USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Водіям доведеться платити судовий збір при оскарженні штрафу поліції

5 Травня 2020 17:16
Водіям ускладнили процедуру оскарження в суді штрафу поліції за порушення ПДР. Ще нещодавно водій міг уникнути штрафу, вимагаючи присутності адвоката на місці події або відкладення розгляду справи.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє Дорожній адвокат, пише ТСН.

Раніше, відповідно до позиції Верховного Суду (постанова від 13.12.2016, провадження № 21-1410а16), за оскарження постанови поліції судовий збір платити було не потрібно.

Однак 18 березня 2020 року Велика палата Верховного суду кардинально змінила правову позицію та зробила висновок, що при оскарженні постанов поліції потрібно сплатити судовий збір у розмірі 420 грн (Провадження № 11-1287апп18).

Постанова набрала законної сили з дати її прийняття й оскарженню не підлягає.

Отже, відповідно до позиції Великої палати, за подання позову в суд про скасування штрафу поліції за порушення ПДР громадянин повинен сплатити 420 грн судового збору (при середніх штрафах від 170 до 425 грн).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
"Все Показати IP 5 Травня 2020 17:28
для людей")
Сторонній Показати IP 5 Травня 2020 17:41
Країна чудес
дідо Показати IP 5 Травня 2020 17:59
команда зе
БОС Показати IP 5 Травня 2020 18:09
Спалити їх нах.р той верховний суд разом з тими ментами де*іл*ми
11 Показати IP 5 Травня 2020 18:30
У нас крім того як видурити гроші із людей будь-яким способом наші можновладці взагалі думають?
автовласник Показати IP 5 Травня 2020 19:51
НЕСПРАВЕДЛИВО!!!Згоден заплатити судовий збір тільки в тому випадку,коли програю суд.Якщо суд буде виграно мною(водієм), то за свої не правомірні та не професійні дії, поліцай,який виніс постанову про адмінправопорушення нехай з власної кишені заплатить як судовий збір,так і суму штрафу,яка прописана в постанові.Тоді незаконних штрафів поменшає і кожен поліцай буде думати головою,а не дуп..ю,при оформленні документів.
O_o? до автовласник Показати IP 5 Травня 2020 21:14
Так воно і буде, якщо справа буде задоволена, судовий збір буде повернуто.
Алекс до O_o? Показати IP 6 Травня 2020 09:57
Так то оно так, Но почему мы должны кредитовать государство? По всем статьям КУпАП 120+ (99% 121-122) кроме 124 (ДТП) судебные заседания назначаются в лучшем случае через 2-3 месяца. 1-е предварительное, на котором решения точно не будет. Фактически же до принятия решения проходит не менее полугода. Это или способ наполнения бюджета полицейским беспределом, или рэкет в государственном масштабе.
Олександр Показати IP 6 Травня 2020 17:46
Допоки суддів не будуть "вішати" - жлдної справедливості в цій країні не знайдеш! Це ж зеленуті просрали всі накрадені порохом гроші, а тепер здирають останню шкіру з українця! Простіше наштампувати даїшниками штрафів по 255 грн, щоб не було бажання оскаржувати, а там і бюджет поповниться! Судді повинні вибиратись на виборах, а не призначатись довічно!
Юрист Показати IP 2 Червня 2020 23:06
Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 139. Розподіл судових витрат 1. При задоволенні позову сторони, яка не є суб’єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб’єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.
Сергей Показати IP 7 Жовтня 2020 13:12
Команда ЗЕ...сов