USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Вкрали амуніцію загиблого бійця: у Луцьку розшукують двох злодіїв. Фото

3 Січня 2020 15:26
У Луцьку двоє злодіїв пограбували шість підвальних приміщень у багатоповерхівці. Серед вкраденого були бронежилет, військова каска та інші речі, які належали загиблому на сході військовослужбовцю.

Пограбування сталося 31 грудня близько 5 години ранку.

Двоє чоловіків залізли в підвали будинку, що на проспекті Молоді 8а, та викрали військові речі. Серед них – бронежилет, військова каска, снайперські маскувальні халати, розгрузка. Раніше ці речі належали військовослужбовцю, який загинув на сході.

«Всі речі промарковані позивними «Патрон» і «Бабак», – зазначають очевидці.

Про місце перебування осіб, зображених на фото, просять повідомляти поліцію на лінію 102.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Правдоруб Показати IP 3 Січня 2020 15:44
В мусульманських країнах поняття вкрасти відсутнє так як там це викорінене законами шаріату, якщо вкрав то відрубали руку..
Петро до Правдоруб Показати IP 3 Січня 2020 17:59
Попрошенко вже 3 роки з своїми міністрами безрукі лазять, не помітив?
999 Показати IP 3 Січня 2020 16:04
Та ще жінки паранджу носять. А мужчини можуть мати гарем, і мужики називали їх хурам.
Всезнайко Показати IP 3 Січня 2020 16:29
Така дорога пам"ять про загиблого, що аж в підвалі речі зберігали...
Ок до Всезнайко Показати IP 3 Січня 2020 19:44
Ці речі були подарунком для мого батька ще від живого побратима який пізніше загинув, в цьому місяці мали їхати На схід, щоб ви спали в теплі у ліжку, аби до вас не постукали у двері кадировці з дулом автомату. Так зрозуміло?
Андрій до Ок Показати IP 4 Січня 2020 09:40
Казка. Навіть фамілію загинувшого.
Активіст Показати IP 3 Січня 2020 17:39
Це були червоні слідопити. Занесуть знайдене в історичний музей, щоб не портилось в підвалі.
До 999, всезнайко, а Показати IP 3 Січня 2020 18:54
ущербні!
Анонім Показати IP 3 Січня 2020 19:56
сволота в капюшоНАХ!