USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Вночі у Луцьку горіла «Пивбаза»

2 Травня 2015 12:50
Вогонь суттєво пошкодив майно пивного бару, що знаходиться по проспекту Соборності у Луцьку, проте саме приміщення вціліло. Про пожежу на пульт служби порятунку повідомили випадкові перехожі – чоловіки побачили, що дахом та всіма отворами йде густий дим.

Як розповів у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини координатор штабу «Автомайдан України» Сергій Кушнір, повідомлення від чергового про займання приміщення по проспекту Соборності надійшло патрульній групі Автомайдану близько 3 години ночі.

Інформацію про інцидент підтвердили у прес-службі Управління ДСНС України у Волинській області. Як розповіла керівник прес-служби Ірина Варварук, сигнал про пожежу на пульт рятувальникам передали о 2:52.

Прибувши на місце події, рятувальники вибили вікно, зайшли всередину та першою чергою винесли з приміщення балон, почали «стравлювати» та охолоджувати, адже від перегріву він міг здетонувати.
«На місці працювало дві пожежних машини та одна машина експертів. З пожежею справились за хвилин 20, проте на місці пробули десь до години 6 ранку – вели слідчі дії», - розповідає Сергій Кушнір. На місце події викликали і правоохоронців, оскільки вогнеборцям, для того щоб потрапити всередину, довелось вибити скло.
Сергій Кушнір зазначає, що від вогню, серед іншого, постраждав один із плазмових телевізорів, проте перекриття будинку та стіни, на щастя, залишились цілими.
До слова, незважаючи на те, що бар «Пивбаза» охороняє агентство ТзОВ «Арсенал СТ», працівники структури не прибули на місце пригоди. Як пояснили згодом, об’єкт по проспекту Соборності, 13 був знятий з охорони.

Як зауважила Ірина Варварук, пожежу повністю локалізували вже о 3:20. Причина займання нині невідома, над її встановленням працюють експерти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
перша думка Показати IP 2 Травня 2015 13:32
Об"єкт був знятий з охорони - виникла пожежа. Дивний збіг обставин.
Анонім до перша думка Показати IP 3 Травня 2015 15:09
видно, арсенал вирішив показати, що буде з тими, хто відмовиться від їхньої охорони. 90-і повертаються
Трикаш Показати IP 2 Травня 2015 13:34
конкуренти
Клієнт Показати IP 2 Травня 2015 14:14
Дуже любив саме цю Пивбазу, на Соборності. 1) Вдале розміщення (маленька, затишна, не заважає нікому) 2) Бармен Андрій (такий високий, лисий, з бородою) - ну просто реально як персонаж з американських фільмів! :)
мішка Показати IP 2 Травня 2015 15:53
-1 півнуха, непоганий старт
турнік-мен до мішка Показати IP 2 Травня 2015 16:35
краще б згорів спортзал
мішка до турнік-мен Показати IP 2 Травня 2015 17:58
ще школу чи садок запропонуй
Макс Показати IP 2 Травня 2015 16:47
Дуже шкода, одне з улюблених місць. В Луцьку не так вже й багато пристойних (як виразився мішка "півнух"!)
Павло кушнір Показати IP 2 Травня 2015 17:47
Шукайте кришу в іншому місці
лучанин Показати IP 2 Травня 2015 17:51
видно генделик жильцям навколишніх будівель не подобався)) ..хто наступний?.. ах да ..кара...бара...як там?
Анонім до лучанин Показати IP 2 Травня 2015 19:44
А чому не робити дома те ж саме, що робиш на Сході? Звичка - друга натура.
Добродій Показати IP 3 Травня 2015 11:48
Класне місце.. Чисто, зі смаком..коштів не жаліли на оздоблення..Заклад-обличчя господарів, не тільки за бабками гоняться,дбають за імідж ШКОДА.....ХЛОПЦІ.СТРАХУЙТЕ МАЙНО!!!!!!НЕ ЗАСМУТЧУЙТЕСЬ У ВАС ВСЕ ВИЙДЕ!!!!
думка Показати IP 3 Травня 2015 17:42
Мабудь автомайдан підпалив і зразу зателефоновав. Якісь зараз збіг подій, то самооборона, то автомайдан, то правий сектор. Завжди перші на подіях, мабудь міліцію хотят дескридитувати.....
лучанин Показати IP 4 Травня 2015 10:25
Тримайтесь,погорільці.і пам ятайте ..що з вами ваші клієнти. ви у пиві--найкращі.поза конкуренцією.
Джек Показати IP 4 Травня 2015 10:28
А знаєту, у власника Олексія жінка просто ЛЯЛЯ.Гарна розумна, головне--не дура і не стерва. АЛЬОША.я в тебе її уведу(гадом буду!)
Анонім до Джек Показати IP 4 Травня 2015 15:08