USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.70
  • PLN 9.76 9.95

Волиняни намагаються зірвати п’яту хвилю мобілізації

5 Травня 2015 11:39
На Волині – суттєві проблеми з призовом військовозобов’язаних під час п’ятої хвилі мобілізації.

Про це сьогодні, 5 травня, під час оперативної наради у голови Волинської ОДА повідомив виконувач обов’язків начальника відділу оборонно-мобілізаційної роботи Волинського обласного військового комісаріату підполковник Геннадій Лічман.

З його слів, згідно із підсумками чергової хвилі мобілізаційного розгортання, за станом на сьогодні завдання п’ятої хвилі мобілізації військовий комісаріат області виконав на 26%.

До слова, це – надзвичайно низький відсоток виконання мобілізаційних норм.

Трохи краще йдуть справи з поставкою офіцерів запасу. Так, згідно із цим пунктом поставлене перед Волинню завдання вдалось виконати на 56%.

Розглядаючи мобілізаційну ситуацію по районах, кращий стан справ у Горохівському та Локачиснькому районах, де відсоток виконання норм складає 75%, значно гірше у Ківерцівському – 40%, Маневицькому та Любешівському – 36%.

За станом на сьогодні найгірше мобілізаційний процес відбувається у Камінь-Каширському районі – 18%, а також у Любомльському та Шацькому – 20% від виконання.

На думку підполковника, основною причиною такої ситуації є проблеми з оповіщенням військовозобов’язаних, оскільки на даний час повістки вручили всього 70% тих, хто підлягає призову під час 5 хвилі мобілізації.

Так, не перебувають чи не проживають за вказаною в облікових документах адресою 8% військовозобов’язаних, не відкривають помешкання – 5%. Окрім того, серед волинян є такі, які свідомо відмовляються отримувати повістки - 10%.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
х0 Показати IP 5 Травня 2015 11:43
Кого на війну, а кому пиво з кальяном в замку. Хлопці ми за вас випємо а ви за нас в окопах посидіть.
анонімус Показати IP 5 Травня 2015 11:51
а хто захоче йти під керівництво офіцерів самодурів і повернутись в труні?
Просто до анонімус Показати IP 5 Травня 2015 12:45
В труні - ще пів біди! Поплачуть тай перестануть. А от повернутися додому без руки, без ноги чи без голови і все життя мучитись і бути обузою рідним - ось у чому проблема!
ШТЕФАН БАНДЕРА Показати IP 5 Травня 2015 11:51
«Свідомий українець зобов'язаний бути тупим і дебільним. Якщо свідомий українець не є тупим і дебільним, він автоматично стає жидом або москалем...»
ACAB Показати IP 5 Травня 2015 12:09
Йдіть хлопці здихайте там в землянках пів року а потім наша ГЛАВНА КАНФЕТКА підпиши бумагу і все сепарам віддасть. Скільки людей положили і що? Луганська і Донецбка область в них. То не краще зразу було стати на межі областей все булоб так само і тисячі людей живими залишились - ХТО ВІДПОВІДАТИ БУДЕ??? А хочете послати когось - ДИТЕЙ СВОЇХ, МЄНТІВ, ПРОКУРОРІВ, ПОДАТКОВУ, СУДИ, ВИКОНАВЧУ, СБУ - І ЩЕ Є НЕМАЛО ДАРМОЇДІВ НА ДЕРЖ СЛУЖБІ !!!
Анонім до ACAB Показати IP 5 Травня 2015 21:11
а чому голова та його команда приклад не покажуть. усі значить усі
Волинянин Показати IP 5 Травня 2015 12:10
А чого ж ніхто не скаже, що з Волині призивають ледь не найбільше? Вам тут, що, б*ть, інкубатор воєнторга? Подивіться, скількох ми вже поховали? Скільки дітей лишилось напівсиротами а жінок - вдовами? Скільки Волинських матерів безутішно ллють сльози над могилами власних синів? Невже Волинь виграла тендер по призову? Посилайте краще тих русофілів зі сходу і півдня, аби і вони нарешті зрозуміли, що то за війна і чому ми повинні відстоювати своє кордони!
Дьодік до Волинянин Показати IP 5 Травня 2015 12:22
Волинь за кількістю загиблих на війні відносно до кількості населення займає перше місце...
Волинянин до Дьодік Показати IP 5 Травня 2015 12:23
Так і я про те. В мене з призваних знайомих - кожен другий - загинув!
ШТЕФАН БАНДЕРА до Волинянин Показати IP 5 Травня 2015 12:40
Що? МОЯ ХАТА З КРАЮ ? НЕ ХОЧЕШ ЗАХИЩАТИ ЗЕМЛI ДОНБАСУ,ЯКI ЛЕНIН ПРИTУЛИВ ДО УКРАIНИ У 1922 РОЦI?
1 до Волинянин Показати IP 5 Травня 2015 12:37
Як казав один тернопільчанин - коли будуть путінські танки під власними вікнами- тоді можна буде піти на*уй а не в армію. Рознились як баби, не хоч не йди, є з десяток способів не піти .
Волинянин до 1 Показати IP 5 Травня 2015 12:58
Ну то 3.14здуй! Герой, мля!
анонімкс до Волинянин Показати IP 5 Травня 2015 16:30
от чрез це в нас в країні с**ака
Олег Показати IP 5 Травня 2015 13:02
Сидите в жінок під спідницями то не ляпайте язиками!
Волинянин до Олег Показати IP 5 Травня 2015 13:09
А хто сидить? Дай нормальні цілі, озброєння, амуніцію, командирів, мету - тоді можна воювати! А те, що відбувається на Сході зараз, - "великі політикі чогось там не поділили".
Анонім до Волинянин Показати IP 5 Травня 2015 13:59
ВСIХ на СХIД !!! ЗВIЛЬНЯЕМО ВОЛИНЬ ДЛЯ ПОЛЯКIВ !!!
Селюк Показати IP 5 Травня 2015 17:23
Народ за кого воювати( за сладкого з кроликом) хай ідуть самі і воюють.Скількі нормальних пацанів загинуло?Скількі калік ?,хто за це відповість ? А вони газ по 7200 -оце реформи,21 століття ,Скількі того народа можна із діватися?
АТО до Селюк Показати IP 6 Травня 2015 11:19
Так поки солдати воюють, ти, пес, мав би придушити жидів у владі, а не нити в коментах. Тоді б і перемога близько була!
свідомі Показати IP 6 Травня 2015 00:26
ті що скакали за гроші вже давно в россіі або у европі а несвідомі за жидів помирати не хочуть
бандерiвець Показати IP 6 Травня 2015 15:40
Ще не здолаємо внутрішнього ворога - перемоги на Сході не буде. Зараз наша влада гірша пуйла. А патріотів спеціально знищує на Донбасі. Боїться що бійці підуть на Київ і піднімуть цих щурів на ліхтарях. Слава Україні! Героям слава!
вовк Показати IP 6 Травня 2015 18:33
путин - х-йло а Поросенко Яйценюк хто ? За сракомордого голову класти ?