USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Волинянин привітав українців із Новим роком поруч із президентом

7 Січня 2017 12:51
Приємна новина облетіла не лише Любешівщину, Волинь, але й усю Україну: по всіх телеканалах прозвучало привітання волинського захисника, уродженця с. Щитинь, Героя України, генерал-майора Андрія Ковальчука в рамках трансляції новорічного привітання Президента України Петра Порошенка.

Про це пише любешівська районна газета «Нове життя».

Перед тим, як до українців звернувся Глава держави, їх привітали також інші відомі особистості: переможниця Євробачення-2016 Джамала, чемпіони ХV літніх Паралімпійських ігор Єлизавета Мерешко та Максим Крипак, Голова Європейської Ради Дональд Туск та справжній герой сучасності, захисник рідної землі Андрій Ковальчук.

- Я вірю в нашу армію, своїх побратимів. Бо ніхто, крім нас, не захистить нашу Україну, наших коханих, наших дітей і наш, український, Новий рік! – прозвучало у його зверненні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Наталія Показати IP 7 Січня 2017 13:05
Хто як може так заробляє .
Привіт Показати IP 7 Січня 2017 13:35
Важкі часи настали!
ИЛ-76 мд Показати IP 7 Січня 2017 13:59
Нехай їх рідних і близьких привітає ,нам його вітання некчему.Нехай памятає тих за кого йому дали квартири у Володимері,Львові,Житомері,героя України за ато ,генерала за ато.Порівняно з ним то Чаповський ще нормально виглядає
Батьки Показати IP 7 Січня 2017 15:04
Для нас він не Герой. Де він був 17 червня 2014 року, коли був бій за Металіст і коли загинули наши діти ??? Справжні Герої - це рядові солдати, які поклали голови у бою, а не полковники, генерали, з чиєї вини вони загинули.
Сеня Показати IP 7 Січня 2017 18:26
Скоро Савченко Надя покажет реальную картину- количество безвести пропавших(погибших), и пленных. За счёт каких жерт эти упыри при власти грабят и обещают счастливое будущее. Их ждёт висилица.
Волинь Показати IP 7 Січня 2017 20:31
Аа, це той що готовий кожного солдата "прикрити" собою... ви запитаєте солдата 80-ки, який він "герой сучасності"...
Анонім Показати IP 7 Січня 2017 20:35
Бійці 80-ки розкажуть, що він за "герой"...Нагородили за заслуги хлопців, яким і затриманої медальки не дали...
Олег Показати IP 7 Січня 2017 21:14
Андрій Ковальчук - міністр оборони України, а не всякі доморощені полтораки, а особливо д%біл - муженко
ИЛ-76 мд Показати IP 8 Січня 2017 09:43
Знай ,памятай,гордись, можете мою фотографію в одній з ваших квартир повісити.Якусь ще дивну позицію зайняли *ВН*
ИЛ-76 мд Показати IP 8 Січня 2017 10:03
Який цинізм,треба ще щоб колеснік з муженко і бокіем привітали .