«Волиньбаскет» поступився БК «Дніпро» у Суперлізі Парі-Матч

15 Жовтня 2016 11:33
БК “Дніпро” здобув перемогу над БК “Волиньбаскет” з рахунком 85:68 (21:11, 22:22, 22:21, 20:14), - передає УНН-Центр з посиланням на прес-службу ФБУ.

Дніпро продовжив жовтневу чотириматчеву переможну серію. Першу чверть підопічні Дениса Журавльова завершили з відривом у десять пунктів. На початку другої чверті Олександр Тарасенко ефектним данком здавалося б деморалізував суперника 25:15, але цей прийом мав зворотній ефект.

Лідерські якості проявив лучанин Сергій Алфьоров, який ледь не самотужки скоротив відставання до −3. Втім, розвинути успіх далі новачку Волиньбаскета не вдалося. Господарі впевненіше почали діяти під кільцем. Додав Сергій Загреба, а ось Станіслав Тимофеєнко наприкінці першої половини помилився з пасом і Артем Чемякін реалізував кидок з-під кільця. 43:33 — Дніпру у другій чверті не вдалося збільшити десяти очковий відрив.

Третю чверть господарі розпочали напрочуд жваво — за якихось три хвилини довели перевагу до 10 очок. Але після того, як С.Тимофеєнко тимчасово сів на лаву запасних Волиньбаскет знову знайшов у собі сили скоротити відставання. Після триочкового С.Алфьорова Волинь програвала −9 і лише впевнені дії С.Загреби з лінії штрафних дозволили підопічним Д.Журавльова виграти цей відрізок матчу з перевагою в одне очко 22:21.

У заключній чверті неточність у передачах не дозволила Волиньбаскету кардинально щось змінити. У підсумку 85:68 — перемога Дніпра.

Додамо, що Волиньбаскет 16-го жовтня зіграє у гостях проти Запоріжжя-ZOG. Ігрова пауза у Дніпра буде більш тривалою. За тиждень, 21-го жовтня, він прийме Кривбас.