• EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.90

Волинянка – чемпіонка світу з вільної боротьби

9 Листопада 2021 08:00
У Сербії в місті Белград 3-5 листопада проходив чемпіонат світу з боротьби вільної серед молоді до 23 років.

Про це інформує пресслужба управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА.

Вихованка Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності, уродженка селища Іваничі Анастасія Алпєєва у ваговій категорії 72 кг здобула золоту медаль у фіналі чемпіонату світу з боротьби вільної.

Суперницею волинянки була французька борчиня Кендра Августина Дачер.

Зауважимо, що жіноча збірна України з боротьби вільної показала найкращий результат на молодіжному чемпіонаті світу, здобувши перемогу у медальному та в командному заліках, виборовши 7 медалей з 10 вагових категорій. Слід зазначити, що жіноча збірна України вперше в історії здобула першість у командному заліку на чемпіонаті світу з боротьби вільної серед молоді до 23 років.