USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Волинська ОДА обманює депутатів

26 Вересня 2014 15:14
У відповідь на запит депутата Валентини Блінової керівництво Волинської ОДА надало неправдиву інформацію щодо того, хто був організатором гучного святкування 70-річчя визволення від фашистських загарбників у Старій Вижівці.

Про це стало відомо під час чергової 30-ї сесії Волинської облради сьогодні, 26 вересня.

Під час сесії Волинської облради, яка відбувалась 22 липня, депутат подала запит про неприпустимість організації гучних святкувань, коли в країні йде війна. Тоді йшлося про пишне святкування 70-річчя визволення від фашистських загарбників у Старій Вижівці.

Зі слів Блінової, у відповіді за підписом голови апарату облдержадміністрації Дмитра Дубняка йшлося про те, в організації святкування річниці Старовижівська райдержадміністрація участі не брала. Проте, зі слів Блінової, на афіші свята першим рядком зазначений організатор свята – РДА.

Тому депутат звернулась до голови Волинської ОДА Володимира Гунчика із запитанням про те, чому його підлеглі надають депутату неправдиву інформацію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
коля Показати IP 26 Вересня 2014 15:22
ще хочемо в європу а який в нашій країні безпорядок на кожному кроці!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Сисадмін до коля Показати IP 26 Вересня 2014 15:26
Коля, поміняй клаву. ! западає. В європу тебе точно із такою клавою не візьмуть.
Анонім Показати IP 26 Вересня 2014 15:39
Певно, в Старій Вижівці одні комуняки залишились, а бандерівці пішли у вічність...
Петро Показати IP 26 Вересня 2014 15:47
Дуже прикро читати такі новини, але вони є взірцем нинішньої влади. ГАНЬБАААААААААААААААААА
Вижва Показати IP 26 Вересня 2014 16:20
То ж Гузь звідти, а боїться і носа туди сунути і йде у депутати не від свєї "рідної" сторони! :) То кому такий потрібен?!
Петро Показати IP 26 Вересня 2014 17:02
Скоріше варто запитати організаторів цього дійства, на мою ствердну і переконливу позицію вони повинні нести відповідальніиїсть за свої дії і вчинки.
Олександр до Петро Показати IP 26 Вересня 2014 17:16
А під час Бандерштату де ви були, Петре, зі своєю ствердною та переконливою позицією? Невже "свято" в Старій Виживці потягнуло на ще більшу суму бюджетних коштів?
аяяй Показати IP 26 Вересня 2014 17:59
депутатка більше не має чим зайнятись ? дає нікому не потрібні запити ? має час читати і вивчати афіші !!!!
Леся Показати IP 26 Вересня 2014 18:31
А чому того Дубняка досі не погнали з ОДА? То ж Пустовіта пішли, то нехай своїх протеже заберає Дубняка і Козюпу, а то влаштували бюро добрих послуг у тій ОДА - хто безробітний, ай-да сюда, а роботи не роблять!!!
Володимир Петрович до Леся Показати IP 27 Вересня 2014 09:55
Про Дубняка погоджуюсь, а Олена Адамівна Козюпа дуже компетентний та високопрофесійний працівник, дуже енергійна, одним словом саме такі люди повинні бути при владі. Між іншим, її не привели, а вона законно виграла конкурс на заміщення вакантної посади.
BBC до Володимир Петрович Показати IP 27 Вересня 2014 10:59
При владі?:) Це просто помічник і дуже не компетентна, вульгарна...підкилимна мадама, яка ліше плітки і чвари вносить серед працівників! Коли-це вона встигла стати компетентною?:) Працювала у приватній конторі, а як Пустовіт покликав, то побігла аж на меньшу зарплату, там що медом намазано, чого так туди рвуться?:) пустовіт пішов, то чого його прихвотні позалишались? Ах да - Пустовіту інфу зливати будуть і Гунчику шкодити!!!
чому??? Показати IP 26 Вересня 2014 20:48
чому непитаєте як поживає в старій вижві прокурор, за які такі шиши їздить щодня додом у нововолинськ??? а святкування вас зачипило??? пані ви нетам копаєте...
фсб Показати IP 26 Вересня 2014 21:40
А чого ви не запитаете луцктепло як казачек додом катается, а це в мисяць 500литр бензину,чого мовчать.
Козачек Показати IP 27 Вересня 2014 13:12
козачек неприкосновєнна. Вона під особистим захистом романюка, бо він в долі. Ось получать 14 мільйончиків євро буде що ділити. За такі гроші всім роти позатикають. Зараз розкрадають луцьктепло. А в слідуючому році планується через водоканал пропустити до 30 тисяч євро. Вистачить романюку і на слідуючий срок мерства попасти. Звичайно, якщо до того лучани не викинуть його і єрємєєвих у смітники.