USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Відеоінтерв'ю з Ігорем Палицею. ПОВНА ВЕРСІЯ

30 Червня 2015 22:12
Про корупцію, війну на сході та вибори у Луцьку - про це та інше розповів Ігор Палиця.

Нагадаємо, Ігор Палиця дав інтерв'ю виданню ВолиньPost, у якому відповів на запитання, які цікавлять волинян і українців загалом, а також розповів, кого бачить мером Луцька.

Спілкувався з Ігорем Палицею керівник ВолиньPost Володимир Пащенко.

Екс-голова Одеської ОДА та засновник Фонду "Новий Луцьк" поділився думками щодо сьогоднішньої ситуації в Україні, розповів про свою роботу на посаді губернатора Одещини, про те, що не буде балотуватись на пост Луцького міського голови та кого рекомендуватиме на цю посаду. Також Ігор Петрович окреслив свої плани на майбутнє.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Лучанин Показати IP 30 Червня 2015 23:14
Видно, шо хороша і толкова людина. Ігор Петрович, дякуємо Вам за все!
мішка Показати IP 30 Червня 2015 23:15
харош, вже нудить від цих інтерв"ю. Він і синок - живуть у своєму світі, який ніразу не перетинається з простими людьми навколо.
Лох Показати IP 30 Червня 2015 23:44
А тобі хто міщан жити
33 квартал Показати IP 1 Липня 2015 01:15
Человек с большой буквы,жаль.что таких очень мало в Луцке,да и по Украине.
Лучанин до 33 квартал Показати IP 1 Липня 2015 16:36
Да и во всем мире !!!
654 Показати IP 1 Липня 2015 06:54
А Товстенюк аферист, ще гірше Романюка буде, не дай бог за нього голосувати
За палицю до 654 Показати IP 1 Липня 2015 07:57
Палиця хороший, а товстенюк певно буде робити так, як палиця скаже, тому я голосуватиму за нього
123 до За палицю Показати IP 1 Липня 2015 11:11
Ігор Пеирович ми вас любимо і поважаємо ви досить багато зробили для людей і міста тай області . Вашу думку відносно Товстенюка частково підтримуємо , Сашко людина бізнесу , слова але загалом люди його поки не сприймають це факт. У вас є дуже багато хорших людей, наприклад Тиводар, Констанкевич у них більше шансів стати мером .
ага до 123 Показати IP 1 Липня 2015 18:19
то напевно коментатори з варти порядку підтягнулись. надіюсь люди не барани і розуміють всі ваші технології. купили романюка він зніметься в користь палиці от і все. біда дай годі все так і буде нажаль...
хай би знявся до ага Показати IP 1 Липня 2015 18:34
якшо ми такі "розумні", то чого такі бідні?)
Анонім Показати IP 1 Липня 2015 08:44
Журналісти з Volynnews, чи є в вас інформацій про нового волинського "героя" Владислава Кучера? - https://www.youtube.com/watch?v=rJw9HANCqoo Як Ви думаєте, чи не варто розказати (а ще краще провести журналістське розслідування) по цій темі?
33 квартал Показати IP 1 Липня 2015 09:48
По поводу Влада Кучера,им должна заняться украинская прокуратура за розжигания национальной вражды!!Такие как он,позорят украинскую нацию.
Ірина Показати IP 1 Липня 2015 11:28
Гарно проведене інтерв"ю підвищує шанси відповідача.
Ірина Показати IP 1 Липня 2015 11:53
Дивлюся як психологічно виріс Палиця. Певно треба усіх місцевих градоначальників ось так командирувати в інші області. Це досвід. Неоціненний досвід....
166 до Ірина Показати IP 1 Липня 2015 17:25
Палиця-то виріс...згадав Жванецкого ))) "Вы хотите доктора??? Он в отпуске...Есть еще один не хуже,если вы не заитересованы в результате")))
любитель футбола Показати IP 1 Липня 2015 17:44
на отлично, бьет Капличній)))
155 Показати IP 1 Липня 2015 19:03
пащенко абарзел))) Пирожик - наш кандидат!!! Вова - вешайся)))
в принципі Показати IP 1 Липня 2015 19:37
Ігоре Петровичу, ви дійсно вважаєте, що т.з. бізнес має бути таким)))
старец Показати IP 1 Липня 2015 21:46
Я так розумію, голосуй не голосуй , а кого назначать вже визначилися. Люди майте розум не йдіть на вибори нів якому разі.