Волинянин, який побив учасника АТО, – під домашнім арештом
Слідчі Володимир-Волинського відділення поліції повідомили 42-річному місцевому жителю про підозру в скоєнні злочину, передбаченого частиною 1 статті 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального Кодексу України. Суд обрав міру запобіжного заходу – домашній арешт.
Про це повідомили у прес-службі волинської поліції.
Нагадаємо, у вівторок, 30 серпня, ввечері на пустирі поблизу залізничного вокзалу у Володимир-Волинському знайшли з видимими тілесними ушкодженнями голови 41-річного військовослужбовця, жителя Тернопільської області.
На місце події виїхали керівництво Володимир-Волинського відділення поліції, слідчо-оперативна група, оперативники.
Потерпілого госпіталізували. Медики діагностували у нього, зокрема, внутрішньочерепну гематому та алкогольне сп’яніння.
За фактом нанесення умисного тяжкого ушкодження слідчі розпочали кримінальне провадження.
Правоохоронці встановили, що злочин скоїв 42-річний місцевий житель. Напередодні чоловіки в лісопосадці розпивали спиртне. Згодом між ними виникла сварка, під час якої волинянин і побив дерев’яною палицею потерпілого.
«Волиняниу повідомили про підозру у вчиненні кримінального правпорушення передбаченого частиною 1 статті 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Підозрюванному обрано міру запобіжного заходу - домашній арешт», – повідомив Олександр Могилецький, виконувач обов’язків начальника Володимир-Волинського відділення поліції.
Санкція статті передбачає від п’яти до восьми років ув’язнення. Триває досудове розслідування.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у прес-службі волинської поліції.
Нагадаємо, у вівторок, 30 серпня, ввечері на пустирі поблизу залізничного вокзалу у Володимир-Волинському знайшли з видимими тілесними ушкодженнями голови 41-річного військовослужбовця, жителя Тернопільської області.
На місце події виїхали керівництво Володимир-Волинського відділення поліції, слідчо-оперативна група, оперативники.
Потерпілого госпіталізували. Медики діагностували у нього, зокрема, внутрішньочерепну гематому та алкогольне сп’яніння.
За фактом нанесення умисного тяжкого ушкодження слідчі розпочали кримінальне провадження.
Правоохоронці встановили, що злочин скоїв 42-річний місцевий житель. Напередодні чоловіки в лісопосадці розпивали спиртне. Згодом між ними виникла сварка, під час якої волинянин і побив дерев’яною палицею потерпілого.
«Волиняниу повідомили про підозру у вчиненні кримінального правпорушення передбаченого частиною 1 статті 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Підозрюванному обрано міру запобіжного заходу - домашній арешт», – повідомив Олександр Могилецький, виконувач обов’язків начальника Володимир-Волинського відділення поліції.
Санкція статті передбачає від п’яти до восьми років ув’язнення. Триває досудове розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів
Сьогодні 21:51
Сьогодні 21:51
Підгайцівській громаді повернули земельну ділянку, за яку не платив недобросовісний орендар
Сьогодні 21:32
Сьогодні 21:32
У центральному парку Луцька відбувся День адаптивного спорту
Сьогодні 21:14
Сьогодні 21:14
У Росії помер один із найдавніших соратників Путіна
Сьогодні 20:55
Сьогодні 20:55
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 20:36
Сьогодні 20:36
У Луцькій художній школі вітали випускників
Сьогодні 20:17
Сьогодні 20:17

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.