USD 39.76 40.00
  • USD 39.76 40.00
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.85 10.00

«Відірваний від реальності дегенерат», – Стерненко про мера Ківерців, який хоче витратити 150 млн на стадіон і бігові доріжки

22 Червня 2023 15:28
Відомий український громадський діяч та блогер Сергій Стерненко жорстко розкритикував ініціативу мера Ківерців Олександра Ковальчука витратити 150 млн на стадіон та бігові доріжки в місті.

Відповідне відео активіст виклав у своєму відео-блозі.

«Голова міста Ківерці на Волині абсолютно відірваний від реальності поїхавший дегенерат, який вирішив спрямувати 140 (150, – ВН) мільйонів гривень на бігові доріжки і стадіон. Ці доріжка і трава на стадіоні саме те, що допоможе нашій армії виграти війну», – каже Сергій Стерненко.

На думку громадського діяча зараз усі ресурси потрібно спрямовувати на допомогу армії: «Зараз в Україні на полі бою вирішується доля нашої країни, доля Європи та усього світового порядку А це означає, що ми усі зараз мусимо спрямовувати ресурси і всі наші сили на підтримку української армії та робити все від нас залежне, аби наші військові були належно забезпечені».

«Ця самовпевнена нахабна пика, після того як журналісти прийшли запитати що в біса відбувається, продовжує і далі гнути свою лінію, бо хто як не вони розкрадуть бюджетні кошти.

Хочеться його взяти і розкатати до стану бігової доріжки, а зверху посипати травою. І на це буде витрачено нуль гривень замість мільйонів. Сподіваюсь, що такі чинуші будуть нести відповідальність за свої дії під час війни. Бо той, хто краде в України, краде в нашої оборони», – підсумував блогер.
Нагадаємо, у місті Ківерці, населення якого становить близько 14 тисяч осіб, хочуть витратити 150 мільйонів гривень на стадіон та бігові доріжки. Гроші, велика частина яких до бюджету надходить з податків військових 100-ї бригади ТРО, вирішили віддати фірмі з сумнівною репутацією. Разом з тим, міський голова Олександр Ковальчук переконує, що військові в зоні бойових дій ледь не всім забезпечені, а стадіон та бігові доріжки ремонтуватимуть в тому числі и для них.

У Волинській обласній військовій адміністрації спростували причетність до оголошеного тендеру на будівництво стадіону і доріжок у Ківерцях. Як зауважують, це рішення прийняла Ківерцівська міська рада, адже мова йде про їх бюджет.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Фінагент Показати IP 22 Червня 2023 15:53
А нужника, де б висра...ся перед стадіоном, буде? Тоді нормально, бо нужника Ківерцях нема. По дорозі в нужник, забіжимо на стадіон по біговій доріжці.
Олег до Фінагент Показати IP 25 Червня 2023 10:12
Будь мужиком, ср# в штани. Прикинь, якраз нужник є, недалеко в парку, новий, за каденції цього меера побудований
Василь Показати IP 22 Червня 2023 16:07
А хто його обрав в мером?І скільки людей проголосували за нього?Байдужість виборців і дає можливість некомпетентності вириватись на керівну роль.
Оля Показати IP 22 Червня 2023 16:10
Ковальчук всі гроші, які він заробив до мерства заробив на контрабанді цигарок будучи прикордонником. Ще й товариш контрабандиста Смолки.
1234 Показати IP 22 Червня 2023 16:11
То будуть ківерцівські депутати усувати цього "дегенерата" чи ні? Чи вони всі однієї крові та розуму?
Анонім Показати IP 22 Червня 2023 16:21
Все по факту сказав Стерненко.
Анонім Показати IP 22 Червня 2023 16:28
якого вибрали - такого й мають, а взагалі у нас громадянське суспільство в жахливому стані, більшість або пристосовується до цього бардаку, або втікає за кордон. Активних дій проти придурків, які дорвалась до загального 'корита' збоку народу нема, хтось висловить якесь невдоволення і на тому кінець. Хабарники, зв'язки, рішали, бабло, схеми - куди не поткнись скрізь одне і теж саме, а люди просто думають як вижити.
Народна прокуратура до Анонім Показати IP 22 Червня 2023 17:59
Та ти що? Люди просто думають, як вижити? То це не ті, хто думає, як вижити, організовують ці названі тобою хабарі,налагоджують корупційні зв'язки, займаються "рішаловом", баблом і схемами?
Ківерцівський спортс Показати IP 22 Червня 2023 16:32
Отакої! Тепер всі знають про це
Перехожий Показати IP 22 Червня 2023 16:35
Свій до свого по своє. Що Стерненко - ворюга, що цей мер. Ото вже маємо "еліти".
рр до Перехожий Показати IP 22 Червня 2023 17:14
Злодій кричить: тримайте злодія
Степаненко до Перехожий Показати IP 23 Червня 2023 10:49
Як добре, що Стерненко завідує всіма державними грошами і пиляє, як мер Ківерець.
555 Показати IP 22 Червня 2023 16:44
ківерецькі всі такі- Омельчук накравши в Луцькій райраді втік за кордон, цей відмиє на стадіоні. а діти малі черешні продають щоб зібрати копійку волонтерам. Щоб військові ті, хто повернувся зайшли в кабінет і розказали як жабів їли на передовій, зерно з червяками, бо не було нічого а в нього всі воїни забезпечені. А краще- повістку і на передову!
123 Показати IP 22 Червня 2023 16:47
Меру потрібно відвідати східні регіони нашої держави, щоб зрозуміти становище держави і людей, в якій вони живуть під час війни. Можливо тоді він зрозуміє, що таке війна, безвихідь покалічених фізично і морально українців та буде більш ефективно витрачати бюджетні кошти. Звичайно потрібен і стадіон і бігові доріжки, якщо усі побутові проблеми у місті вже вирішені і більше немає на що спрямувати бюджетні кошти під час війни.
Діма Показати IP 22 Червня 2023 16:52
це будівництво планувалось дерибанити разом з давнім другом Гупалом Юрою,тендер мала виграти фірма яка мала занести відкат Гупалу і Ко ,а цього дегенерата Ковальчука використовують ,ходить розказує що він буде губернатором (:
Міша Показати IP 22 Червня 2023 16:57
Ти спочатку футбольну команду на область заяви,сто тисяч виділи хлопця,позорище ,чемпіонат йде а Ківерців немає ,стадіон він буде будувати ,хто там грати буде?
Ліна Показати IP 22 Червня 2023 17:48
Люди добрі,ви знаєте певно світ іде до кінця! Мер робить що хоче,а народ який його тавибрав він НЕ ЧУЄ!!! Та піди вже з посади,май хоч трохи людськості!!
Михайло Показати IP 22 Червня 2023 22:18
Ковальчук красава. Думає про майбутнє дітей та Ківерець. А то попередник 3 каденції відбув і ні чого не зробив. А ще такий ажіотаж що Ковальчук не належить ні до якої партії і є самовисуванцем, тому і всі на нього накинулись. Подивіться по іншим мерам їх ніхто не трогає бо вини в команді.
Андерсон до Михайло Показати IP 23 Червня 2023 04:05
Пообтирай рота, посіпака. Може вас тои каденції бюджет був і ви не на дотаціях сиділи? А тут вирішили на війні заробити? теж дегенерат?
Анонім Показати IP 23 Червня 2023 05:43
Серненоко - Гопник з великої дороги. В нульвих окулярах та в стильному одязі, косить під інтелектуала. а помінявши імідж нутро та майбутне не зміниш. Хоча мер Ківерець ще той мудак. Стерненко не набагато кращий від нього.
Сеня Показати IP 23 Червня 2023 07:54
Краще стадіон з укриттям, ніж яйця по 170
Анонім Показати IP 23 Червня 2023 08:09
Запишіть ще хтось умовах війни та зубожіння привіт Стерненку з "проспекта" Волі.
доктор Показати IP 23 Червня 2023 08:12
І давно наркоман психіатром став, що людину *дегенератом * називає? Мер не подарунок, але і той атавіст з ним одного поля будяк.
доктору до доктор Показати IP 23 Червня 2023 15:49
на суд, який збирався засудити Стерненка прийшли тисячі його прихильників. Скільки прийде на підтримку цього мера, якщо б його привели до суду?
1 Показати IP 23 Червня 2023 10:39
Не підтримую ініціативу зі стадіоном, але і Стерненко активіст дуже, м'яко кажучи, сумнівний
Аноніму Показати IP 23 Червня 2023 12:02
До чого тут Стерненко? Мова про мера, який явно поплутав береги. Таких мерів по Україні вдосталь. То хоча б одного баняком накрити, щоб інші пригальмували або так тупо не розтягали не свої гроші
Халупа полішука Показати IP 23 Червня 2023 23:34
С ібанутих, спроса нет. Стирненко, гопнік, та вбивця відробляє вкладені гроші попросту іуда. Та зараз 97%,стерненки, іуди, вбивці, та гопники, щей мародери. ЦЕ, ВСЯ УРКАІНАП. очинаючи, з ВР. ПРОСТІ, ЛЮДЫ, ЦЕ РЕСУРС. УБЛЮДКИ У ВЛАДИ, НОВІ ЕЛІТИ.
Коля Показати IP 24 Червня 2023 08:12
С*ку Ковальчука давно треба в сраку виї.ати. Так само і сраколизників, які його вихваляють, вітають.Срамота ківерцівська. Та ще в такий час.
Дмитро Показати IP 29 Червня 2023 13:35
Тендер повторно відбудеться. Стадіон побудують. А собаки будуть лаяти далі...
Шарій Поц до Дмитро Показати IP 30 Червня 2023 05:45
Він вже давно побудований, ще з радянських часів! Будеш, Дімка, круги мотати?
вася до Дмитро Показати IP 17 Липня 2023 23:15
підарас й*баний знайти б тебе