USD 39.40 39.74
  • USD 39.40 39.74
  • EUR 39.50 40.00
  • PLN 9.70 9.86

Водії на «євробляхах» оголосили безстрокову акцію під ВР

6 Вересня 2017 18:42
Під Верховну Раду сьогодні з'їхались понад 4 тис. машин з іноземними номерами - переважно польськими й литовськими. Найбільше із них німецьких марок. Такі купують за дорученням за кордоном усемеро дешевше, ніж в Україні. Користуються тут, не розмитнюючи, пише Gazeta.ua.

Автомобілі перекрили вулицю Грушевського - від Європейської площі до будинку парламенту. Всі припарковані у три ряди. Власники вимагали відмінити акциз на ввезення авто на іноземній реєстрації, пропонували скасувати норми Євро-5 для старих машин і ввести техогляд для них. Ще одна вимога - припинення переслідувань авто на «євро бляхах» з боку правоохоронців.

«Ми вимагаємо доступне розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації. Це десь 500 доларів на будь-яке вживане авто. Вимоги до уряду ми представили ще місяць тому. Досі не має натяків на вирішення питання, тому зібрались тут, щоб запитати у депутатів», - каже керівник організації «Авто-Євро-Сила» Олег Ярошевич.

У разі бездіяльності уряду активісти готові залучати до акцій протесту громадські організації.

«Ми розблокуємо урядовий квартал, якщо уряд відреагує на наші вимоги. В іншому випадку я запрошуватиму всі громадські організації приєднуватися до безстрокової акції», - говорить Ярошевич.

Якщо ніхто не спуститься до активістів, не відреагує – колона авто поїде під їхні будинки.

«Ми знаємо, де живе влада, поїдемо на місця. В сусідню Польщу недавно ще мої батьки возили голки та нитки. Чому поляки так зараз живуть? Ми маємо більше, ніж вони. У Польщі звичайний студент може придбати авто за дві стипендії – 1,5 тисячі злотих. Ми сплачуємо шалені кошти, таких авто з не розмитненою реєстрацією в Україні 3 мільйони. Уряд цю цифру занижує, бо боїться», - каже активіст Віталій Крижанський з Хмельницького. Приїхав з дружиною на акцію. Лишив 9-місячну дитину на матір. Планує бути тут до останнього.

Зауважимо, фіскальна служба України зафіксувала 63,9 тис. транспортних засобів комерційного й особистого користування з іноземною реєстрацією, ввезені протягом 2015-2017 років. Вони перебувають в Україні з порушенням терміну.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Саш Показати IP 6 Вересня 2017 18:50
Ооо ... зараз налетять з коментарями шоколадні зайці для яких бляхи польські як червона тряпка на родео ... і яких жаба давить що хтось заплатив в 10 раз менше за кращу машину ніж він. Для довідки: сам їжджу на чобітку (якому 14 років) на укр реєстрації .
Макс Показати IP 6 Вересня 2017 19:06
А ще для любителів покричати про мотлох який їздить на євробляхах, погляньте на фото у цій статті.
Влодек Показати IP 6 Вересня 2017 19:07
хАЙ ПОДАТКІ ПЛАТЯТЬ ЛАНЦУГІ-ХАЛЯВЩИКИ
П Показати IP 6 Вересня 2017 19:18
4 тисячі машин? Та нема там стільки машин як не Крути. Подивіться на кількість учасників.
777 Показати IP 6 Вересня 2017 19:49
"Лишив 9-місячну дитину на матір" - а допомогу на дитину отримує, либонь, з бюджету, в який не хоче платити податки...
777 до 777 Показати IP 7 Вересня 2017 11:46
Як сказав пан державний автопром Назаренко, а хто буде купувати мої авто. Правильно давайте будемо далі підтримувати олігархат, чомусь вони не їздять на тих авто, що пропонують для середнього класу населення. Чому не їздять на АвтоЗАЗі... А дитину лишив на матір, а не в притулку. Що ми скажемо нашим дітям, як вони виростуть, Скільки олігархи можуть тягнути з народу кошти. Напевно в тебе АвтоЗАЗ і живеш ти чесно сувок...
777 до 777 Показати IP 7 Вересня 2017 14:05
Був у мене і ЗАЗ (до речі - нормальна машина, ну морально застаріла). А, значить, жити чесно - це вже злочин? От цим вся суть прихильників блях і показана
777 до 777 Показати IP 7 Вересня 2017 15:05
Ну то їздь і далі ЗАЗіком (морально застарілий), зимою кужуха одягай, а літом затінок шукай, щоб мотор охолодити і в голові мізки. Чому ми бідні, бо дурні, а дурні, бо бідні. Що ми гірші за поляків чи литовців, чи інших європейців. В Європу рвемося, але толку нуль. Отже, нам до Європи, як на ЗАЗіку до чорного моря, через різних морально застарілих осіб...
777 до 777 Показати IP 7 Вересня 2017 15:55
Мн-да, хотів би я побачити, як би Ви мені в кабінеті таке в очі скажете, як на роботу будете найматись. Хоча з коментаря вже зрозуміло, що Ви собою являєте. В школі, видать, часи в укр.мові не вивчали. І позиція, що хтось Вам чось винен - типова позиція слабаків і нероб
Я до 777 Показати IP 7 Вересня 2017 17:04
На роботу до Вас , можливо водієм ВАЗа ?))
777 до Я Показати IP 7 Вересня 2017 17:22
Вазів не тримаємо - мінімум "Шкода".
Б.М. Показати IP 6 Вересня 2017 19:57
Для тих, хто каже що держава недоотримає доходу з податку на авто. Їх так само не платять особи, що нелегально надають послуги : ремонтники, будівельники, швачки, продавці на сайтах, перукарі , власники с/г техніки, тобто ті, хто працює аматором та не зареєстрований як підприємець. Усі разом вони становлять куди більшу економічну загрозу як купівля авто на бляхах. Наприклад, за роботу однієї кімнати я заплатила більше 20 тис грн., яку фахівець виконав за 4 дні і пішов далі, тобто за місяць це може бути від 70 тис.грн Або перукар, який стриже на дому, в середньому стрижка 50 грн, на день 8 стрижок*50 грн*25днів =10500 в місяць (у своєму селищі знаю троє таких) Дядько, який купив трактор як для себе, а тим часом підробляє на чужих городах теж не платить податок. То Чому ніхто не бачить в цьому криміналу, а тільки в "бляхах"?
777 до Б.М. Показати IP 6 Вересня 2017 21:30
Все правильно, але всі ці гроші "крутяться тут і працюють на економіку України, хай навіть і необліковані ДФС. А з блях вигоду мають лабуси, ляхи та ін. А українці - аварійність і безвідповідальність. А чужі гроші рахувати негарно. І раз Ви така принципова - то чому не користуєтесь послугами офіційних фірм, а шукаєте шабашників? Тим самим потураєте фінансовій вакханалії
Б.М. до 777 Показати IP 6 Вересня 2017 22:55
Я зверталась в офіційні фірми ,і не одну, та мені відповідали що за одну кімнату вони братись не будуть. І попробуйте знайти хто погодиться їздити в забите селище , це з 8-го поверху добре шипіти.
Юрій до 777 Показати IP 6 Вересня 2017 23:30
Я Маю бус для роботи (у мене виробництво) на укрреєстрації та легковик для вирішення адміністативних питань на литовських номерах. З придбанням останього я прийняв офіційно на роботу додатково два чоловіки -мені легше та людям робота. Кожен місяць сплачую в бюджет більше 5000 грн . Крім того , заправляюсь щомісяця мінімум на 2000 грн тільки легковик. Обслуговуюсь на наших СТО, купую запчастини в Україні. Відповідно ті, хто надає мені послуги, теж платять податки в казну. То чим моя машина на литовських номерах заважає Вам особисто ?
777 до 777 Показати IP 7 Вересня 2017 11:32
Так дуже приємно було чути, що говорила ця білява пані, що голова комісії, яка придбала нове авто і заплатила 1,5 млн. грн. податку в державу. А де вона бідолаха стільки грошей взяла тільки на податок, а скільки вже вартує саме авто. Я хочу побачити коли люди почнуть купляти авто із мінімальною 3,2 тис.грн., чи середньою в 6,0 тис. грн. ??? Давно доведено, що в нас всі закони написані для олігархів, а не для народу. Так і будемо їздити на Таврухах, Ланосах та старих Вазах тому що на більше грошей не вистачає.
777 до 777 Показати IP 7 Вересня 2017 12:36
"всі закони написані для олігархів" - за кого голосували на виборах, того і питайте
777 до 777 Показати IP 7 Вересня 2017 13:18
А Вас бачу ці закони цілком влаштовують, на виборах людей вже в котрий раз розвели і розводять далі як кроликів. Давайте будемо і надалі всі мовчати. Всіх все влаштовує...
123 Показати IP 6 Вересня 2017 20:12
Да на%ть на этих полу%рков, сами разойдутся через неделю.
Батор Показати IP 6 Вересня 2017 22:11
вночі тітушки на бетерах розтрощать цей незаконний автомотлох, а бунтарів в штрафбати захищати неньку вкраїну. бачиш який патріотизм проснувся в хитрожопих!
Андрій Показати IP 6 Вересня 2017 22:23
Проблема не в "бляхах", а хто їх купує. Якщо кожен наш студент зможе за дві стипендії купити авто, то з тим вітром в голові, який присутній у нашого " молодняка", кількість дтп, а відповідно і смертність на дорогах зросте в декілька раз. Це по-перше. А по-друге, мало купити авто, його ще потрібно за щось утримувати, заправляти. За які "шиши" наше бідоття зможе це робити ? Ось і будемо мати, що будуть їздити на лисій гумі (бо немає за що купити нову), з розшатаною підвіскою (бо немає за що поремонтувати), і з 10 л пального у баку (бо немає за що заправити), наражаючи і себе і інших учасників дорожнього руху на небезпеку...
123 до Андрій Показати IP 7 Вересня 2017 12:01
Ну яка небезпека, у нас є нава поліція, яка проконтролює все... І взагалі у нас життя стає тільки кращим і жити стає легше. Адже у нас нові реформи, що допомагають жити...
Андрій до 123 Показати IP 7 Вересня 2017 12:20
В нас тільки на псевдо реформах гроші відмивають. Є нова поліція забезпечена і авто, і паливом, і з/п, а що маємо в реальності ? Кількість п*яних за кермом зросла в рази (причому деяких екземплярів затримують по декілька разів за місяць !!!). Кількість угонів - зросла, кількість грабежів - зросла, кількість розбоЇв - зросла... А утримуються вони за кошти платників податків. То може краще навчитись самому себе захищати і не сплачувати на їх утримання ?
123 до Андрій до 123 Показати IP 7 Вересня 2017 13:22
Нуда, може давайте ведемо окремий податок на поліцію, тому що видно їм не вистачає. Якби колишнім ментам зробили діючі умови, що користується нова поліція, мені здається толку було би більше, ніж з цих реформованих телепнів...
Андрій до123 до Андр Показати IP 7 Вересня 2017 13:40
Повністю Вас підтримую !