USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Відлига у Луцьку: на що перетворився відремонтований проспект Волі

27 Січня 2016 12:00
Брести в болоті та воді, аби добратися до пішохідного тротуару, доводиться лучанам у самісінькому центрі міста. Такий стан доріг – по нещодавно відремонтованому проспекту Волі.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав Андрій Білан.

«Якщо мер міста Микола Романюк вбачає реконструкцію проспекту Волі без ринв, то таке можна буде очікувати в майбутньому на відремонтованій вулиці», – прогнозує лучанин.

ЧИТАТИ ЩЕ: УХВАЛИЛИ ПРОГРАМУ РОЗВИТКУ ЛУЦЬКА НА 2016-2017 РОКИ

Він каже, наразі, щоб перейти центральну дорогу, доведеться перебрідати.

«Однак постає інше питання, чи понесе хтось відповідальність за зроблену, на мою думку, халатну роботу?», – ставить запитання Андрій Білан.

Иногда это я

Опубліковано Юлією Рублевою 26 січня 2016 р.


Нагадаємо, у ЗМІ повідомлялося, що вартість робіт на проспекті Волі згідно з попередніми оцінками становить 11 мільйонів гривень. Нещодавно через роботи площа перед головним корпусом СНУ імені Лесі Українки була заповнена пилом, що викликало шок у лучан. Відео з клубами пилу вони надіслали на редакцію Інформаційного агентства Волинські Новини.

До слова, раніше в інтерв'ю мер Луцька Микола Романюк озвучив, що вже малює в уяві проспект Волі, вимощений бруківкою візерунком у вигляді вишиванки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
лучани Показати IP 27 Січня 2016 12:13
Критикувати всі мастаки, а зробити,щось самому не можуть.
Віктор до лучани Показати IP 27 Січня 2016 13:08
Так критикам ніхто 11 мільйонів гривень не дає. вони б зробили б краще. Але тоді з цих 11 мільйонів половину роздеребанити Романюку не вийде. Отого і калюжі в центрі на відремонтованій вулиці
Взагалі до Віктор Показати IP 27 Січня 2016 15:57
Навпроти ЦУМу "хтось" обіцяв зробити підземний перехід і паркінг. Якщо я не помиляюсь.
Віктор до лучани Показати IP 27 Січня 2016 13:43
Такий коментар був би доречним аби в статті критикували якогось бізнесмена, або людину. А коли критикують владу, то не можна казати «сам зроби», бо люди податки платять не для того щоб потім ще самим робити. Я вважаю що таких статей має бути більше і вони мають бути першим кроком.
Смішно до лучани Показати IP 27 Січня 2016 15:25
Давайте біля Білана розриємо дорогу підїзди каналізацію і побачимо його круглі очі)))) люди вже вибори давно пройшли і обливати Романюка немає сенсу бо він уже конуренцію Товстенюку не складатиме...Окрім того ринви в 99% це злив який забезпечує водовідведення з будівель.....окрім того дорогу робила краща дорожня фірма на Західній Україні ... дорога і каналізація не тільки пишуться і звучать по різному а цей мають різні призначення та використанння. На Волі ремонтували дорогу а не каналізацію....а ще якщо може хтось проспав)))на дворі було 20 градусів морозу і кожен, хто навчався в школі, знає, що вода при такій температурі замерзає ..Висновок: каналізація замерзла і не може забрати воду а дорога зроблена під правльними градусами ухилу від центру....Громадяни інколи думайте,ніж говорити про речі, в яких ви нічого нерозумієте..а хто вкрав чи невкрав пишіть заяву в поліцію і вона встановить: вкрадені кошти чи ні, а розкилдатись словами- це просто неповага і нічого більше..
Віктор до Смішно Показати IP 27 Січня 2016 15:58
Як добре що пояснили. :) Відразу людям легше стало стрибати через калюжі. :)
Віктор до Смішно Показати IP 28 Січня 2016 07:33
Так в тому і проблема найбільша нашого "керівництва". Сказали зробити асфальт - зробили. Стік води, каналізація - не гребе. Що через тиждень там заплановано ремонт теплотраси, і той весь асфальт розриють - теж не гребе. Головне зробили а все остальне пофіку. А на етапі проектування подумати про підземні комунікації, про злив води і т д IQ не вистачає???
Бе Показати IP 27 Січня 2016 12:15
Так вони все одно забилися б і результат був би той же. Грошей на чистку ліньовок в бюджеті не передбачено
Анонім Показати IP 27 Січня 2016 12:28
Ну шо ви як діти, дорога не для того шоб по ній ходити, а для того, щоб вибори вигравати.
лучанам Показати IP 27 Січня 2016 12:40
чому все проти романюка)))))) явне замовлення, в вашингтоні сніг взагалі не прибирають - ДОРОГО, Ігоре не маєш що робити, схаменись
Віктор до лучанам Показати IP 27 Січня 2016 18:15
А хто Вам сказав, що у Вашингтоні сніг не прибирають? Там просто за два дні випало 60 см снігу і місто ну набагато більше Луцька. :) http://www.reuters.com/article/us-usa-weather-idUSKCN0V31S3 Думаю тут навіть немає що порівнювати. Порівняння з Вашингтоном – маніпуляція. Українська влада працює погано.
Анонім Показати IP 27 Січня 2016 12:52
мене взагалі цікавить, хто прибирає вулиці? якби сніг хоч трохи розчистити та забрати, було б менше болота зараз. а так взуття (яке зараз коштує шалені гроші) скоро розвалиться
Анонім до Анонім Показати IP 27 Січня 2016 13:28
Підтримую! На роботу хоч на байдарках добирайся!!
777 Показати IP 27 Січня 2016 12:53
така сама х-ня і на Гнідавській
всі Показати IP 27 Січня 2016 13:04
самі взялись і почистили свій дім. своє місто.
Анонім до всі Показати IP 27 Січня 2016 13:19
давайте. але тоді відміняйте податки, а то за все плати, а потім ще сам почисть
Анонім до всі Показати IP 27 Січня 2016 13:41
перепрошую, а начорта я тоді податки плачу? Давайте усіх розженемо влаштуємо анархію, і кожен сам буде розчищати, робити дорогу, охороняти, ловити бандитів, лікувати, вчити. Питання в тому, що платячи податки я всерівно цього не отримую, або отримую в жахливій якості. Значить хтось з слуг народу не справляється зі своєю роботою.
Хрєн собачий Показати IP 27 Січня 2016 13:17
У ставочок на фото, можна карасів запускати. До літа виростуть. :)
правдолюб Показати IP 27 Січня 2016 13:27
Тарас по моему ти зараз займешся " комуналкою"? Пора тоби перестати пидставляти Романюка та кинець з киинцем заставить Кузьмича працювати ,а не вислуховувати його проблеми. А також розибратись чим займаеться "великий" Коммунальник Осиюк,чому непрацюе зливова канализация та куди вин дивився пид час ремонту де уклони. А может кони з Кузьмичем разом "деребанять" гроши за зимовье утримання та прибирання.
хм-хм Показати IP 27 Січня 2016 13:32
з дорогою якраз все в порядку і зроблена вона так як має бути - з завищенням від центру і схилом в обидва боки. тут питання в тому, що немає нормальної зливовової каналізації і та вся вода немає куди діватися, тому то і стоять величезні баюри. Висновок для мера: Колю, перед тим як класти бруківку вишиванками, зроби нормальну каналізацію. тоді буде тобі щастя і менше гівна виллють на сайті Вольньньюз.
Ан Показати IP 27 Січня 2016 14:11
А чого за Волі вцепились? Хіба так не скрізь??? Каналізаційні люки там де мали бути, там іх нема. В цьому проблема.
Лучанин Показати IP 27 Січня 2016 14:39
Вантажні автомобілі які возіть пісок з новобудови по вул. Рівненській розбивають дорогу по вул. О.Шума , вже появилися тріщини біля люків каналізації, а владі до цього немає ніякого діла, чекають поки котрий з автомобілів провалиться, чи завалить каналізацію, а тоді будуть шукати винного.
Луцьк Показати IP 27 Січня 2016 14:43
Клоуни ту**рилі,зливна каналізація замерзла.
До Луцька до Луцьк Показати IP 27 Січня 2016 15:13
Зливна каналізація не зроблена перед реконструкцією дорожного покриття (без чого можна було обійтись, але ж вибори...) заморзки не причина, на Волі вода стояла, коли все пливло багато років
хвілолог Показати IP 27 Січня 2016 14:48
РИ́НВА, и, жін. Труба або жолоб для стікання води. Ринва була віддалена від муру майже на два сажні! (Іван Франко, II, 1950, 259); В деяких селах влаштовують під ринвами спеціальні цементовані ями-басейни для збирання дощової води (Олесь Гончар, Таврія, 1952, 29). Як з ринви — суцільним потоком. Дощ ллє як з ринви. - Це з тлумачного словника української мови. Ринви - це наземні труби для відведення дощової води, переважно на будівлі. Дощова каналізація - це система наземних і (в основному в містах) система підземних трубопроводів для відведення дощової води.
Валерій М Киів Показати IP 27 Січня 2016 16:37
клоуни стовідсоткові! недавно дупу соломою витирали під тином а сьогодні на роботу не можуть доіхати . -води багато!! а що водостоки позамерзали і сніг тане раптово і земля мерзла-Романюк винен ! в село ідьте -там все добре і сухо!
Валерій м . Луцьк до Валерій М Киів Показати IP 27 Січня 2016 21:23
На мороз не потрібно випадати . Тхір романюк 100 % винен в Луцьку він * наробив * велику кучу ! в с. Золочівка за скирдою соломи Миколі , а не в обласному центрі Волині рукоВодить , йому в рідному селі в барі треба * керувати * - повздовжнім і поперечним дренажами .
124--- Показати IP 27 Січня 2016 20:32
сніг треба ще й ВИВОЗИТИ !!!
Фотін Показати IP 28 Січня 2016 10:59
Романюк грошей накрав на цій дорозі добряче. Зекономив в літку на каналізації, а в зимку нехай пройдеться як усі. Доречі там на перехресті біля ЦУМА, " нова " дорога просіла.....??????
Анонім Показати IP 29 Січня 2016 12:34
То був не ремонт проспекту а "легеньке фарбування" перед черговими виборами;хвилястість,колійність,прогиби ніхто ніколи не виправляв,Але гроші деруть "по дорослому"