USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Водохресні купання у Володимир-Волинському районі

19 Січня 2015 18:29
Вже вчетверте у селі Ворчин Володимир-Волинського району відбулися традиційні водохресні купання. Цьогоріч вони були наймасовішими, адже участь у них взяли понад три сотні осіб, які приїхали до Ворчина не лише з навколишніх сіл, але й з Володимира-Волинського.

Водосвятний молебень відслужили священики Віталій Іванів, Ігор Бігун та Микола Гінайло. По закінченню молебню, отець Ігор рясно окропив святою водою усіх вірян, а отець Віталій, зануренням хреста у ставок, освятив його води.

Саме отець Віталій першим занурився у воду, аби очистити душу і тіло, оновитися та змити з себе усе гріховне. За ним наважилися пірнути у холодну воду чоловіки і жінки та навіть малеча.

Через плюсову погоду Водохреще святкували без снігу та морозу. Тож, ті хто любить купатися у крижаній воді, висловлювали сподівання, що наступного року купатимуться в ополонці з кригою.

Організував купання заступник голови Володимир-Волинської районної ради Павло Карпюк. За його сприяння для зручності тих, хто занурювався у воду, встановили намети, де можна було переодягтися. А вже після купелі ворчинські господині частували усіх і тих, хто пірнав, і тих, хто лише спостерігав за процесом, гарячим бульйоном та смачним шашликом.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: ЛУЧАНИ ПІСЛЯ ЗАНУРЕННЯ В КРИЖАНУ ВОДУ. ВІДЕООПИТУВАННЯ

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
вовка Показати IP 19 Січня 2015 21:40
Молодець Карпюк, але навіщо там гінайло був потрібен?
оля Показати IP 19 Січня 2015 21:41
Дожилися свободівці , що без гапона вже не можуть провести захід !
Микола Показати IP 19 Січня 2015 22:05
того горе попа ніхто не запрошував. вона за отцем Віталієм привязолось тай припхалось. любить гапоняка горіляку на халяву як свині осипку, чарку з рук не випускав . шашлики уминав за дві щоки аж борада помацніла. Карпюку респект.справді гарне свято було.
карпюша Показати IP 19 Січня 2015 22:57
карась скоро буде на вилах за долар по 21 за смерті людей
ага Показати IP 19 Січня 2015 23:16
Нарешті Карпюк знайшов своє призначення, мабуть мітить на місце начальника відділу культури.
Світлана Показати IP 20 Січня 2015 08:57
Карпюк з року в рік робить маленьке свято для села і друзів. А Гапон того року сам приперся, мабуть щоб все вивідати, хто був, що робив. А потім сагану докаже
Присутній Показати IP 20 Січня 2015 10:04
Дуже сподобалось ! Молодець Павло ! Дякуємо!!!!
Відсутній Показати IP 20 Січня 2015 10:38
Для молодьця Павла нагодувати і напоїти триста людей це як два пальці в туалеті!. В нього гроші ще від діда комуняки який заганяв дідів тих людей яких він зараз годує до колгоспу та від мяса контрабандного з полльщі! може то з того мяса і шашлик був??? А для картинки що так полюбляє Павло і для лохторату нехай джипа передасть в ато! а брат Коба нехай завезе!
До відсутнього Показати IP 20 Січня 2015 11:53
Не був не бачив не смерди.
відсутній до До відсутнього Показати IP 21 Січня 2015 10:15
я про мясо питав)))))