USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Єремеєв таки зібрав групу з екс-регіоналів

27 Листопада 2014 12:59
Дві депутатські групи екс-регіоналів та нафтового магната з'явилося у новій Раді. Про це інформують наші столичні колеги з ТСН.

У парламенті зібралися до купи екс-регіонали, які голосували за диктаторські закони.

На першому засіданні Верховної Ради було створено дві депутатські групи. Про це оголосив голова тимчасової президії Володимир Гройсман. Відтак, тепер у парламенті діятимуть дві групи по 19 осіб кожна: "Економічний розвиток" та "Воля народу".

"Економічний розвиток" очолив екс-регіонал Віталій Хомутинник, його заступником призначено Євген Геллера. Головою "Волі народу" став сумнозвісний нафтовий магнат Ігор Єремеєв, які також голосував за диктаторські закони 16 січня.

Нагадаємо, про те, що Єремеєв хоче створити в Раді депутатську групу з колишніх регіоналів, стало відомо вчора, 26 листопада.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
До поліщуків Показати IP 27 Листопада 2014 13:12
"дякуємо ! ! !"
ВЦМДПЛ до До поліщуків Показати IP 27 Листопада 2014 16:48
Всы округи були розділені і погоджені з владою, от тільки по Горохову вийшла неувязка, Мартиняку прийшлось викинути трохи більше бабла. Неочікувано переміг Лапін, а все інше по плану.
Лучанка Показати IP 27 Листопада 2014 13:29
А наші Волиняни і далі тупо та бездумно будуть голосувати за вбивць своїх дітей за обіцянку та солоденьку цукерку.
опа Показати IP 27 Листопада 2014 13:36
тепер не скигліть, що молоко в населення купують по найнижчих цінах і пальне дороге.
ВОНО до опа Показати IP 27 Листопада 2014 13:40
про скиглення то до Миколи Яновича
Правда в очі Показати IP 27 Листопада 2014 13:40
23 округ злив Єрємєєву Порошенко. Бачили очі що брали...
добре дивись до Правда в очі Показати IP 27 Листопада 2014 18:44
А виборці ДОЗВОЛИЛИ себе обманути. Пізно пити "Боржомі", коли печінці капець.Голова дана щоб думати, а не бути розсадником для вошей.
Любешівець Показати IP 27 Листопада 2014 13:50
А хто протистояв Єремєєву? Хоча б від Порошенка чи Яценюка? Ніхто... ото то і воно - здали. Надалі побачите кому він пальне заливати буде. Христопродавці
віто до Любешівець Показати IP 27 Листопада 2014 13:57
щоб ви тепер не казали, а вашими руками до Ради потрапив непотріб. Совісті, мабуть, не вистачить сказати: так, я до цього причетний?
віто Показати IP 27 Листопада 2014 13:54
Ще б пак. Грошей у Єрьоми вистачить. А регіонали, як щурі, збиваються до купи, щоб захищатись. Бо знають: будуть бити і не лише кулаками. А тим недоумкам, хто за Єрьому голосував, так скажу: бачили ваші очі, що купували, тепер ...
полішукам Показати IP 27 Листопада 2014 14:22
Проголусували.а треба було за інших голосувати.наприклад за студента-сторожа ляшка романа який по тому ж округу балотувався.а з вашого округу найбільше на фронт грибуть.а єрьома вас подачками купляв.а ви як собаки голодні хапали.зрадники ви.і самі виноваті що не хочете змін.раби.сором.
думаю Показати IP 27 Листопада 2014 14:23
думаю курчак і стьопа вже там. Треба обєднуватись з донбасом івстановлювати справедливість
Андрей Показати IP 27 Листопада 2014 14:29
А чому дивуватися,при Всесвітньому потопі на ковчезі в Ноя була тільки одна людська сім'я,все інше-худоба...
Свідок Показати IP 27 Листопада 2014 14:53
Чого цей памурок не пострижеться...... Те волосся вічно якесь засмальцоване.... Фу((((
Дівчина до Свідок Показати IP 27 Листопада 2014 15:28
Взагалі як "нарік" фууу.......
Анонім Показати IP 27 Листопада 2014 16:55
Г...н!!!!!!!
Ольга Показати IP 27 Листопада 2014 19:04
Дуже важко пояснити тим полішукам, що 200 грн. чи вставлені вікна в садочку - це не вершина щастя, які кинув як тим собакам бандюга і злодій Єремеєв. Прикро, що смерті ваших же чоловіків і синів не відкрили вам очі. Не скигліть після цього, що нестерпно жити, тому що треба думати головою, а не тим місцем, на якому сидите. Прикро, що ви привели знову до влади бандитів і вбивць.
Олександр до Ольга Показати IP 27 Листопада 2014 20:02
Відразу скажу, голосував не за нього. Але голосування це лише ширма. Коли в одному списку з Єремеєвим люди, про яких ніхто на окрузі нічого не чув - це не голосування, це просто фарс. Голоси виборців, навіть при позиції "голосую за кого хоч, тільки не за Єремеєва", розпорошуються між 10-15-ма кандидатами. Ну і цілком логічно, що при співпраці та підтримці своїх поплічників Миронович проходить за рахунок лояльного електорату, купленого, задобреного, зацікавленого. Першочергово округ був за ним, тому що свідомо, ще до виборів готуються у опоненти "непрохідні кандидати" по округу. Якби був хоч один, що міг би хоч трохи згуртувати виборців - все можливо. А так - вибори виграні вдалою тактикою ще до їх початку.
дьодік до Олександр Показати IP 27 Листопада 2014 20:05
100%
обс Показати IP 27 Листопада 2014 21:27
всі відпочивайте --порох запропонував в уряд директора Контінімума
13 Показати IP 29 Листопада 2014 00:11
ІГОР НЕ ВЖЕ ТИ ТАКИЙ ХИТРОВИ..АНИЙ, ПОВІР СКОРО УСЕ СТАНЕ НА СВОЄ МІСЦЕ І ТОДІ ТОБІ НІХТО НЕ ПОМОЖЕ, ЯК У ЛУГАНСЬКУ.
13 Показати IP 29 Листопада 2014 00:17
БОРИС ПЕТРОВИЧ ПОКІЙНИЙ ,НЕХАЙ ЗЕМЛЯ БУДЕ ЙОМУ ПУХОМ НА ТОЙ СВІТ НІЧОГО НЕ ВЗЯВ, НЕВЖЕ ТОБІ ПРИЄМНО ПОСТІЙНО СЛУХАТИ ПРО СЕБЕ ГИДОТУ ,ЗАПЛАТИ ЛЮДЯМ ГАРНО ЗА ЇХ ПРАЦЮ І МОЛОКО ,А НЕ КУЧЦІ Ж*ПОЛИЗІВ ПЛАТИШ.