USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Наявний план дій. Війна закінчиться після взяття Донецька?

4 Серпня 2014 21:01
Для того, щоб вигнати сепаратистів та бойовиків зі Сходу України, потрібно відвоювати Донецьк. Для цього вже є чіткий план дій, який стане повною несподіванкою для терористів.

Про це екс-міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко розповів під час тематичної гутірки на фестивалі українського опору «Бандерштат: перезавантаження».

З його слів, нині українські військові раз-пораз здобувають важливі перемоги. Так, 28 липня внаслідок запеклих боїв підрозділи Збройних Сил України зайняли стратегічну ключову висоту на кордоні Луганської, Донецької та Ростовської областей - Савур-Могилу. Зі слів політика, саме ця перемога є знаковою, оскільки «взяти» висоту було надзвичайно важко. Окрім того, визвольні війська української армії за останні тижні відвоювали у терористів близько десятка міст. Серед них - Слов’янськ, Горлівка, Шахтарськ, Торез, Первомайськ тощо.
Проте, для того, щоб отримати повноцінну перемогу, як вважає Луценко, українській армії потрібно відвоювати в сепаратистів Донецьк:

«Взяття» Донецька стане 80% перемоги. Про які ДНР і ЛНР можна говорити, якщо буде захоплена їх столиця? Для цього в нас є чіткий план дій, який стане повною несподіванкою для терористів. Це буде дуже напружена робота».


Нагадаємо, активіст також розповів, якою має бути українська армія, та пояснив, чому фестиваль кращий за бронежилети.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
уценке Показати IP 4 Серпня 2014 21:04
коментар було видалено
ллл до уценке Показати IP 4 Серпня 2014 21:11
коментар було видалено
уліда до уценке Показати IP 4 Серпня 2014 21:16
Що зимою робити будеш ватнік сепараторний? Чи кадировці з бородатими уродами зігрівати будуть?
Дончанин до уліда Показати IP 4 Серпня 2014 22:24
По поводу кадыровцев. Репортер во время интервью в районе Шахтерска у ребят, основная часть которых имеет чисто славянскую внешность, а один - чеченец, спрашивает: "А правда, что вам помогают чеченцы?" получает ответ от чеченца: "Вы что, можете сказать, что я чеченец? Это вранье!" Все окружающие сидят и лыбятся. PS. Интервью бралось на блок посту, который согласно украинским СМИ был взят силами АТО. И вообще, на территории Донбасса имеются и населенные пункты с чеченским населением. Я не буду перечислять остальные сто национальностей, проживающих у нас.
герой до уценке Показати IP 4 Серпня 2014 21:17
И шо ты ХЕРОЙ сделаешь?(А Донецка тебе не видать как своих ушей) без зеркала, забыл сказать. Учи гимн Украины.
Анонім до герой Показати IP 4 Серпня 2014 22:57
коментар було видалено
макеевчанин Показати IP 4 Серпня 2014 21:16
коментар було видалено
Охрим Показати IP 4 Серпня 2014 21:31
війна буде дуже довгою. Що перемога буде швидкою-лише намагання видати бажане за дійсне.
Если до Охрим Показати IP 4 Серпня 2014 21:34
Если она еще будет...
Охрим до Если Показати IP 4 Серпня 2014 21:41
дивись в інтернеті як українських силовиків на сході херачать донбасівці по дорослому.
лучанин до Охрим Показати IP 4 Серпня 2014 21:55
коментар було видалено
Анонім Показати IP 4 Серпня 2014 21:35
коментар було видалено
шпунтік до Анонім Показати IP 4 Серпня 2014 21:37
Тебе вже коли винесуть?
Анонім до шпунтік Показати IP 4 Серпня 2014 21:40
После тебя...
шпунтік до Анонім Показати IP 4 Серпня 2014 21:45
Скоріше ти захлинешся словниковою діареею
Анонім Показати IP 4 Серпня 2014 21:37
коментар було видалено
тади до Анонім Показати IP 4 Серпня 2014 21:41
То в тебе в голові ватний дим від кацапоїдного угара
Дончанин Показати IP 4 Серпня 2014 21:41
Сегодня под Горловкой была разбита колонна снабжения сил АТО. По словам одного из водителей этой колонны "...осаждающие находятся в тяжёлом положении - боеприпасы у них на исходе, а продовольствие войска достают лишь грабя местных жителей - все магазины и продуктовые склады разграблены уже давно, и эта колонна была последней надеждой укровояк. Что больше всего удивило ополченцев, так этот то, что одна из машин была полностью загружена горилкой. Оказывается, без этого компонента украинский солдат в бой идти отказываются"
лучанин до Дончанин Показати IP 4 Серпня 2014 21:51
Після ваших обдолбаних лугандонців вже грабувати немае що. Нашлись пля прихильники тверезості, скоро до скломою звикати будете
Дончанин до лучанин Показати IP 4 Серпня 2014 22:13
коментар було видалено
Гость Показати IP 4 Серпня 2014 21:52
Дончанин ты тролль! ДНР грабит мирных или глаза залиты?
Дончанин до Гость Показати IP 4 Серпня 2014 22:15
коментар було видалено
гість Показати IP 4 Серпня 2014 22:31
до кацапських тролей. півгодини тому більше тисячі терористів кинуло зброю, впали на коліна і зробили собі харакірі. через сраку звичайно. бо їм пообіцяли що буде ще гірше.
Дончанин до гість Показати IP 4 Серпня 2014 22:38
Что ты куришь? Поделись опытом.
лучанин до Дончанин Показати IP 4 Серпня 2014 22:44
Йому до тебе ще далеко. Тобі раніше ж порадили - не мішай 'крокоділ' з скломоем
Дончанин до лучанин Показати IP 4 Серпня 2014 23:09
коментар було видалено
Виктор до Дончанин Показати IP 5 Серпня 2014 00:28
Ну разжалобил потекла одинокая слеза! Ватник харе всякую хрень тут писать! Трындец другу-ополченцу скоро придёт вместе с вашей днр лнр и прочей новороссией а также рашке распад а путлеру смерть или тюряга до конца жизни. Слава Україні! Привіт Волині з Херсону! Я Служив в Луцьку і Ківерцях.
Юхим до Виктор Показати IP 5 Серпня 2014 00:37
Вітання приймаються і передаються всім волинянам. Натомість від мене вітання півдню, бо він для мене майже рідний. Тримаймося разом. Слава Україні!
Дончанин до Юхим Показати IP 5 Серпня 2014 08:02
коментар було видалено
Церковна миша Показати IP 4 Серпня 2014 22:42
«Взяття» Донецька стане 80% перемоги. Про які ДНР і ЛНР можна говорити, якщо буде захоплена їх столиця? Шановний Юріє Віталійовичу. Історії відомий випадок, яий повністю спростовує цей Ваш тезис. Зокрема, перемога Російської імперії над французами розпочалась якраз після захоплення останніми Москви. У нашій ситуації, на мою думку, слід остерігатись дрібних мобільних диверсійних груп, які при підтримці місцевого населення можуть десятиліттями мутити воду на сході нашої країни.
Юзя Показати IP 4 Серпня 2014 23:29
Для того, чтобы Наполеону не отдать Москву, ее сожгли. И хрен кто парился по поводу населения. Пепелище - и все. Так вот насчет Москвы. Еще не поздно эвакуировать население
Анонім Показати IP 5 Серпня 2014 00:13
коментар було видалено
Депутат Показати IP 5 Серпня 2014 02:41
А годинничок то в Луценка недешевий. Виробник - одна з найстаріших мануфактур - Улісс Нардінн... Вартість моделі біля 8000$. Це так - інформація для люмпена!
Анонім Показати IP 5 Серпня 2014 05:38
Заместитель губернатора Днепропетровской области Игоря Коломойского Борис Филатов сообщил, что бойцы батальонов «Азов» и «Шахтерск» попали в западню под Донецком по вине Ляшко. «Ну что, ублюдки, попиарились?» — написал Филатов в 23:00 по киевскому времени (00:00 мск). «Боевые пидарасы Ляшко и Мосийчук сообщили, что «Азов» с «Шахтерском» штурмуют Донецк? Порадовались, мрази? Вам, ничтожествам, неведомо, что такие операции не делают силами добровольцев без поддержки армии и в «Фейсбуках» об этом не кричат. В настоящий момент ребята попали в засаду. Уже около 11 «трехсотых», включая парня с оторванной ногой.
Дончанин до Анонім Показати IP 5 Серпня 2014 06:12