USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

Відкриття ринку землі підтримав лише один волинський нардеп: результати голосування

13 Листопада 2019 15:59
Скандальний законопроєкт № 2178-10 про ринок землі, який у Верховній Раді приймали під крики «ганьба!» підтримав лише один нардеп з Волині Валерій Стернійчук.

Про це свідчать результати поіменного голосування, опублікованого на сайті ради.

Волинські мажоритарники із групи «За майбутнє» Ігор Палиця, Ірина Констанкевич та Степан Івахів утримались, Ігор Гузь не голосував. Утримався і представник Волині у «Слузі народу» Вячеслав Рубльов. Натомість його колега по фракції, лучанин Валерій Стернійчук, голосував «за».

Не був присутній під час голосування луцький депутат від Опозиційної платформи «За життя» Олександр Колтунович.

Нагадаємо, волинський нардеп Ігор Палиця заявив з трибуни Верховної Ради, що Україна не готова до впровадження ринку землі, зокрема через те, що близько 40% наділів – не інвентаризовані. А селяни, попри заяви ініціаторів ринку, не матимуть змогу придбати землю і працювати на ній, в тому числі через дорогі кредити на покупку техніки і устаткування. Тому впровадження ринку землі в нинішньому вигляді неприпустиме.

Варіант закону, який пропонує підтримати Президент, варто відправити на доопрацювання, вважає і народний депутат з Волині Вячеслав Рубльов.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Іванка Показати IP 13 Листопада 2019 16:07
Ну що ж, дорогі виборці. Готуйте гроші та викупляйте свої паї, якщо я правильно зрозуміла
1й до Іванка Показати IP 13 Листопада 2019 16:50
не вірно ви зрозуміли!!!! якщо у вас є пай - то він і лишається ваш! якщо у вас не було пая - то ви накінець отримаєте право його придбати! але який дурень його зараз буде продавати? всі чекатимуть ціни! так що не турбуйтесь! від цього закону постраждають тільки ті хто платив людям за оренду їх пая 2 мішка пшениці в рік, а не 1000 доларів....
? до 1й Показати IP 13 Листопада 2019 17:11
Та все буде як з ваучерами в 90х. Ррраз, і ні ваучерів, ні заводів, одна бідота з голою дупою.
Фіма до Іванка Показати IP 13 Листопада 2019 17:58
Шо повна блонд ...
111 Показати IP 13 Листопада 2019 16:22
Тепер почнеться конкретний дерибан землі і Україна може залишитись тільки "державою в смартфоні"!
1й до 111 Показати IP 13 Листопада 2019 16:53
Бо вся земля дуже швидко облікується! і всіх дуже здивує інформація, скільки років і хто з держслужбовців закривав очі на те, що державною землею безоплатно користуються місцеві "царки"!!! спробуйте отримати законом передбачений пай з держрезерву на дурно - от тоді все вам стане на свої місця))
12345 до 1й Показати IP 13 Листопада 2019 17:12
Та народ все розуміє. Не переживайте, скоро за все подякують.
скептик до 1й Показати IP 13 Листопада 2019 17:23
а ви думаєте, що за новим законом простим смертним не будуть вставляти палки в колеса ?
волинянин Показати IP 13 Листопада 2019 17:32
Ніхто з наших депутатів не голосував проти.
Фанат Шарія Показати IP 13 Листопада 2019 17:36
У ютюбі є повчальне відео для ^чайників ^.
Анонім Показати IP 13 Листопада 2019 19:07
Хто знає людину яка може купити 210 тисяч га землі?
Анонім до Анонім Показати IP 13 Листопада 2019 20:57
Да є таких в нас штук 5-8. І в рашці штук 50-100. Так що скуплять, на ура, аж гай зашумить.
Монсанто Показати IP 13 Листопада 2019 21:19
Я!
До фаната Ш і я Показати IP 13 Листопада 2019 21:21
Переклади на українську мову.