USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Відзавтра лише електронний квиток: у транспорті Луцька скасували оплату готівкою

18 Грудня 2019 16:35
Із 19 грудня у автобусах та тролейбусах за проїзд у громадському транспорті платитимуть електронним квитком або за допомогою мобільного додатку.

Луцька міська рада закликає лучан, хто ще не встиг це зробити, – придбати електронні квитки чи завантажити мобільний додаток.

Варто зазначити, що станом на сьогодні на міських маршрутах працює 44 тролейбуси та більше ста автобусів. Усі вони обладнані валідаторами. Щоб оплатити поїздку в автобусі, необхідно зайти через передні двері, адже там встановлений валідатор. У тролейбусах пристрої встановлені на усіх дверях.

Також завтра на маршрути вийде ще 17 автобусів, на які зараз встановлюють обладнання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
небайдужий Показати IP 18 Грудня 2019 17:40
Приїзджає на зупинку повна маршрутка,люди заходять на задні двері(бо на передні не можливо зайти-бо зайняті людьми).Скажіть як можливо пройти чи дотянутися до валідатора який вісить лише біля передніх дверей?Як?НІЯК!І що пасажирам робити в такій ситуації?Знову як було просити:передайте карточку і пропікайте мені на валідаторі?Потрібно щоб валідатор висів і біля задніх дверей!Це обовязково!Бо хто заходить на задні двері просто немає можливості притулити свою пластикову картку чи телефон у кого є додаток до валідатора!
скептик до небайдужий Показати IP 18 Грудня 2019 18:18
треба переносний валідатор на ланцюгу
Крук до небайдужий Показати IP 18 Грудня 2019 20:25
Нічого. З часом звикнуть. Заходити суто через передні двері, виходити - суто через задні. Люди будуть знати, що вихід через задні двері і не будуть товпитися біля передніх.
лучанин до небайдужий Показати IP 18 Грудня 2019 21:18
Треба щоб люди самі розуміли, що і до чого, були ввічливими і звикали, що зайшовши на передні двері потроху просуватись на задні, а не стояти як вкопаний на одному місці. От і побачимо які в нас люди! Хоча дійсно - такі автобуси не для перевезення людей у місті! Подивіться які у Львові їздять - красота і комфорт!
LuBart до лучанин Показати IP 19 Грудня 2019 07:20
У Львові лише на шести маршрутах великі мази. І все рівно запускають на передні. Хоча валідаторів немає. А більшість маршрутів обслуговують малі атобуси
лучанин до лучанин Показати IP 19 Грудня 2019 15:36
казати що у львові красота і комфорт може тільки той хто там не жив
Андрій до Небайдужий до небайдужий Показати IP 19 Грудня 2019 10:56
Потрібно, просто тих хто це все "замутив" привезти до ЦУМу в час пік, і дати спробувати добратися до місця призначення громадським транспортом. Щоб відчули весь "кайф" від даного нововведення. А то звикли машинами роз'їжджати і людські проблеми їм нецікаві.
Анонім Показати IP 18 Грудня 2019 18:11
Маршруток в місті просто нема. Всі кудись зникли!
пасажир Показати IP 18 Грудня 2019 19:29
хотіли як краще, а вийшло як завжди. У цій державі нічого не можуть зробити нормально. Европа???????????????
Командер Шеппард до пасажир Показати IP 19 Грудня 2019 13:48
Гиги, звичайно, європа, ціни приблизно німецькі, але нічого, є ще куди рухатись - Люксембург на горизонті, уперед!)
Юхимо Трохимович Показати IP 18 Грудня 2019 19:57
Ой мабуть будуть готівку й надалі передавати... Людей багато,як до валідатора добратися???
Юрко до Юхимо Трохимович Показати IP 18 Грудня 2019 21:20
Розуміти треба як це діє і дотримуватись! Заходиш на передні і просуваєшся на задні! Але кількість маршруток треба збільшувати!
Ноунейм Показати IP 18 Грудня 2019 20:11
Чую завтра знов обдєлаються, додаток на телефоні не працює, на валідаторі матюкається "недійсний картка" Якшо додаток не працює можна не платить?
Лучанин до Ноунейм Показати IP 18 Грудня 2019 20:44
Додаток дійсно не працює... Цікаво, якщо додаток завтра не буде працювати, то можна буде їхати безкоштовно?)
!!! до Лучанин Показати IP 18 Грудня 2019 21:59
Додаток працює. Від часу появи відразу встановив і не разу не падав. Те що повністю функціонал не працює - шкода
!!! Показати IP 18 Грудня 2019 20:16
А якщо на виході платити? І по два валідатори? Нажаль, ті автобуси що є взагалі вже не відповідають вимогам міста.
О Показати IP 18 Грудня 2019 21:23
А хто з села приїде у лікарню, то хай пішки йде через місто?
Добрый Показати IP 18 Грудня 2019 21:25
Для туристів ,?яка процедура
Ха Показати IP 19 Грудня 2019 00:47
Стільки провласних ботов прискакало позор тупо омивають гроши і доречи де свобода і демократія що за диктатура тільки карткою
Тарас Показати IP 19 Грудня 2019 10:37
Де 17маршрут???!!!
Луччанен Показати IP 19 Грудня 2019 10:48
А чому електронні кв. не могли продавати кондуктори, проїзні ж рюпродавали?
скуштуйте Показати IP 19 Грудня 2019 20:45
фіг тому правда, платив бумажками і далі платитиму