USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Відомі всі учасники ЧС-2010

19 Листопада 2009 11:04
Визначились останні команди, котрі влітку 2010 року виступлять на мундіалі в Південно-Африканській Республіці.
Європа: Данія, Німеччина, Іспанія, Англія, Сербія, Італія, Нідерланди, Швейцарія, Словаччина, Португалія, Греція, Франція, Словенія
Африка: ПАР, Гана, Кот-д\'Івуар, Камерун, Нігерія, Алжир
Азія/Океанія: Австралія, Японія, Південна Корея, КНДР, Нова Зеландія
КОНКАКАФ: США, Мексика, Гондурас
Південна Америка: Бразилія, Парагвай, Чилі, Аргентина, Уругвай, інформує Football.ua.
 
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
seal Показати IP 19 Листопада 2009 11:16
А наскільки прекрасніше виглядав би цей список, коли б там було миле для всіх нас слово Україна. Не склалось......... Михайличенку - ганьба!!! Ганьба!!! Ганьба!!! У відставку!!!
Дмитро Тимощук Показати IP 19 Листопада 2009 11:50
Це просто неймовірно )) я таку кількість ненормативної лексики вже давно не чув. стадіон був наполовину заповнений а збірна грала на останньому іздиханії. Михайличенко повинен вийіхати з країни після того що він зробив з українськими вболівальниками
Dmytro Показати IP 19 Листопада 2009 13:52
Надзвичайно прикро за Україну, але що казати, з такою грою заслужили!(((
Vetal Показати IP 19 Листопада 2009 14:01
Сурок канешно і козел, дав такі ціни на білети що був пустий стадіон , я думаю за шаленої підтримки наші гралиб набагато краще., Саме головне що ФФу заробило на цьому матчі 1,5 мільйона ті ж самі гроші які пропонував Ахметов. Геть СУРКІСЯТ з нашого футболу!!
Vetal Показати IP 19 Листопада 2009 14:14
Дуже здивувався як взнав що Словенія виграла в Росії, Росія класний футбол показала вдома, а от на виїзді не пішло щось. Жаль москалів, вони хоч гру якісну показують не те що наші.
alex Показати IP 19 Листопада 2009 14:25
А нас також були проблиски гри. А на останній матч вдалося зібрати майже оптимальний склад, за винятком Вороніна і Чигринській не вилікувався. Виконавці були, але не було дерижера. Шкода.
Vetal Показати IP 19 Листопада 2009 18:17
Я щось нек помітив проблисків гри, за весь відбірковий турнір, ну хіба в матчі з Анлією. А от гравці в нас дійсно є просто Кваряного на них не хватає.
Віктор Показати IP 19 Листопада 2009 22:57
А ми гірше Гондурасу. Тому що в нас Прем"єрка гондураска...
alex Показати IP 22 Листопада 2009 19:31
Зараз вже думаєш, що краще жереб звів би Україну з Росією. Тоді хоча б одна команда вийша у фінал.
Таня Показати IP 23 Листопада 2009 19:26
до Віктора. Сам ти гондурас. До чого тут премєрка, може вона замість гравців мала грати? Є різниця вийти на ЧС у Європі і в П. Америці. Тоже мені порівняв. А за Україну прикро...