Ветмедицина на Волині знову недофінансована
У Держпродспоживслужбі заявляють, що у 2018 році для ветмедицини Волині не вистачає біля 9 мільйонів гривень.
Про це йшлося під час засідання постійної комісії обласної ради з питань сільського господарства, продовольства, земельних відносин та колегії департаменту АПК Волинської ОДА 30 січня.
Нагадаємо, наприкінці 2017 року директор департаменту фінансів Ігор Никитюк доповів, що в 2018 ветмедицина передана на фінансування із державного бюджету. З його слів завдяки цим змінам обласному бюджету вдасться зекономити 26,6 мільйона гривень.
Втім, реалії зовсім інші, управління, яка підпорядкована держструктурі проситиме коштів з обласного бюджету.
«По загальному фонду нам не вистачає фінансування 8-9 мільйонів гривень. Тому з обласного бюджету ми проситимемо 3 мільйони гривень. Також звернемося до районів області, аби нам дали субвенцію для 100% фінансування ветмедицини», - розповів начальник головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Богдан Лозинський.
Нагадаємо, через нестачу коштів на фінансування галузі в 2017 році почали говорити про її занепад. Із цього приводу стурбування почав висловлювати начальник головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Богдан Лозинський, мовляв, занепадає і тваринництво.
Тоді депутати обласної ради рекомендували скоротити адміністративну частину служби, бухгалтерію в кожному районі і зробити її централізованою, щоб більше коштів йшло саме робітникам, а не розпорошувалися. Більше того, винуватцем цієї ситуації назвали голову ОДА Володимира Гунчика.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час засідання постійної комісії обласної ради з питань сільського господарства, продовольства, земельних відносин та колегії департаменту АПК Волинської ОДА 30 січня.
Нагадаємо, наприкінці 2017 року директор департаменту фінансів Ігор Никитюк доповів, що в 2018 ветмедицина передана на фінансування із державного бюджету. З його слів завдяки цим змінам обласному бюджету вдасться зекономити 26,6 мільйона гривень.
Втім, реалії зовсім інші, управління, яка підпорядкована держструктурі проситиме коштів з обласного бюджету.
«По загальному фонду нам не вистачає фінансування 8-9 мільйонів гривень. Тому з обласного бюджету ми проситимемо 3 мільйони гривень. Також звернемося до районів області, аби нам дали субвенцію для 100% фінансування ветмедицини», - розповів начальник головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Богдан Лозинський.
Нагадаємо, через нестачу коштів на фінансування галузі в 2017 році почали говорити про її занепад. Із цього приводу стурбування почав висловлювати начальник головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Богдан Лозинський, мовляв, занепадає і тваринництво.
Тоді депутати обласної ради рекомендували скоротити адміністративну частину служби, бухгалтерію в кожному районі і зробити її централізованою, щоб більше коштів йшло саме робітникам, а не розпорошувалися. Більше того, винуватцем цієї ситуації назвали голову ОДА Володимира Гунчика.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Нашестя сарани в Одесі виявилося нашестям коників, – вчені
Сьогодні 00:34
Сьогодні 00:34
Назвали кількість сну, яка потрібна людям у різному віці
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
23 червня: свята, події, факти. Міжнародний день вдів та Всесвітній день інформаторів
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Франції через рекордну спеку закривають школи та пропонують «кліматичну» відпустку
22 Червня 2026 23:40
22 Червня 2026 23:40
13-й Чілдрен Кінофест оголосив переможців
22 Червня 2026 23:20
22 Червня 2026 23:20
Рекрутинг, військова частина чи «Армія+»: у Міноборони пояснили, як можна повернутися із СЗЧ
22 Червня 2026 23:00
22 Червня 2026 23:00
Назвали регіони-лідери з реєстрацій електромобілів. Волинь – у переліку
22 Червня 2026 22:41
22 Червня 2026 22:41
За кермом автівок та на електросамокаті: за вихідні спіймали 20 п'яних водіїв
22 Червня 2026 22:22
22 Червня 2026 22:22
На Любешівщині попрощалися з Героєм Василем Душенком
22 Червня 2026 22:01
22 Червня 2026 22:01
Білоруська опозиція передала Україні тривожну доповідь: до чого готується Лукашенко
22 Червня 2026 21:42
22 Червня 2026 21:42
Гордість ліцею: випускники з Луцька склали НМТ з математики на 200 балів
22 Червня 2026 21:23
22 Червня 2026 21:23

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.