USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Волинянин отримав звання «Заслужений юрист України»

9 Жовтня 2020 10:11
Юрисконсульт громадської організації «Союз інвалідів Чорнобиля Волині» Олександр Колб отримав звання «Заслужений юрист України».

Відповідний указ підписав президент України Володимир Зеленський учора, 8 жовтня, передає ВолиньPost.

Так, Олександра Колба нагородили за вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм.

Зауважимо, що Олександр Колб – уродженець Каменя-Каширського, доктор юридичних наук, професор, академік трьох академій (Академії вищої освіти, Української технологічної академії та Міжнародної кадрової академії), член Спілки юристів України, Спілки «Союз-Чорнобиль», у 2005-2014 рр. – член наукової ради Державного департаменту України з питань виконання покарань.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
псих Показати IP 9 Жовтня 2020 10:48
а то все рая
Совок Показати IP 9 Жовтня 2020 10:57
Щось давно не присвоювали звання "Заслужений асенізатор України", "Заслужений кроліковод України", "Заслужений пастух України".......Совдепія живе і квітне.
Тітка до Совок Показати IP 9 Жовтня 2020 11:34
І не менш почесні: "Заслужений двірник", "Заслужений сажотрус".
Лучанка Показати IP 9 Жовтня 2020 11:28
Вітаю! Олександр Колб - висококваліфікований Юрист. Він заслуговує таку відзнаку.
Слабо? до Лучанка Показати IP 9 Жовтня 2020 12:10
Шановні Юристи, ну ви ж розумні люди ! Якщо вас хоче відзначити презік - нехай краще заплатить Вам премію 1000 баксів або 10000. Попросіть його (чи Верховну раду чи ООН чи папу Римського чи хто там ще зверху) відмінити нафік цей брєд -"Заслужений хтось-там". Чи слабо вам ???
Історик Показати IP 9 Жовтня 2020 13:17
Ага, і на додачу учасник Куликовської і Бородінської битв.......
псих Показати IP 10 Жовтня 2020 00:13
заздрите. це гріх
Хохо Показати IP 10 Жовтня 2020 15:40
Нормальний дядько дуже розумний і справді заслуговує уваги! Сан Санич молодець!