USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Волинь готується висловити недовіру уряду й проситиме його відставки

7 Лютого 2016 14:04
Уряд України, який очолює Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, депутати Волинської обласної ради називають найбільш корумпованим за всі часи. Реформи називають показовими, а податкову політику – трагедією, тому хочуть звернутися до народних депутатів щодо відставки чинного уряду.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією 4-го лютого.

Із цього приводу голова профільної комісії Анатолій Вітів наголосив, що такий Уряд, де «процвітає» корупція, не повинен існувати.

«Ми двома руками «за» відставку, адже більш корумпованого уряду у нас ще не було. Якщо ми його не змінимо, то нічого й ніколи не зміниться», - зауважив депутат обласної ради.

Так, профільна комісія одностайно підтримала пропозицію звернутися до нардепів та пропонує депутатам обласної ради під час чергової сесії, яка відбудеться 10-го лютого, ухвалити це звернення та скерувати його в Київ.

У зверненні наголошено про те, що Уряд лобіює інтереси великого бізнесу, а податкове навантаження збільшує на незаможне населення, а реформи, які декларують, – неефективні.

Короткий зміст звернення:

«Ми, депутати Волинської обласної ради, повністю поділяємо занепокоєність волинян, наших виборців, рівень життя яких із кожним днем погіршується. Головна причина, на нашу думку, - це відсутність реальних реформ. Попри обіцяну боротьбу з корупцією Україна залишається однією з найкорумпованіших країн Європи, а найвищий рівень корупції спостерігається в нашому Уряді. Замість обіцяних реальних змін Голова уряду займається лобіюванням інтересів великого бізнесу та імітацією реформ.

Те, що уряд взагалі пропонує збільшення податкового навантаження, – це є трагедією для України, і цей уряд треба негайно звільняти», - йдеться у зверненні волинян.

ЧИТАТИ ЩЕ: РЕЙТИНГ ДОВІРИ: ЯК ПОРОШЕНКО СТАВ ГІРШИМ ЗА ЯНУКОВИЧА

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини інформувало про те, що незадоволені роботою уряду і в столиці. Зокрема, вслід за президентом Петром Порошенком, який наголосив на необхідності переформатування уряду, своє незадоволення роботою Кабміну висловили "Батьківщина" і "Самопоміч", які відмовилися працювати з чинним урядом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
ха-ха Показати IP 7 Лютого 2016 14:07
волинські депутати в себе і в собі уже побороли корупцію ! і тепер на Киів!,,,,
дідо Показати IP 7 Лютого 2016 14:22
Уряд Яценюка прикрив кормушки для олігархів та почав реальні реформи. Тепер злодійськи олігарські клани,через своїх ручних депутатів у ВР , почали обріхувати та травити цей уряд.
ВОВК до дідо Показати IP 7 Лютого 2016 16:29
Ага, та так дореформувався що Україна очолила антирейтинг країн із найшвидшим падінням економіки,1-е місце в світі за рівнем дитячого алкоголізму (дані ВООЗ), 1-е в Європі та Центральній Азії з розповсюдження ВІЛ серед дорослих, 2-е місце в світі за боргами перед МВФ і т.д .. Яйценюку не дають спокою лаври Польського реформатора Ле́шека Бальцеро́вича який дійсно вивів свою країну з кризи тільки не такими "реформами" як у нас ! Я відчуваю що цей уряд дореформується до повного дефолту і його вже винесуть з ВР.
12345 до ВОВК Показати IP 7 Лютого 2016 18:36
Хоть в чем-то на первом месте.
нар до дідо Показати IP 7 Лютого 2016 18:25
підскажи , що приймаєшь , чи куриш, теж так хочу все бачити. я в простих окулярах, але в мене повно ж.па.
555 до дідо Показати IP 7 Лютого 2016 20:09
дідо ти або дибіл або депутат
Дядя Серьожа до дідо Показати IP 8 Лютого 2016 13:43
Дідо, скіко тобі платять за таку хєрню? :) Встрой і мене на таку роботу, я теж гриби їм і покурюю часом.
12345 Показати IP 7 Лютого 2016 15:42
ще більше накрали за януковича
вася до 12345 Показати IP 9 Лютого 2016 21:43
При Януковичі жлось краще .він крав і нам давав зарплату.Ми жили а не існували.
Василь Показати IP 7 Лютого 2016 16:01
коментар було видалено
кока Показати IP 7 Лютого 2016 16:46
А може все таки 10-го лютого, а не січня, журналюги????
журналюги до кока Показати IP 7 Лютого 2016 16:53
ага, ага, підловили
Лучанка Показати IP 7 Лютого 2016 17:27
Я думаю що уряд Яценюка трохи перекрив кормушки для наших місцевих олігархів тому і хочуть його скинути. В нас як - ініціатива наказуєма
Тарас Чурило Показати IP 7 Лютого 2016 21:40
коро висловить йому недовіру вся Україна
Ірина Таран Показати IP 7 Лютого 2016 21:42
Цікаво куди він тікатиме, в Росію його не візьмуть
Ковель Показати IP 7 Лютого 2016 21:57
які вони смішні ці волинські депутати клоуни і популісти
Тимур Показати IP 7 Лютого 2016 22:18
Як на мене, то Уряд Яценюка поступає правильно. Працювати треба, а не скиглити. А то вцепилися за одну людину і бикуєте. Не стане взавтра Яценюка, то що на роботу не підете і гроші посипляться мішками. А те що творить Вітів, треба завжди розуміти навпаки. Вітів, то є біда нашої Волині останнього десятиліття.
Свобода Показати IP 7 Лютого 2016 23:04
А чим Вітів кращий за них?
Аня до Свобода Показати IP 9 Лютого 2016 22:00
Тимуре через таких як ти і розпадається Україна.Ти за чесні гроші живеш ? Ні
Анонім Показати IP 8 Лютого 2016 00:19
Хай працюють. Не факт, що прийдуть кращі. Вже нема кого вибирати-одні й ті самі морди десятиліттями. Міняються в шаховому порядку.
Аня Показати IP 9 Лютого 2016 21:55
Вони повині отримувати такі зарплати як прості люди. Я матір вісіми дітей яких лишають харчування в школі .В мене два студенти один з яких навчається далако від дому .Пільгу на проїзд хочуть зняти. Як зараз можуть жити багатодітні сімї.А вони крадуть у нас останню копійку.