USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

«Відмовляються воювати»: Міноборони РФ поширює фейк про 100 бригаду ТрО на Волині

22 Липня 2022 16:54
Міноборони РФ поширює фейк про те, що на Волині 100-та бригада тероборони відмовляється йти на фронт.

Буцімто волинські тероборонівці у повному складі відмовилися їхати воювати у зону бойових дій. Унаслідок цього, як сказав представник міноборони росії ігор конашенков, командуванням ЗСУ бригада роззброєна, бійці заарештовані, прийнято рішення про переформування бригади, повідомляють у волинській бригаді.

Читати ще: «Наша робота – виявляти і знешкоджувати ДРГ. На Волині все контрольовано», – бійці роти 100-ї бригади тероборони

«Особовий склад нашої бригади територіальної оборони Волині, як і раніше, повністю контролює ситуацію у зоні своєї відповідальності вздовж кордону республіки білорусь за підтримки інших складових сил оборони нашого краю.

Командування бригади вкотре просить довіряти тільки офіційній та не розповсюджувати неперевірену, фейкову інформацію.

Читати ще: Не хочуть бути дерунами, хай сюди не лізуть: волинська тероборона застерігає білорусів

Цього разу представник міноборони рф ігор конашенков з його фейком про Волинську бригаду б’є усі рекорди кремлівської брехні та виставляє себе посміховиськом в очах не лише особового складу нашої бригади», йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Може досить? Показати IP 22 Липня 2022 17:24
Я не вірю НІКОМУ!!! Скрізь брехня і пропаганда смердяча...що там, що тут. Може бути все...і нічого...думай-тееееееее!!!
Саша до Може досить? Показати IP 22 Липня 2022 19:06
то частiше на вулицю виходь зза компа, побачиш, що народ кому кому а нашiй армiї довiряє, ще трохи i поженемо рашикiв з нашої землi
До може досить Показати IP 22 Липня 2022 17:48
Слухай серун !!! Не сери в коментарях
Пропоную Показати IP 22 Липня 2022 18:05
За проявлену мужність та героїзм з 25 липня 2022 року 100 бригаду ТРО реорганізувати в бригаду територільної оборони та НАСТУПУ
А хто його знає Показати IP 22 Липня 2022 18:09
Так в статті я не прочитав, що 100 бригада погодилась іхати на фронт. Тобто за 5 місяців війни бригада знаходиться в тилу ? Про те що орки п…ять то це зрозуміло що брешуть. А от чи відмовились хлопці іхати на фрон то є питання. Особисто мені відомо, що деякі військовослужбовці даної бригади, коли постало питання іхати на фронт то відразу ж почали хворіти такими хворобами, що я і не чув.
Народна прокуратура Показати IP 22 Липня 2022 18:17
Та видихни, випий холодної води і заспокойся. А в понеділок звернись до психіатра, хай пропише щось заспокійливе, а то ще серцевий напад отримаєш
Саша Показати IP 22 Липня 2022 19:02
вже рашисти таке брешуть, що вже i не смiшно. вже чують що скоро путлеру кiнець
Сотка Показати IP 22 Липня 2022 21:55
Не пишіть різної хе@ні. Поки що ніхто нікому нічого не пропонував і ніхто ні від чого не відмовлявся. Виконуємо поставлені перед нами завдання в зоні нашої відповідальності.
псих Показати IP 22 Липня 2022 23:25
там сірожа з малинівки а він геройський чел