«Волинь» завершила сезон поразкою від «Чорноморця»

12 Червня 2021 19:35
В останній грі сезону луцька «Волинь» програла одеському «Чорноморцю» – 1:2.

Матч 30 туру Першої ліги чемпіонату України відбувся 12 червня на стадіоні «Авангард».

Перший тайм не ряснів на моменти, однак впевненіше виглядали одесити, які й відкрили рахунок на 30 хвилині. Бугай головою замкнув подачу партнера зі стандарту – 0:1.

«Волинь» зрівняла рахунок на 42 хвилині з пенальті, яке заробив Климець: з точки впевнено пробив Оринчак – 1:1

На початку другого тайму «Чорноморець» знову вийшов вперед: Авагімян перекинув Леванідова після діагоналі з глибини поля – 2:1.

На 68 хвилині «хрестоносці» залишилися в меншості – другу жовту отримав Максимчук, який наприкінці першого тайму замінив Ляшенка.

У підсумку матч завершився мінімальною перемогою одеситів – 1:2.

Вже невдовзі очікуйте фоторепортаж з матчу на сайті Інформаційного агентства Волинські Новини.