Володимир-Волинські посадовці мало не посварились через білорусів. Арбітрами стали депутати
![](/files/news/2008/10-24/2484-1u.jpg)
Під час сесії Володимир-Волинської районної ради, постало питання про три тисячі гривень, які можна виділити на святкування Дня сільського господарства. Про це 24 жовтня інформує репортер «Волинських Новин».
Голова РДА Юрій Михалець відстоював позицію витрат коштів для приїзду творчого колективу із Білорусі. Голова райради Андрій Оніщук вважав за потрібне «витратити кошти на власну культуру».
Під час сесії районної ради прийняли рішення виділити на культуру району чотири тисячі гривень. Проте, внаслідок перевиконання бюджету, була висунута пропозиція додати до цієї цифри ще 3 тисячі гривень. Гроші призначались для святкування Дня сільського господарства. І тут почалися суперечки щодо того, як саме відзначити: із запрошенням білорусів чи організацією тільки українського концерту.
Юрій Михалець доводив присутнім депутатам необхідність виділення відділу культури трьох тисяч «для організації прийому колективу із Білорусі». Він доводив свої судження аргументами щодо пишного прийому білорусами українських колективів.
Андрій Оніщук навпаки вважав, що краще «витратити кошти на власну культуру, зробити концерт самим, пошити костюми». Він додав, що гроші «виділять так, і так», але тільки «або на те, або на те». Обурений пан Михалець заявив: «От якби тут були росіян, то ви б говорили по-іншому». Пан Оніщук відповів: «Тут депутати українські».
Зрештою, провели голосування: із 40 присутніх депутатів, 13 проголосувало за варіант Голови РДА, 22 – за версію Голови районної ради. Жодне рішення правочинним не стало.
Після тривалих дискусій депутати вирішили не сваритись і виділити відділу культури (до чотирьох тисяч) ще 3 тисячі гривень. Відділ кільтури сам вирішуватиме, куди витратити кошти. Як зауважила начальник фінуправління РДА Олена Бондарук «зміст заходу в бюджеті не прописаний».
Остаточне, підтримане депутатами рішення, голова райради озвучив так: «всього ми виділяємо 7 тисяч гривень. Три тисячі для святкування Дня сільського господарства розглянемо на профільній комісії».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Голова РДА Юрій Михалець відстоював позицію витрат коштів для приїзду творчого колективу із Білорусі. Голова райради Андрій Оніщук вважав за потрібне «витратити кошти на власну культуру».
Під час сесії районної ради прийняли рішення виділити на культуру району чотири тисячі гривень. Проте, внаслідок перевиконання бюджету, була висунута пропозиція додати до цієї цифри ще 3 тисячі гривень. Гроші призначались для святкування Дня сільського господарства. І тут почалися суперечки щодо того, як саме відзначити: із запрошенням білорусів чи організацією тільки українського концерту.
Юрій Михалець доводив присутнім депутатам необхідність виділення відділу культури трьох тисяч «для організації прийому колективу із Білорусі». Він доводив свої судження аргументами щодо пишного прийому білорусами українських колективів.
Андрій Оніщук навпаки вважав, що краще «витратити кошти на власну культуру, зробити концерт самим, пошити костюми». Він додав, що гроші «виділять так, і так», але тільки «або на те, або на те». Обурений пан Михалець заявив: «От якби тут були росіян, то ви б говорили по-іншому». Пан Оніщук відповів: «Тут депутати українські».
Зрештою, провели голосування: із 40 присутніх депутатів, 13 проголосувало за варіант Голови РДА, 22 – за версію Голови районної ради. Жодне рішення правочинним не стало.
Після тривалих дискусій депутати вирішили не сваритись і виділити відділу культури (до чотирьох тисяч) ще 3 тисячі гривень. Відділ кільтури сам вирішуватиме, куди витратити кошти. Як зауважила начальник фінуправління РДА Олена Бондарук «зміст заходу в бюджеті не прописаний».
Остаточне, підтримане депутатами рішення, голова райради озвучив так: «всього ми виділяємо 7 тисяч гривень. Три тисячі для святкування Дня сільського господарства розглянемо на профільній комісії».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.