USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Волиняни платитимуть за газ по-новому

2 Листопада 2015 12:43
Нові правила оплати українцями за спожитий газ встановили у Києві. Тепер волиняни самі вирішують, коли їм грітися, а коли померзнути, аби платити за газ дешевшу ціну.

Про це йшлося під час відеоселекторної наради у голови Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика сьогодні, 2-ого листопада.

Зауважимо, що в Україні діє норма, при якій кожна сім’я може використовувати газ для опалення власної оселі, не перевищуючи норму 200 метрів кубічних газу на місяць, за 3600 гривень. Якщо ж його спожили більше, то ціна зростає в рази – 7188 гривень.

ЧИТАТИ ЩЕ: реформа ринку газу в Україні, яких нововведень варто очікувати

Нагадаємо, раніше з цього приводу волинські чиновники зверталися до столичних, аби ті підвищили ліміти до 400 кубометрів на місяць. Втім, можновладці пішли іншим шляхом змін.

«Нещодавно провели зміни в граничному пільговому використанні газу. Так, замість 200 кубометрів на місяць сім’я має 1200 метрів кубічних на весь опалювальний період. Це дає можливість споживачу самостійно контролювати ліміти. Звісно, це не те, що ми очікували, але зміни дають нам зону руху й не ставлять споживача в жорсткі рамки», - розповів Гунчик.

Тобто, якщо одного місяця використали газу менше, то «запас» переноситься на наступний місяць.

ЧИТАТИ ЩЕ: у Луцьку і Луцькому району погрожують відключити газ

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про те, що Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, встановила роздрібні ціни на природний газ, що використовується для потреб населення, у відповідних розмірах.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
анонім Показати IP 2 Листопада 2015 13:04
Оце надурили людей. Якщо раніше людина мала на опалювальний період 1400 кубів, то тепер 1200 по новій постанові.
LuBart до анонім Показати IP 2 Листопада 2015 14:40
Це як в тій присказці: Каже Баба Діду: "Ти йди в ліс по дрова, а я зостанусь вдома, а якщо не хочеш то давай я зостанусь вдома, а ти йди в ліс по дрова" :) Вони вже й самі забули, що збільшили опалювальний сезон до семи місяців (7х200=1400м3), а тепер нам подають "гарну новину від доброго пана", що ми тепер можемо самі вибирати коли грітися, а коли замерзати... а 200м3 пільгового газу в кожної сім'ї забрали...
я Показати IP 2 Листопада 2015 13:05
ну и что поменялось, 200 куб на 6 мес, можно подумать, кто-то меньше спалит, когда холодно....
ольга Показати IP 2 Листопада 2015 13:10
Сам Яценюк придумав помісячний ліміт, сам відмінив.До нього був ліміт газу 2500 метрів кубічних. То про що галасує, що він зробив.Як можна зимою з 200 кубів економити, Гунчик не пробував? Яка температура буде в хаті? Назмвається покращили...замість того, щоб збільшити ліміт соціального газу на опалювальний сезон. Обіцяли, обіцяли, і нате вам ті ж 200 кубів..
,,дешевий газ"" Показати IP 2 Листопада 2015 13:10
Цей Гунчик хвора людина, в нас опалювальний сезон практично шість місяців то хай візьме калькулятор і порахує. Не дай бог такого губернатора.
Анонім до ,,дешевий газ"" Показати IP 2 Листопада 2015 16:03
А это он решает? Или он выполняет указівки, спущенные сверху?
Морж Показати IP 2 Листопада 2015 13:19
Ну от в листопаді не грійтеся, то в грудні можна спалити 400 куб по 3,60 . вибирайте коли вам окучуритись!!!!
віталій Показати IP 2 Листопада 2015 13:52
це стосується тих не має субсидії?
Отто Показати IP 2 Листопада 2015 15:07
А "Волиньгаз" знову буде самовільно нараховувати якісь прогнозовані витрати і морочити людям голови?!!!!!
Nouvelle Jardin до Отто Показати IP 2 Листопада 2015 21:00
До чого тут Волиньгаз? Відповідь викладена в останньому абзаці цієї статті: "Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про те, що Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, встановила роздрібні ціни на природний газ, що використовується для потреб населення, у відповідних розмірах"... Не варто в черговий раз викладати на все-огляд рівень власного IQ, тим більше, коли Ваш тезко, Отто фон Бісмарк давно вже Вас попередив: "Дурість - це дар Божий, але не варто ним зловживати".
лучанин Показати IP 2 Листопада 2015 18:10
Дивно.. а ніхто не подумав про якість газу який ті ушльопки подають.. розвівши його на половину повітрям... Хоч хтось задумався а чи не варто перевірити хто там в трубк пукає.. і називає це газом.. ???
Хлоп Показати IP 2 Листопада 2015 19:01
Де той БОВДУР, який порахував що на 75 кв.м. в опалювальний сезон йде 1200 кубів газу???? В мене 75 квадратів і за опалювальний сезон як не економ 2500 кубів тільки так.
НЕЛУЧАНИН Показати IP 3 Листопада 2015 21:29
Яйценюк і К нехай в себе вдома економить, му"ак , в я більше 15% від загального доходу платити не збираюсь.