бідненьким " депутатам обов'зково потрібно підвищити зарплату .... Ми "раді " за них - подумав народ...,а ми почекаємо...
Сераховичі Показати IP 15 Березня 2016 18:06
Так як вони працюють-мінімальна і і то завелика! А своіх "помічниць" нехай утримують на власні кошти а не за державні
Держслужбовець Показати IP 15 Березня 2016 18:45
А держслужбовці як отримували мінімальну подачку, так і продовжують! Слава депутатам! Шоколадному Янику 2.0 з Кроликом жадібним слава! Слава алкоголічці Гонтарєвій! Хай живе стабільна гривня! Ще й хочуть, скотиняки, щоб їх не критикували! А як вижити людям при їх щомісячних пакращеннях - хай кінь думає, голова в нього велика! Миздобули! Ото в Європу йдем, не всі правда, лише обрані. І "безвізовий режим" собі роблять.... Для СЕБЕ - безвізовий, щоб драпати в випадку чого було зручніше, іншим - РЕЖИМ! Коли вже та сволота нажереться? Коли черга з кулемета в голову прилетить?
Катя Показати IP 15 Березня 2016 19:04
коментар було видалено
віктор Показати IP 15 Березня 2016 19:29
Коли ви МЕЙСОНИ вже понажираєтесь, коли почнете думати про простих людей-пане Гройсман пора зпуститись з небес із своїми депутатами і почати думати про народ.
Я Показати IP 15 Березня 2016 20:01
Щоб їх чорти побрали,,
лучанин Показати IP 15 Березня 2016 21:34
Допоки хоч один син Ізраєлєвий буде при владі_всі інші і дальше будуть злидарами!
Людмила Показати IP 15 Березня 2016 22:08
А чи не здається вам, що пора вже знову іти на майдан? Вже терпінню приходить край...
Нік Показати IP 15 Березня 2016 22:15
Жах!!!!!! За що??? Простим людям не вистачає коштів на комунальні і хліб Голова тріщить, як вижити!!!!!????. Вони ж і так як вареники в маслі жирують. Піпєц.....
Анонім Показати IP 15 Березня 2016 22:38
Так там же 90% патрійотів!
віктор Показати IP 15 Березня 2016 22:58
Складається таке враження,що українці це такі люди які мішають кацапам і жидам будувати вільну Україну.Патріотів вбивать на сходу,а тут нищать зарплатою,компослугами. Зате пан Яйценюк гордо розказує скільки видано субсидій, так тримати- скоро не буде куди тікати.
Педагог Показати IP 15 Березня 2016 23:03
як утримувати профтехосвіту то їм не вигідно, а як заробітну плату підвищувати в рази і жити з відкатів і прибутку свого бізнесу то комфортно - ЛЕДАЦЮГИ І ЗЛОДІЇ!
Дрейк Показати IP 16 Березня 2016 08:52
Як так? Зробіть щоб людям заробітна плата підвищили в троє, а тоді собі піднімайте. А то нічого не зробили, а вже зарплату їм підвищили. Вони навмисно людей провокують. Хоча зараз як хтось повстане то вони назвуть їх прибічниками кремля, терористами і т.д. Патріотами в Верховній раді і не пахне якщо і є то одиниці.
Сераховичі Показати IP 16 Березня 2016 20:04
депутатам не вистачає на фітнес де абонемент коштує !!! ...24тис грив на місяць!