USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Дихати немає чим, на зубах скреготить - в центрі Луцька ремонтують дорогу. ВІДЕО

11 Вересня 2015 12:32
Клуби пилу заповнили територію перед головним корпусом СНУ імені Лесі Українки. Причина тому – ремонт проспекту Волі.

За станом на ранок тут немає чим дихати, вулиця заповнена пилом, утім виконавців, які капітально ремонтують дорогу, це здається, зовсім не бентежить. Як і місцеву владу, яка затіяла це масштабне дійство.

Лучани дивуються: як до такого можна було додуматися – ранковий час, студенти приходять на навчання, викладачі – на роботу, дехто пробує пити каву в кафешках поряд, утім швидко відмовляється від невдалої ідеї.

«Мало того, що міст на Перемоги вже декілька місяців ремонтують – з одного боку діло добре, а з іншого – що за показуха перед виборами? Півтижня на мості порожньо, тільки затори, півтижня в'яло хтось-щось робить… Чому не в інший час? Чому не оперативно? Так зараз ще й цей цирк в центрі міста? Чим дихати? Аж на зубах скреготить! Де взагалі здоровий глузд?», - обуруюється лучанин Микола, який живе біля місця проведення робіт по проспекту Волі.

Чоловік переконує, він – «зовсім не проти оновлення проспекту, більше того, цього разу – то не традиційний для місцевої влади ямковий ремонт, а нарешті капітальний, але ж час і методи треба обирати адекватні».


Нагадаємо, уже декілька тижнів триває ремонт проспекту Волі у Луцьку. Натомість кілька років лучанам із так званої периферії міста обіцяють відремонтувати дороги в їх районах, утім щороку – нові відписки.

А зовсім нещодавно з приватної розмови стало відомо, що «всі гроші забрали на проспект Волі». Зауважимо, попередня вартість робіт – більше 11 мільйонів гривень.

Окрім того, наразі досі триває реконструкція мосту, що по пропекту Перемоги. Утім теж не без казусів: 9 вересня від проспекту Перемоги і аж до проспекту Соборності утворився затор. До слова, це далеко не перше ускладнення руху на цій ділянці, адже міст не можуть доремонтувати вже четвертий місяць.

Лучани не можуть зрозуміти: коли ж той міст таки ремонтують, бо є дні, коли працівників там взагалі ніхто не бачить, а буває, ремонтники працюють і після завершення робочого дня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Степан Показати IP 11 Вересня 2015 12:39
Добре що ремонтують
432 до Степан Показати IP 13 Вересня 2015 06:13
До нового року ще будуть ремонтувати
дебіли Показати IP 11 Вересня 2015 12:39
коментар було видалено
Анонім Показати IP 11 Вересня 2015 12:40
Не ремонтують погано, ремонтують теж не підходить. Людям не вгодиш...
Заради добра Показати IP 11 Вересня 2015 12:48
Тож добре, що ремонтують, але 11 млн. затратиться на Волю, яка і так найестетичніше виглядає. Де раціональність, адже фасади практично всіх житлових будинків міста в руїнах?
Риба до Заради добра Показати IP 11 Вересня 2015 15:17
А які класні тротуари від філармонії до київського!!
Колік до Заради добра Показати IP 11 Вересня 2015 19:48
Да ви "естет", а окуляри чому не носите?
рбк Показати IP 11 Вересня 2015 13:06
мене цікавить на скільки вистачить цієї відремонтованої на показ дороги , мені здається що і вона зійде разом зі снігом.Романюк грошенят заробить а після виборів який з нього спрос, пенсіонер нем*чний.
оторопів до рбк Показати IP 11 Вересня 2015 13:09
що ви таке говорита на пана романюка він самий совістний серед лучан,я скоріше повірю про мафію пенсіонерів ніж про корупційні дії міського голови
Анонім до рбк Показати IP 11 Вересня 2015 15:47
З таким настроєм тільки сісти, скласти руки і чекати смерті. Гнідавська вже 2 роки нормальна після ремонту. Що за народ, як можна бажати щоб те тільки починають робити не влалося
Млин Показати IP 11 Вересня 2015 13:11
Всі такі ніжні поставали "на зубах скреготить, пил, фі-фі-фі, ах-ах-ах", а як ви вдома ремонт робите то, що пилу нема і повітря суцільний озон чи як? Перетерпите і не розсиплетесь, нема чого квоктати з кожного приводу і без, як позвикали в Луцьку. Хоча погоджуюсь з тим, що ремонт краще було робити під час літніх канікул, коли не було студентів та учнів.
ооо Показати IP 11 Вересня 2015 13:13
пан романюк совість луцька він і гривника не вкраде, навідмінно від пенсіонерів в тролейбусах які катаються дуди сюди як олігархи.
саня Показати IP 11 Вересня 2015 13:15
я підозрюю що ближче до виборів сам міський голова за лопату візьметься і в кірзових чоботях асфальт затоптувати поки гаряченький піде.
Ну до саня Показати IP 11 Вересня 2015 14:21
а шо? Ленін он колоди на суботнику тягав, навіть картина є "Ленін з колодою", то чому Романюк не може бути в кірзових чоботях з лопатою?))
Анонім Показати IP 11 Вересня 2015 13:21
Закатують гроші в асфальт.Для чого цей проспект Волі ремонтувати,Тут і така дророга гарна, аде руїни не ремонтують.Вімиють гроші,хто їх перевіряє і розвалиться цей ремонт за рік. І знову вкрадуть і так постійно.
Тон Показати IP 11 Вересня 2015 13:38
Треба до морозів кошти освоїти, а то вони зникнуть в Києві.
☺☺☺☺☺ Показати IP 11 Вересня 2015 13:53
В одному добре що дорогу зроблять.а в другому чи на довго?автодорога вночі має працювати а не в час пік.в всіх країнах вночі роблять .про яку Європу тут говорити? Ми небули в ній і ніколи небудемо. Дай Лукашенка сюди то всіх пересадить і хоть якийсь порядок буде.
Петро Показати IP 11 Вересня 2015 14:02
Чому не перекрити вулицю та в безперервному режимі зробити ці роботи. Так і на мості. Машини їдуть, каміння летить, всі матюкаються, робота іде.
Микола Романюк Показати IP 11 Вересня 2015 14:26
Ох уж ці критики.....не робиш дорогу - погано. робиш дорогу - на зубах скреготить і затори, робиш вночі дорогу - спати неможливо, бо техніка шумить. Правду Мені депутати і помічники казали: КОля, забєй на ремонт, добудуй віллу на Світязі краще". =)
оля Показати IP 11 Вересня 2015 14:55
дивує, наші люди всім не задоволені! а як вам ремонт роботи - зразу пилососом пилюку прибирати?
ви вже дістали Показати IP 11 Вересня 2015 14:55
Микола піщов ти на..й, не подобається п..й куди небуть тільки не говори брєд!!!!!!!!!!!!
Реаліст Показати IP 11 Вересня 2015 15:02
"....раки и дороги"-фраза апокрифічна.....
Рыба Показати IP 11 Вересня 2015 15:27
Чем больше выпьет комсомолец, тем меньше выпьет хулиган))
111 Показати IP 11 Вересня 2015 15:51
"час і методи треба обирати адекватні" уявляю як зраділи би мешканці якби вночі почали робити дорогу. Одному погано що вдень роблять, іншому що вночі. Потрібно відселити всіх на місяць з міста і зробити разом всі дороги, а потім заселити - самий оптимальний варіант
Луцьк Показати IP 11 Вересня 2015 15:53
Наволоч полішуцька. В Маневичі назад їдьте,там від торфобрикетного заводу менше пилі і диму.І заберіть з собою воші і блохи, якими ви заразили Луцьк.
лучанка Показати IP 11 Вересня 2015 17:14
стільки коментів а по суті- майже нічого(( Велике зауваження, ремонт - ремонтом...Але пепш ніж щось робиьи, потрібно врахуваьи всі фактори.. Поставите регулювальника біля Прокуратури! Тому що весь транспортний потік який рухався по Волі, перемістився у двори, а виїзд них затягнувся- у довготривалий затор.
лучанка Показати IP 11 Вересня 2015 17:17
стільки коментів а по суті- майже нічого(( Велике зауваження, ремонт - ремонтом...Але перш ніж щось робити, потрібно врахувати всі фактори.. Поставите регулювальника біля Прокуратури! Тому що весь транспортний потік який рухався по Волі, перемістився у двори, а виїзд них утруднений і затягнувся- у довготривалий затор.
ігор П. Показати IP 11 Вересня 2015 17:53
А я буду далі ставити турнікі і ремонтувати стадіони, від них немає пилу!!