Матч «Волинь» - «Зоря»: лучани провалили другий тайм

5 Квітня 2015 15:50
Матч 18 туру Чемпіонату України з футболу між луцькою «Волинню» та луганською «Зорею» розпочався 5 квітня о 14:00. У першому таймі волиняни показали гарну гру, відкривши рахунок. Однак другий тайм викликав здивування: підопічних Віталія Кварцяного неначе хтось підмінив. «Зоря» забила 2 голи за 2 хвилини.

Загальний рахунок у матчі 1:2.

Матч відбувався у Луцьку на стадіоні «Авангард». Судив матч арбітр з Харкова Анатолій Абдула.

Текстова трансляція

0хв. Розпочався матч на луцькому стадіоні.

4хв. «Волинь» розпочала гру впевнено, контролює гру.

5хв. Перша жовта картка. Флорентин Матей грубо обійшовся з Малиновським.

6хв. Непогану контратака провела «Волинь» після невдалого стандарту суперників. Але невдалу передачу біля штрафного майданчика віддав Кобахідзе.

7хв. Перший удар Волині в площину воріт здійснив Матей просто в руки воротаря луганчан.

9хв. Другий гірчичник у грі у Малиновського.

11хв. Парцванія чудово забіг по правому фланзі і заробив для своєї команди кутовий. Скористатись стандартом лучанам не вдалось.

13хв. Надзвичайно щастить лучанам. Чудову атаку проводять гості. Шуст парирував удар від Вернидуба, потім били Будковський і Малишев, а Пилявський наприкінці атаки влучає у штангу.

18хв. Положення поза грою у Кобахідзе.

21хв. Швидко прорвався в зону противника Караваєв, але задалеко відпустив від себе м'яч.

23хв. Штрафний удар пробиває «Зоря», але Шуст тримає усе під контролем.

26хв. Шабанов постраждав в останньому ігровому епізоді. Але накульгуючи повернувся у гру.

31хв. Гол. «Волинь» забиває у ворота «Зорі». 1:0. Дебютний гол після повернення в «Волинь» забиває Шарпар! Вернидуб перервав простріл Кобахідзе. Шарпар відправив м'яч рикошетом від ноги Пилявського в дальній нижній кут.

34хв. Сандро Кобахідзе мало не подвоїв рахунок у грі. Шарпар виконав блискучу передачу на Сандро, грузин вибіг на побачення з Сантіні, але не зумів вразити ближній кут!

38хв. «Волинь» пішла у наступ.

40хв. Не вийшло розіграти штрафний луганській команді, зате удар-парашут від Малиновського ледь не залетів за комір Шусту! На кутовий перевів м'яч голкіпер «Волині»!

42хв. Курйозний момент. Парцванія, відбиваючи м'яч після подачі з кутового, відбив прямо на ногу Малишеву, від якого м'яч ледь не залетів у сітку воріт!

Перерва

45хв. Арбітр дав свисток, і розпочинається другий тайм.

45хв. Лучани за перерву не робили замін. У луганчан замість Малиновського тренер випустив Чайковського.

48хв. Парцванія невдало вибивав м'яч із власного штрафного майданчика, і цим мало не скористався Ліпартія.

50хв. Гол. «Зоря» зрівнює рахунок 1:1. Караваєв прострілив з правого флангу вздовж лінії штрафного, Ліпартія до м'яча не дотягнувся, а Хомченовський уже не схибив з двох метрів!

51хв. Гол. «Зоря» виходить вперед 1:2. Провалом в обороні луцької команди скористався Будковський, вразивши з близької відстані ворота після передачі Ліпартіі!

55хв. Ерік Бікфалві мав великий шанс зрівняти рахунок, але влучив у стійку воріт.

57хв. Знову мало не забиває «Зоря». Будковський скинув м'яч під удар Караваєву, Олександр пробив - поруч зі штангою!

58хв. Віталій Кварцяний змінює Бабатунде на Віктора Хомченка.

59хв. Жовту картку отримує Гордієнко за грубу гру проти Шарпара.

60хв. І одразу ж Шарпар заробляє жовту картку. Команди показують грубу гру.

61хв. Замість Немчанінова тренер Волині випускає Володимира Польового.

65хв. Гості теж проводять заміну. Замість Будковского вийшов Петряк.

67хв. Кобахідзе з-за меж штрафного пробив над поперечиною.

68хв. Петряк рикошетом від гравця «Волині» мало не забиває гол, але відмінна реакція Шуста рятує команду і переводить м'яч на кутовий.

72хв. Чудовий удар від Еріка Бікфалві зі штрафного. Гостей поля рятує голкіпер.

79хв. Затяжна атака в штрафному майданчику «Зорі» приводить до контратаки гостей. На своїй половині вони заробляють штрафний. Петряк пробив в рамку воріт, але Богдан Шуст на місці.

84хв. Замість Флорентіна Матея виходить Козьбан і одразу подає кутовий.

85хв. Замість Ліпартії тренер «Зорі» випускає Андрія Тотовицького.

88хв. Волинь заробляє стандарт на лінії штрафного майданчика суперника. Ерік Бікфалві пробиває під стінку і м'яч відбивається від неї.

90хв. 3 хвилини додає арбітр.

Фінальний свисток. «Волинь» поступається «Зорі» з рахунком 1:2