USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.97

Волонтери просять сала для волинських бійців

29 Липня 2015 18:29
Волинян просять приносити сало, яке після спеціального пакування передадуть військовим на передову.

Сало, яке волонтерам передають з сіл небайдужі волиняни, переробляють, перемелюють з часником та спеціями до стану пасти, а потім упаковують у невеликі герметичні упаковки по 200-300 грамів. Такий формат значно практичніший (і смачніший) в польових умовах.

Про це йдеться на сторінці громадської організації «Самооборона Волині» у Фейсбуці.

«Ось уже понад рік наші волонтери відправляють бійцям на передову герметично упаковане перемелене зі спеціями та часником сало, яке користується неабиякою популярністю у захисників.

Дякуємо кожному, хто проявив доброту і приносив справжній український продукт до нас на штаб, якщо маєте таку можливість - приносьте ще, все сало буде відправлене солдатам! Чекаємо вас за адресою: м. Луцьк, пр. Перемоги, 14, 2-й поверх», - йдеться у повідомленні.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Анатоль Показати IP 29 Липня 2015 18:46
Волонтёрами вже не вiрю. Может вони для себе?
Граматик до Анатоль Показати IP 29 Липня 2015 23:33
Чудо москальське, ти ж у намаганні написати українською в семи словах тричі себе видав:)
Гни до Граматик Показати IP 30 Липня 2015 04:37
Героям-сала!
12345 Показати IP 29 Липня 2015 21:03
коментар було видалено
Евгений Показати IP 29 Липня 2015 21:36
Каждая волонтерская организация как бы не любила свой народ - себя же любит больше. Просто одни меньше одурачивают людей, другие больше. Все, что они делают имеет свой личный конечный результат. Там и деньги (Даже большие), наработка для выборов в входа у власть. Другие под видом помощи для АТО ввозят из-за границы даже наркотики. Имеют большие навары на бронежилетах, которые на заводе стоят на порядок меньше, но они говорят, что это транспортные рассходы. Некоторые ведут двойную бухгалтерию - внутреннюю и официальную. Белые данные пуб­­ликуются на сайтах для обозрения общественности. Особо изобретательные дельцы умудряются даже обнародовать фейковые акты приема-передачи благотворительной помощи, публиковать позаимствованные из интернета фотографии, подтверждающие получение гуманитарки бойцами АТО. Поэтому, публикуя липовую отчетность, волонтеры обеспечивают себе хорошее прикрытие. Но при малейшем намеке на серьезную проверку финансовые документы сразу же "теряются". Как говорят, кому война, а им сезон обагащения. А главное кто стоит у руля? Нечестные предприниматели, контрабандисты, влиятельные в своих кругах люди и т. д. Под волонтерство маскируют все. Доверия к ним уже нет......
Макс до Евгений Показати IP 29 Липня 2015 22:48
А ви праві сто пудово!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Павло до Макс Показати IP 29 Липня 2015 23:28
Хіба може бути справжнім волонтером людина, яка має купу бабла і ні в чому собі не відказує, катаються на крутих тачках, жеруть у дорогих ресторанах і фоткаються на кожному кроці? Повідмазували себе всі від армії. Де у таких є співчуття до інших! Фальш для тупих!
1 до Евгений Показати IP 29 Липня 2015 23:25
Всеж є розумні люди!Наші валантьори напастой кантрабас ганяють в Володимирі.То сігі,то дурь.Живуть шикарно і прикриваються добрими ділами.А ше більші придурки ті хто носить їм гроші і інше для пацанів в АТО.Наш народ наівний і вірить всім.
ПС до 1 Показати IP 30 Липня 2015 00:26
http://volodymyrforum.com.ua/viewtopic.php?p=6403#p6403 реально в ступорі від їхньої діяльності! Пора прокуратурі зайнятись тими валантьорами!
мама Показати IP 29 Липня 2015 22:04
Хороша стаття http://www.istpravda.com.ua/blogs/2015/07/28/148497/
Правда Показати IP 30 Липня 2015 00:49
Товаріщі! Ви тут пишете про мєсних волонтерів, а тут сала попросила Самооборона волині.
1299 Показати IP 31 Липня 2015 03:16
У Володимирі волонтери вже на нових Лексусах їздять, жінок з дітьми по пятому кругу на Мальдіви і Чорногорію відправляють відпочивати, а в зону АТО по десять пар шкарпеток відправляють і піаряться перед виборами. Один Коба зі Свободи цілий бус продуктів закопа,в під лісом за Володимиром, бо за пянками забув завезти солдатам.
НЕБАЙДУЖИЙ до 1299 Показати IP 31 Липня 2015 08:17
Саламандр,ти вже зовсім розум через пияцтво згубив,якщо на Кобу кажеш,що він п"яниця.Ніяк з того ступора не вийдеш і повторюєш одне і те ж. А Коба як відправляв грузи в АТО так і відправляє і звітується постійно. А ти як гадив на форумі міста так і гадиш,лизав дупу мера так і лижеш,бо ні на що більше не здатний.
1299 до НЕБАЙДУЖИЙ Показати IP 31 Липня 2015 10:16
Та вже навіть самі свободівці кажуть ,що він ганьбить свободу у Володимирі!!!
Наталі до 1299 Показати IP 31 Липня 2015 23:29
Помиляєшся! Машину спорчених продуктів вивіз на полігон піп гапон, а не Коба!!!!!
Слава Украіні Показати IP 31 Липня 2015 03:22
знаю я того волонтера Льошка Матюк ( Панасюк ) що з правим сектором заївся із-за Володимирської птахофабрики, бо його фури з відтам товар возять а його жінка разом з директоркою птахофвбрики кожен день у Львів по закупи в дорогі магазини їздять, шмоток купують на сотні тисяч гривень, а у вечері в оперний театр ходять. Гнилі ті волонтери на чолі з Зінкевичом, це він жінку з дітьми вже шостий раз відпочивати в Европу відправив,
Орися Возик до Слава Украіні Показати IP 31 Липня 2015 10:15
Льошка за час свого волонтерства стільки нових Ренж Роверів 2013-2014років випуску через кордон загнав на Україну, що можна було кожному солдату 51 бригади по одному подарувати!!!! На одному новенькому їздить нардеп Гузь- от і думай народ що вони всі чесні волонтери, Він на одній контробанді десятки мільйонів з Зінкевичем заробив !!!! Скоро вибори мера гроші потрібні!!!!
висновок Показати IP 31 Липня 2015 12:56
Не так страшні московські воші, як українські г*иди...
Домашній Показати IP 31 Липня 2015 19:48
Так - таки - так . Моголи ми моголи .
комент. Показати IP 31 Липня 2015 22:34
до волонтерів не до звонитись і не знайти .де і чому сховались?
Прямийй Показати IP 31 Липня 2015 22:39
активіст продався б*дло ригионалам і сафарщикам. А ще контрабандистам і різного роду наволочі.
Совість Показати IP 31 Липня 2015 23:13
Місцеві Активісти- контрабандисти , вам сала????? Да везіть на фронт , пальону свою водку сігарєти якими ви баригуєте і наркоту яку теж возите. І прийшов час зайтись вами прокуратурі і СБу. Самооборона Волині вибачайте , це касається волонтерів місцевих бариг. Пересилайте наркоту і сігарєти через нову пошту і делівері. ви с*кі продались волинським сафарщикам і ригомалам в особі аліни сич.