USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Волинянка на «ВАЗі» збила 4 корови

21 Травня 2017 11:32
ДТП трапилася у селі Копачівка Рожищенського району: на дорозі не розминулися ВАЗ та... корови.

У суботу, 20 травня, водій на автомобілі ВАЗ-2101 скоїв наїзд на чергу корів, пише Район.Рожище.

О 6:10 год до Рожищенського відділення поліції Ківерцівського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області надійшло повідомлення про те, що між селами Копачівка та Тростянка сталася ДТП.

На місце події виїхали інспектори Петро Близнюк та Іван Хазанюк, які й з'ясували, що наїзд на чергу корів, яку переганяв на пасовище Тарас Г., здійснила 38-річна мешканка Тростянки Тетяна на своєму автомобілі ВАЗ-2101. Внаслідок ДТП постраждали чотири корови.

На водія транспортного засобу складений протокол про адміністративне правопорушення за ст. 121. Доведеться заплатити штраф.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
олег Показати IP 21 Травня 2017 11:50
а що з коровками ? копєйка 4 корів не варта! треба хату продавати! можу купити !
Лучанин до олег Показати IP 21 Травня 2017 14:18
Корови мають пастися на лузі,на полі,а не по дорозі ходити!Винуватий пастух який дозволив коровам вийти на проїзджу частину дороги.От на нього потрібно накласти штраф за те що не забезпечив безперешкодний шлях для автомобілів.Він заблокував рух своїми коровами на дорозі-тому має і відповісти за це.Водій ВАЗУ невинувата! Поліцаї не знають законів-не на того склали адміністративний протокол.
олег до Лучанин Показати IP 21 Травня 2017 17:23
твоя родичка за кермом була ?
лом Показати IP 21 Травня 2017 12:34
лом а чому на водія, вона що по пасовиську їхала? ніде в світі не бачив щоб корів гнали по дорозі, переганяли то да, а в нас рух блокують, тварини засерають, потім це все на дорозі і машинах, а винен водій.
Перехожий Показати IP 21 Травня 2017 12:44
інспектори Петро Близнюк та Іван Хазанюк категорично не праві. Корови є УЧАСНИКАМ дорожнього руху, мому винуватцем є Тарас Г.
Петро Іванюк до Перехожий Показати IP 21 Травня 2017 15:38
Якщо корови є учасниками дорожнього руху, то протокол слід складати на корів. Тарас Г. не винуватий!
олег Показати IP 21 Травня 2017 17:26
баба за кермом **********.
Анонім Показати IP 22 Травня 2017 08:26
На таких участках доріг повинні бути відповідні знаки якщо їх нема то пастух немавтправа допустити виходу тварин на дорогу!!!! Водій не винен !!! Тварину передбачити неможливо!!!! Тому моя порада водію подавати в суд і боротись за свою правоту!!
копачівка Показати IP 24 Травня 2017 21:33
то треба бути сліпим щоб влетіти і побити стільки корів, одну може бути випадок а три то як вона керує, а моженавмисно хоче заробити грош, редакція жителі просять Вашого втручання для обєктивного розслідування