USD 39.80 40.20
  • USD 39.80 40.20
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.86 10.00

Власникам «карт поляка» максимально спростять отримання громадянства

15 Січня 2016 12:56
Власникам "карт поляка", крім значної фіндопомоги, максимально спростять отримання громадянства.

Так, 14 січня парламентські фракції польського Сейму підтримали законопроект, що стосується поправок до закону про "карту поляка". Про це повідомляє "Польське радіо".

Роботу над законопроектом продовжить парламентська комісія зі зв'язків з поляками за кордоном. Згідно з поправками до закону, власникам "карт поляка" буде легше облаштувати своє життя в Польщі. Крім того, у надзвичайних ситуаціях (таких як, наприклад, конфлікт на Донбасі) особи польського походження з "картами поляка" будуть мати майже ті ж права, що і громадяни Польщі.

Завдяки запропонованим змінам в законі, власники карт зможуть безкоштовно отримувати дозвіл на перебування в Польщі, а після року проживання – автоматично отримувати польське громадянство. Крім того, передбачається, що уряд частково оплатить таким особам курси польської мови та курси підвищення кваліфікації.

Також власники "карт поляка" будуть звільнені від консульських оплат за візи та інші заяви. Нагадаємо, що раніше стало відомо, що одна з поправок до закону передбачає, що уряд буде надавати власникам "карт поляка", що проживають в Польщі, фінансову допомогу у розмірі 5400 євро на кожного члена сім'ї. Як відомо, на даний момент "карти поляка" отримали 140 тисяч осіб – в основному, громадян України та Білорусі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Анатоль_ Показати IP 15 Січня 2016 13:07
питання- як получити ту карту по-швидкому?
Анонім до Анатоль_ Показати IP 15 Січня 2016 14:23
jestes polak ?
Андрей до Анонім Показати IP 19 Січня 2016 13:16
polakiem
петро Показати IP 15 Січня 2016 13:54
ОТАК -БРАТЦІ... ПОЛЯКИ ШУРУЮТЬ В АНГЛІЮ ФРН ФРАНЦІЮ і т. д де вища зарплата -а наші напівполяки рвуться вПОЛЬЩУ ....А ХТО скоро у нас залишаться 7 ЛЕЖНІ І ЗЛОДІІ 7 ВЛАДО-- ДУМАЙ ЩО РОБИТИ ДЛЯ СВОІХ ЛЮДЕЙ... РОБИ ЖИТТЯ КРАЩИМ 111
Віталій до петро Показати IP 15 Січня 2016 18:22
А що ще тут робити*??? Ждати поки в тебе заберуть останні копійки??
Anat Показати IP 15 Січня 2016 14:04
В свій час росія так само "культурно" інтегрувала крим.... як зараз поляки львівщину та волинь....
vitaly Показати IP 15 Січня 2016 14:26
один варіант є але не швидкий) навчання в польщі! P.S. друг вчиться в Польщі і має карту поляка.
Анонім до vitaly Показати IP 15 Січня 2016 15:04
карта поляка не видається всім, хто навчається у Польщі
Юрист Показати IP 15 Січня 2016 15:55
Розривають Україну на шматки. Половина знайомих вже стали "поляками".
Віталій до Юрист Показати IP 15 Січня 2016 18:23
Правильно зробили! Порадійте за них!
Лексус до Юрист Показати IP 19 Лютого 2016 15:41
Все "поляки", особенно пригранице, под кауфландом и бедронкой ползают с сигаретами как тряпки
Михайло Показати IP 17 Січня 2016 03:50
Погано знаєте настрої у Польщі. Їм наша Лвівщина та Волинь як територія абсолютно нецікава (політично це інше питання), адже східна Польща це дотаційний регіон, який неоднозначно сприймається у поляками. Ресурсів як у німеччині нема, тому цікавить тільки населення. Самі поляки говорять що з китайця за 100 років не зробиш поляка, а з українця за 5-10 років буде поляк, а з дітей наших тимпаче.
Наталія Показати IP 19 Січня 2016 19:07
Як отримати "карту-поляка"? Хто може отримати її?
Хексус до Наталія Показати IP 18 Лютого 2016 18:32
Я думаю тебе никак
Василь Показати IP 16 Лютого 2016 03:23
Пшекі- Волинь хрен получать-настрій не той хай історію ще 100 раз перечитають і запамятають!!!!!!!!!
Олеся Показати IP 24 Березня 2016 14:59
Так вони ці поправки вже прийняли, чи тільки збираються? Де можна таку інформацію отримати?