«Внуки ректора» підкорили Волинський національний
Учора, 4 листопада у Волинському національному університеті імені Лесі Українки відбулася відбіркова гра за Кубок Луцька з Інтелектуальних ігор. Про це інформують «Волинські Новини».
Участь у змаганні взяла двадцять одна команда. Їх формували з представників усіх факультетів університету. Учасників ігор привітали голова Волинської обласної організації «Народно-демократичної ліги молоді» Валерій Пельц , та голова студентської ради ВНУ імені Лесі Українки Майя Варченко.
Всі команди були поділені на групи , переможці яких виходили у півфінали. На цей етап змагань пробилися дві команди географічного факультету , збірна біологічного факультету, а також команда математичного факультету.
У фінальній зустрічі перемогу здобула команда «Внуки ректора» (математичний факультет). Але, за рішенням оргкомітету, Волинський національний університет у боротьбі за Кубок Луцька з інтелектуальних ігор будуть представляти одразу три кращі команди.
Довідково:
Захід організовується Волинською обласною організацією «Народно-демократичної ліги молоді» спільно з Волинською філією «Української Студентської Спілки», за підтримки відділу сім’ї та молоді Луцької міської ради , управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації та Волинського обласного осередку міжнародної громадської організації «Україна – Польща – Німеччина» та мобільного оператора «Білайн».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Участь у змаганні взяла двадцять одна команда. Їх формували з представників усіх факультетів університету. Учасників ігор привітали голова Волинської обласної організації «Народно-демократичної ліги молоді» Валерій Пельц , та голова студентської ради ВНУ імені Лесі Українки Майя Варченко.
Всі команди були поділені на групи , переможці яких виходили у півфінали. На цей етап змагань пробилися дві команди географічного факультету , збірна біологічного факультету, а також команда математичного факультету.
У фінальній зустрічі перемогу здобула команда «Внуки ректора» (математичний факультет). Але, за рішенням оргкомітету, Волинський національний університет у боротьбі за Кубок Луцька з інтелектуальних ігор будуть представляти одразу три кращі команди.
Довідково:
Захід організовується Волинською обласною організацією «Народно-демократичної ліги молоді» спільно з Волинською філією «Української Студентської Спілки», за підтримки відділу сім’ї та молоді Луцької міської ради , управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації та Волинського обласного осередку міжнародної громадської організації «Україна – Польща – Німеччина» та мобільного оператора «Білайн».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Ковелі забрали водійське в чоловіка, який на автівці тікав від озброєного товариша по чарці
Сьогодні 21:10
Сьогодні 21:10
«Допомагає переживати війну»: Рікі Мартін публічно звернувся до українки після її зворушливого зізнання
Сьогодні 20:41
Сьогодні 20:41
На Запоріжжі загинув воїн з Волині Сергій Шуляр
Сьогодні 19:14
Сьогодні 19:14
Лісовий пояснив, чому НМТ не планують робити легшим
Сьогодні 18:46
Сьогодні 18:46
Небезпечно для життя: лікарка з Луцька розповіла, коли при тепловому ударі варто викликати швидку
Сьогодні 17:48
Сьогодні 17:48
Росія втрачає головну перевагу у війні, – ЗМІ
Сьогодні 17:19
Сьогодні 17:19

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.