USD 39.62 39.84
  • USD 39.62 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Відставки військового прокурора вимагають на Волині

5 Липня 2014 16:17
Військового покурора області хочуть відправити у відставку. Про це заявив заступник голови Волинської облради Ігор Гузь під час засідання координаційної ради при голові облради в п'ятницю, 4 липня, - інформує ВолиньPost.

Ігор Гузь хоче відставки військового прокурора області Олександра Курсова.

"Навіщо нам такий військовий прокурор на Волині, якщо він досі не завів жодної кримінальної справи", - відзначив Гузь, маючи на увазі порушення, які, мовляв, які були під час проведення мобілізації та матеріального технічного забезпечення частин з Волині у зоні АТО.

Зокрема, Гузь пояснив, що деяких волинян "відмазують" від армії, коли у їх батьків є на це гроші.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Українець Показати IP 5 Липня 2014 16:22
Гузь знає вони з данильчуком і з рештою "революціонерів" повідмазувались, бо там війна а тут можна на чесно заробленому лексусі їздити на роботу ні хріна не робити і розказувати, що всі інші нічого не роблять СЛАВА ГУЗЯМ
Дмитро до Українець Показати IP 5 Липня 2014 16:23
всі щось вимагають привикли вже, я тоді теж вимагаю гузя і данильчука відправити на схід
хірург Показати IP 5 Липня 2014 17:09
Їх відправити не можна: в гузя плоскостопність, а данильчук без одного яйця.
люстратор Показати IP 5 Липня 2014 17:48
Гузь хоч розуміє, що це не його компетенція і військова прокуратура, це не орган місцевого самоврядування і не виборчий орган, хочу знімаю, хочу призначаю...! А що стосовно армії і взагалі військових - то вже б мовчав той Гузь!!! Сам на деякі питання, стосовно служіння в армії, не хоче відповісти разом з першим замом голови ради Пирожиком?!
Діна Показати IP 5 Липня 2014 17:50
Гузь підтверджує своє кредо - вимагатель!:)
Всезнайко Показати IP 5 Липня 2014 22:13
коментар було видалено
ддт Показати IP 5 Липня 2014 22:29
Команду на проведення мобілізації не волинські військові придумали і матеріально-технічного забезпечення ще й досі у всіх немає!
а може Показати IP 5 Липня 2014 22:32
гузь і павлик продадуть свое майно +американську платню та військо забезпечать .там наші діти беззахистни а ці уроди то піарятся то мусорів за погона шарпають на камеру
ВІйськовий прокурор Показати IP 6 Липня 2014 09:44
Гузь - іди в ж*пу, не ти мене на цю посаду призначав, не тобі і триндіти, а будеш багато пі......ти - порушу відносно тебе справу за ухилення від призову
Пацифіст - космонавт Показати IP 6 Липня 2014 10:23
А звідки взаглі такі ЧМО беруться?Країна потребує героїв - п...а народжує дурнів.
гузьнові Показати IP 7 Липня 2014 23:36
Гузьно, ти вже і армією керувати берешся? Так ти ж плоскостопий.