Волинянка в Сочі виборола вже четверту медаль

16 Березня 2014 12:31
В останній день Зимових Паралімпійських ігор в Сочі-2014 українські спортсмени завоювали чотири медалі у лижних гонках. Ковельчанка Юлія Батенкова виборола для країни вже четверту медаль, - інформує ТСН.

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини вже повідомляло, що Юлія Батенкова завоювала срібну медаль у 15-кілометровій гонці, 8 березня здобула "бронзу" в лижному спринті, а 12 березня фінішувала другою у спринті вільним стилем, стоячи.

Цього ж разу в гонці на 5 км., стоячи, 30-річна Юлія Батенкова фінішувала другою, а 23-річна Олександра Кононова - третьою. Переможниці гонки - росіянці Анні Міленіній - українки програли 12.5 і 15 секунд відповідно. В гонці на 5 км. у візках 32-річна Людмила Павленко посіла друге місце, програвши німкені Андреа Ескау 18.4 секунд. Останню медаль серед українців виборов 24-річний Максим Яровой в гонці на 10 км. у візках. Він фінішував другим, програвши чемпіону, канадійцю Крісу Клеблю 14.5 секунд.

В неофіційному медальному заліку Україна посіла четверте місце. Наші спортсмени вибороли 25 медалей - 5 золотих, 9 срібних і 11 бронзових.

Попереду - Росія, Німеччина і Канада. Канадські спортсмени обійшли Україну в останній день змагань.