«Волинь» здобула три перемоги у трьох матчах на зимових зборах

30 Січня 2017 08:00
Луцька «Волинь» продовжує тренувальний збір, який команда проводить у Кам’яниці, що на Закарпатті.

Офіційний сайт клубу інформує про 2 зіграні на зборах спаринги гравцями основного складу та 1 поєдинок команди U-21.

У першому поєдинку суперником лучан став першоліговий "Миколаїв". Ближче до середини другого тайму волиняни зуміли знайти шлях до взяття воріт. На 64 хвилині відкрив рахунок Сергій Петров, а під завісу матчу остаточний результат закріпив Анатолій Діденко.

Матч проти словацького "Земплін Михаловця", який займає 7-му місце у своєму чемпіонаті, відбувався на штучному газоні комплексу Камелот.

Якщо у першому таймі наші гравці тільки одного разу вразили ворота словаків (відзначився Анатолій Діденко на 33-й хвилині), то перевага у другому таймі була тотальною і справа завершилася розгромом команди суперника з рахунком 4:0 (ще один гол на рахунку Діденка, по разу відзначились Артем Дудік та Сергій Петров).

Своєю чергою, молодіжний склад лучан впевнено переміг "Севлюш" із Виноградова - 3:0. За "Волинь" забивали Горопевшек, Шандрук та Могіль.

В останній день січня заплановано спаринг основної команди проти ФК "Львів".