USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Депутатства на Волині позбавлятимуть люди?

15 Травня 2014 18:44
Механізм відкликання обраних громадою депутатів розробляють у Волинській облдержадміністрації.

Про це йшлося під час відеоселекторної наради віце-прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо організації громадського обговорення питань децентралізації влади.

«Після реформи ініціативні функції перейдуть на найнижчий рівень, тепер це буде найповажніший рівень – місцева громада. У нас є право обирати свого депутата у відповідний рівень рад: місцеву, районну, обласну, Верховну Раду, а от механізмів відкликання немає. Тому виникає загроза, що депутат може відділитися від громади й інтереси людей відсунути на другий план», - сказав у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Кудрявцев.

Чиновник наголосив, що як тільки таку пропозицію-механізм розроблять, то її одразу направлять у Київ для вивчення .
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
лучанка Показати IP 15 Травня 2014 18:53
Дуже правильно зроблять!!!! Тоді будуть знати, що на сесії потрібно працювати якщо потрібно, то і до вечора.
розмай Показати IP 15 Травня 2014 18:57
Перші претенденти від Володимира- готуйтеся !
правда до розмай Показати IP 15 Травня 2014 19:10
правда в последнем предложении:"Чиновник наголосив, що як тільки таку пропозицію-механізм розроблять, то її одразу направлять у Київ для вивчення ."...
розмай до правда Показати IP 15 Травня 2014 21:26
Буде пізно...
2014 до розмай Показати IP 15 Травня 2014 21:25
Де у вас в княжому стільки ригів і блюдолизів назбиралось? Вроді би нормальні люди, а гопніків обираєте.
гопнік до 2014 Показати IP 15 Травня 2014 22:08
Яка громада- такі дупу-тати...
Обізнаний Показати IP 15 Травня 2014 19:18
Правильно треба по витягувати з цих крісел пустобрехів таких як гузі слабенки пирожики таких в області небагато по три чотири в кожному місті вас витягнуть разом кріслами бо ви ніхто а справжня сила депутата це те що він зробив для своЇх виборців
Лучанин Показати IP 15 Травня 2014 19:35
Процес відкликання депутата повинен бути закладений в Законах про вибори
обізнана Показати IP 15 Травня 2014 20:07
Такі як Гузь, Слабенко, Пирожик нам дуже потрібні. Вони патріоти, завжди не боялися висловлювати свою думку, навіть у часи найбільших репресій. Дай Боже їм щось зрушити з місця і побудувати вільну не корумповану Україну!
Всезнайко до обізнана Показати IP 15 Травня 2014 20:21
Ти майбуть обіс**на, а не обізнана???
Антон до Всезнайко Показати IP 15 Травня 2014 22:01
Не ображайте дружину гузя)))))
Дiд Панас Показати IP 15 Травня 2014 20:43
тодi туди нiхто працювати не пiде...
Колківська республік Показати IP 15 Травня 2014 20:48
Механізм відкликання депутатів будь-якої ради, а також президента, нардепів має бути обов'язково. Тоді не буде політичної корупції, тушок і запроданців, які йдуть на запах грошей. Це особливо видно зараз, коли до Порошенка побігли учорашні регіонали, рештки малих політичних сил, ті, хто працював на минулих виборах до парламенту на олігархів, обажені, які не отримали посади від нової влади. Вони якраз і готують переворот - під Порошенка, якщо він отримає президентську посаду
люстратор до Колківська республік Показати IP 15 Травня 2014 21:23
Не буде механізму- як паршивих котів будемо викидати
Наталія до люстратор Показати IP 15 Травня 2014 23:36
Як? методом люстрації неіснуючої законної люстрації?
В очікуванні Показати IP 15 Травня 2014 23:49
таким самим методом як і зараз горе-революціонери працюють, які таож за запах грошей до влади прийшли. гузь і пирожик ще не встигли попрацювати вже їм за інтенсивність треба зарплату підняти, і всі дружненько проголосували. а за що бідолахи Пс і самооборонівці живуть. Медітатор данильчук де бабло бере, чого його ніхто не люструє, так ж безробітний. а як останнім часом вбрався кавалєр, і подейкують квартирку купив.цікаво, за які ши ши, то де ж правда, і та, і ця, влада - тільки за себе, тільки попережня щось таки робила, а ці тільки горлопанять і помилки виправляють. боляче і соромно за нас украхнців та Україну.
Луцьк Показати IP 16 Травня 2014 08:39
Полішуцька "Колківська республіка" яку ніхто не знав,незнає, і не буде знати! Це ви,полішуки нового покоління лізете на гроші як мухи на г--но так саме і в владу. Це ви знищили такий чарівний регіон,як ПОЛІССЯ з його культурою і самобутністю,господарами і умільцями і т.д.Це ви аферисти і шахраї,злодії і брехуни,продажні і сволочні нищите ВОЛИНЬ і її 1000- літню історію та традиції. Можна писати ще багато, але чи зрозумієте?
Ваня до Луцьк Показати IP 16 Травня 2014 09:13
Стопроцентро ти правий.Всі полішуки при владі в Луцьку.Всі біля корита,всі гребуть.Де люстрація? Нема і не буде ,бо всі ці самі прилізли знову до влади,знову щоб жити вольготно, а наші діти помирають за кого? за цих непотрібів,що вони собі відмінили зарплати,хабарі? Ні нічого.Полішучня-це діагноз,це люди наглі і підлі,жадні,альфонси.Хто в силових органах,всі ці,що були в них,судах,пркуратурі всі ці ж самі.Що ви хочете нового?Не вони повинні самі себе ставити, а ми повинні їх поставити,зловити за злодійство,відрубати руку, і вигнати.Тоді і буде порядок.А так ніколи.
Іво бобул Показати IP 16 Травня 2014 22:41
Гузятину нам не треба не треба долара по 12 бензину по 15 маршруток по 3,5 і цих паяциків як пирожик це все пусте місце скоро їх по витягують з омріяних ними місць
До розмані Показати IP 16 Травня 2014 22:48
У Володимирі завжди найкраще перші у області виплачуються зарплати бюджетникам місто саме чисте дороги найкращі і основне це те що ми любимо свое місто на відміну від вас ********* а якщо до нас хтось захоче привезти якусь заразу тому мало не покажеться повірте і не пробуйте
люстратор до До розмані Показати IP 17 Травня 2014 11:23
Дороги у Володимирі- яма на ямі.Особливо рівна бруківка на "проспекті", якому року ще немає, і в який вбухали мільйони.Кажуть, добре лікувати у місті камяну хворобу нирок.Два рази проїхався пр "проспекту" - камінці повитрясає всі до одного.. Ви не місто любите, а диктаторський режим, бо вас, дітей блюдолизів він кормить і оберігає.
ж...па Показати IP 17 Травня 2014 11:24
Володимир- класний тим що цілодобово там бухати можна, нічників тьма !!!
До жп та люстратора Показати IP 17 Травня 2014 12:44
Ви або не з Володимира або не любите свое місто а мабуть і себе не любите але ми знаемо вас ви зі свободи нічого дивного на виборах люди покажуть вам свое фе