USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

Волинян закликають збирати кошти для військових частин

20 Березня 2014 21:02
Волинян закликали до збору коштів для військових частин, які розміщені в області та згідно наказу готові до передислокації.

Ця ініціатива була підтримана й владою. Голова обласної держадміністрації Григорій Пустовіт та голова обласної ради Валентир Вітер виступили зі зверненням до волинян, у якому зокрема йшлось і про мобілізацію усіх можливих ресурсів, спрямованих на підтримку вітчизняної оборони. Уже створили й координаційну Раду, яка буде розподіляти та контролювати витрати зібраних коштів. До її складу увійшли представники обласної влади, громадських організацій, зокрема Волинської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану та командири військових частин, які дислокуються на Волині. Як повідомив голова обласної спілки афганців Григорій Павлович, за день уже надійшло 150 000 гривень.

А заступник міністра оборони Леонід Поляков повідомив, що на потреби української армії від громадян уже перерахували 25 мільонів гривень. При цьому він додав, що гроші на спеціально відкритий рахунок надходять як з території України, так і з-за кордону.

Також відкрили спеціальний рахунок для збору цих коштів.

Одержувач - Волинська обласна організація Української спілки ветеранів Афганістану (ВОО УСВ Афганістану) р/р 26006055500199 в ПАТ «КБ ПриватБанк» МФО 303440 код 20129977.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Анонім Показати IP 20 Березня 2014 21:21
Вже для кримських частин збирали..... в результаті частина утікла інша перейшла на сторону россіян........ сумніваюсь, що наша "контрактна" армія а також ті хто отримує військову пенсію по 6 тисяч виявить бажання цитую слова одного з бійців " воювати проти братського народу".... будуть воювати як воювала наша доблесна міліція та СБУ проти іноземих диверсантів завдяки яким зараз є розкол суспільства та відділення криму......
Анонім до Анонім Показати IP 20 Березня 2014 21:52
помагали вже і кораблю Луцьк :))))) ... почитайте новостні стрічки вже належить самообороні криму :))) ДАНИЛЬЧУК ВЧИСЬ як самооборона озброюється а то все никаєшся з ментовськими пістолями.... :)))))
Купить Показати IP 20 Березня 2014 21:23
Купить танковую дивизию ( http://www.pravda.com.ua/rus/news/2014/03/20/7019765/ ) за смс будет проблематично...
Лучанин Показати IP 20 Березня 2014 22:23
а що у пустовіта грошей своїх немає, чи Континіумі закінчилась, яку він прикриває? От не хай вони першими будуть. Мені здається, що аби тільки Пустовіт з Єремєєвим трохи грошей своїх дали, то то на процентів 40 одразу можна було б підняти.
дуня до Лучанин Показати IP 21 Березня 2014 07:29
Щоб не засвітитись, весь свій незаконно здобутий кошт Пустовіт виводить до себе в Остріг та Дубно, де разом із своїм братом (який також крутиться біля владного корита) просувають спільний бізнес. Із різних достовірних джерел відомо, що особисто Григорій Пустовіт, за останні 3 роки, вклав у той бізнес близько 150-200 тисяч доларів США (!!!!).
Автомобіліст Показати IP 21 Березня 2014 01:39
Кому допомогти? Можна подумати, що волиняни розпродали та розукомплектовали військові частини. Перегляньте auto.ria.ua - станом на 19.03. в продажі один БАТ-2, 15 БРДМ, 1 БТР - 152, 1 БТР - 60, не рахуючи "Уралів", "ЗіЛів", "УАЗів" та "ГАЗ-66" з приміткою "знятий з консервації". Звідки стільки військової техніки "на руках" у населення? Чому зараз не допомагають армії ті, хто більше 20 років нажмвав капітали на ній?
Москаль Показати IP 21 Березня 2014 05:38
Армия - только начало. Кроме того уже полностью отменено выделение денег на завтраки для учеников 5-11 классов (607 млн. гривен), адресная помощь молодым учителям (100 млн. гривен), обеспечение жильём ветеранов войны (300 млн. гривен). На 79% урезаны расходы на выплаты матерям-героиням (300 млн. гривен). Кроме того, отменено финансирование покупки жилья госслужащим (80 млн. гривен), освещения улиц с использованием энергосберегающих технологий (100 млн. гривен), ремонта и замены лифтов (200 млн. гривен), строительства и ремонта объектов, которые имеют приоритетное госзначение (590 млн. гривен), создания оптовых рынков сельхозпродукции (200 млн. гривен), селекции в рыбном хозяйстве (24 млн. гривен), создания единого демографического реестра (400 млн. гривен), закупки высокотехнологичного оборудования для Минздрава (140 млн. гривен). Может тоже скинетесь? А теперь еще и газ будет поставляться на Украину не по 268, а по 375-400$ (вообще звучали цифры до 500$) за тыс кбм. Да, тяжелые времена впереди у вас, уважаемые...
я -москалю Показати IP 21 Березня 2014 06:56
не переживай, преживем, лишь бы вы не лезли... за собой следите, а вас в подмосковье люди зимой без горячей воды сидели...
Москаль до я -москалю Показати IP 21 Березня 2014 07:08
Я тя умоляю! Да чтоб я по своей воле полез во все ЭТО? Да не дай Бог так отупеть. А за собой следить буду, спасибо за совет, это ты правильно подметил. )) И за беспокойство за людей в подмосковье спасибо, приятно слышать. Есть проблемы, конечно, как без них. Но все решаемо, не смертельно, да.
Котя до Москаль Показати IP 21 Березня 2014 07:21
Нажаль... поки для тебе не смертельно, але є сподівання
Москаль до Котя Показати IP 21 Березня 2014 07:29
Чего "к сожалению"? На что надежда? Что ты как гламурная телочка загадками говоришь? Будь мужиком, КОТЯ, скажи прямо чо хотел. Или ты баба (а то по нику не понять)? Тогда извиняюсь.
Котя до Москаль Показати IP 21 Березня 2014 07:33
коментар було видалено
Москаль до Котя Показати IP 21 Березня 2014 07:41
коментар було видалено
Котя до Москаль Показати IP 21 Березня 2014 07:48
коментар було видалено
Луцк до Котя Показати IP 21 Березня 2014 07:41
Вы этими лозунгами хотите достичь мира в стране? Может хватит, не докричались еще?
Котя до Луцк Показати IP 21 Березня 2014 07:47
Бажаєш мира в Україні... збирай валізи та хутко дуй у московію.
Луцк до Котя Показати IP 21 Березня 2014 07:49
С какого перепугу? я во всяком случае живу у себя дома и к насилию не призываю, вам бы угомонится, товарищи русофобы)
Анонім до Москаль Показати IP 21 Березня 2014 07:46
а я скажу москалику наступне до цих подій я ставився інтерферентно як до питань мови так і наших "братських" народів тепер у мене до вас відраза....
Москаль до Анонім Показати IP 21 Березня 2014 07:51
"Индифферентно" ты хотел сказать? Интерференция это как бы немного из другой оперы. Иди учи язык, хоть какой-нибудь, школота...
Анонім до Москаль Показати IP 21 Березня 2014 09:50
ні я як хотів сказати так і сказав на відміну від вас мені не важко і на вашій псевдо мові спілкуватись... Інтерференція (психологія) — взаємні придущення психологічних процесів, що одночасно відбуваються;
Крымчанин Показати IP 21 Березня 2014 09:33
В Крыму 72 воинских подразделения вооруженных сил Украины приняли решение добровольно перейти в ряды ВС РФ для дальнейшего прохождения военной службы. В числе 72 воинских подразделений фигурируют 25 судов вспомогательного флота и шесть боевых кораблей ВМСУ. В гарнизонах и на кораблях 20 марта в торжественной обстановке прошли построения личного состава с церемонией поднятия флага России и исполнения гимна РФ. Церемония перехода под российский флаг состоялась в военно-морской академии Украины имени Нахимова. На мероприятии присутствовали выпускники училища разных лет. Под звуки государственного гимна Украины сняли флаги Украины и флота Украины, затем под звуки российского гимна подняли флаги России и российского флота. 20 марта Владимир Путин по предложению министра обороны Сергея Шойгу подписал указ о признании воинских званий и военного образования офицеров, проходящих службу в вооруженных силах Украины, что дает украинским военным возможность поступать на службу по контракту в российскую армию. http://www.mr7.ru/articles/100070/
Анонім до Крымчанин Показати IP 21 Березня 2014 09:53
НУ І ЩО????? НУ перейшли то й перейшли..... особисто я в крим більше не поїду і з росіянами справ мати не хочу..... розумні держави завойовують економічно (я це зараз робить євросоюз та америка) а тупі державні діячі захоплюють території....
до до Анонім Показати IP 21 Березня 2014 09:59
а щирі патріоти як ти та ПС.... по лісах войшишки до цих пір грають(((((
Москаль до Анонім Показати IP 21 Березня 2014 10:06
Хм.. Достойная позиция : "ну перешли и перешли"! Может потому и перешли, что понимали, что большинству, как и тебе, на них откровенно наср...ать? С таким отношением еще много чего "перейдет" куда угодно, и необязательно к России.
Анонім до Москаль Показати IP 21 Березня 2014 19:39
По вашому люди живуть задля держави????? я то думав що навпаки.......
Проти Показати IP 21 Березня 2014 11:43
І павильно зробили що перейшли. Люди просто розуміють що там також ніхто не гарантує великого блага, але на Україні їм вже точно нічого доброго не світить. Теперишня влада загонить народ і забуде про свої майданні обіцянки.
Анонім Показати IP 26 Березня 2014 00:46
сказали олигархи что продадут свой бизнес и дадут деньги на армию))))! СЛАВА ОЛИГАРХАМ,СЛАВА БИЗНЕСУ)))
тато 2 дітей Показати IP 2 Лютого 2015 21:23
здавати гроші можна , але не при зарплаті 2000 гривень , комуналка 700 гр, школа 300 гр......? як жити !? ,де у дітей візьметься патротизм якщо вони живуть у нещиті ???????????????????????