USD 25.5 25.65
  • USD 25.5 25.65
  • EUR 29.8 29.95
  • PLN 6.97 7.02

Волинська обласна дитяча клінічна лікарня – доброзичлива до дитини

Статус «Лікарня доброзичлива до дитини» Волинська обласна дитяча клінічна лікарня  отримала однією з  перших обласних дитячих установ  в Україні, – інформують 12 листопада «Волинські Новини».
 
За повідомленням головного лікаря Волинської обласної дитячої клінічної  лікарні Валерія Руцького, Європейське бюро ВООЗ ще у 1998 році  розробило та затвердило концепцію «Здоров’я для всіх у ХХІ столітті». Основними положеннями цієї концепції є надання ефективної перинатальної допомоги та організація вигодовування дитини в неонатальному періоді та протягом першого року життя.
 
Міністерство охорони здоров’я України  у 2007 році видало наказ та розробило рекомендації щодо критеріїв та порядку оцінки закладу охорони здоров’я  на відповідність статусу «Лікарня  доброзичлива до дитини».
 
Така оцінка Волинської обласної дитячої клінічної лікарні була проведена групою незалежних експертів у складі доцентів Львівського національного університету іменіДанила Галицького. Статус «Лікарня доброзичлива до дитини» обласна дитяча клінічна лікарня  отримала однією з  перших обласних дитячих установ  в Україні.
Загрузка...
Коментарів: 18
мати Показати IP 12 Листопада 2008 23:38
Я категорично проти такого звання, якщо не покласти гроші в кишеню лікарю, то можуть на той світ загнати. А ті препарати,що приходять гуманітарною допомогою на дітей здаються в аптеки, гроші ділять (бачила на власні очі), а в деяких відділеннях різні діагнози лікують однаковими ліками. А якщо щось заперечуєш, чи наголошуєш про певні права, то ще й погрожують.
домініка Показати IP 10 Липня 2010 00:24
Я цілком згодна - чисте відмивання грошей. Так і говорять платіть бо дитина може не прокинутись від наркозу.
Таня до домініка Показати IP 14 Квітня 2016 15:54
Я цілком згодна з вами
Сергій Показати IP 30 Березня 2011 17:59
Я цілком згідний.Гроші брати вміють,а лікувати не навчились.Аби день на ставку відробити.Розумію що зарплатня не велика,але це маленькі дітки.Не знаєш,не вмієш-іди на базар торгувати,дай місце тим хто любить дітей і зможе їх лікувати.Не беру під одну планку всіх лікарів,є можливо і профіційні,але з ким зтикнулись ми в неврології треба гнати.Невже на сьогодня люди не бояться ні бога ні чорта.Адже в них мабудь теж є діти та онуки.ОБЛ Здрав покриває свої підлеглих,а їх преба перевіряти на профпригодність.Якби в Україні посадли б хоча одного лікаря,можливо це булоб уроком для тих хто купив диплом,а не навчився хочаб елементарних речей.Цей текст крик душі і болі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Сергій Показати IP 30 Березня 2011 18:10
Лікарня доброзичлива до дитини-абсурд.Неврології бажаю поміняти лікуючих лікарів і не калічити діток.Оцінка профпригодності-0.
Супрунюк Наталія Показати IP 12 Лютого 2014 13:27
Добрий день, шановні відвідувачі сайту, хочу написати про свій гіркий досвід візиту до лікарів "не за призначенням". Я сама з містечка Ківерці, наче б то неподалік від Луцька, але в нашій Ківерцівський районній дитячій поліклініці немає саме дитячого невропатолога, лікаря ортопеда, зубного лікаря... є лише дитячі педіатри. Я лише хочу сказати їм дякую, що будучи дитячим педіатром вони намагаються дати відповідь на все і допомогти мамі. Але якщо Ви хочите проконсультуватись у лікаря вузької спеціальності, то потрібно їхати до Луцька, де Вам не дуже раді, мяко кажучи. То ж скажіть мені будь-ласка, Вельми шановні керів ники дитячих поліклінік та лікарень, куди нам звертатись за допомогою, якщо немає повноціного обслуговування у нашій ківерцівській районній дитячій поліклініці. "Дякуємо" Вам дуже , що Ви позбули нас кваліфікованого медперсоналу, і наші з нашими проблемами. Невже немає молодих медпрацівників які в нас би працювали. Невже один лікар педіатр може одночасно запломбувати зуба, визначити ступінь пласкостоппя чи вилікувати у хлопчика Фомоз. Ганьба Вам вище стоячі керівники не особисто від мене, а від усіх мам Ківерцівського району, Ганьба що Ви до такого нас довели - до безвиході, до сліз, до самолікування наших дітей. І дякую тим лікарям педіатрам, котрі нас підтримують і всуперечеч ситуації яка складається невідвертаються від нас - а приймають, розуміють, підтримують...
Мама і Тато Показати IP 13 Травня 2015 15:32
Дуже незадоволені лікарем-ортопедом Тарасюк Ігорем Віталійовичем. Жахливий лікар!Грубіян! Взятки бере просто безбожно!В плані лікування зробив нашій дитині великої шкоди.Змушені їздити до Львова. :( І доречі ми не перші розчаровані пацієнти халатністю і хабарництвом цього "лікаря".Наші знайомі також неуспішно лікували у нього свою дитину,зараз їздять до Львова так як і ми.А ще познайомилась з людьми із Луцька які також лікували у нього свого хлопчика,то вони взагалі розказували про його методи лікування і ставлення страшні речі.Батьки робіть висновки!Не повторюйте наших помилок!Шукайте хороших лікарів своїм діткам.А йому Бог суддя!!!
матуся до Мама і Тато Показати IP 23 Серпня 2015 01:12
І я з донечкою мала необережність потрапити до Тарасюка, який свій диплом купив за сало, бо який це ортопед, що навіть свій ''зад" з стільця не підняв щоб оглянути дитину.Як можна побачити чи згинаються суглобчики, чи є дисплазія, якщо не встати з крісла. Я говорю що мені не так з дитиною, а він каже то не страшно, що ви так хвилюєтесь, дитина ще ж заміж не виходить. Були на прийомі 2 рази і жодного разу не підійшов до дитини. На що дивляться завідуючі??? Відсидів на кріслі день, отримав зарплату, навіщо себе перевтомлювати роботою, коли й так заплатять гроші за ставку. Неможливо терпіти таке ставлення до малюків. Це ж діти. Я з розповідей кумів , подруг, знайомих зрозуміла, що там завідуюча не дуже зацікавлена, щоб працювали спеціалісти. Гнати в шию треба таких спеціалістів. Настільки хамське відношення. В понеділок йду в облздраввідділ написати скаргу. Я навіть відео зробила з цього прийому, маленькою камерою. Хочу щоб це відео показали по телебаченню. Просто таких лікарів треба поставити на своє місце!!!!!
МОЗ до матуся Показати IP 23 Квітня 2017 18:03
Де можна подивитися відео?
Маряна до Мама і Тато Показати IP 5 Вересня 2016 15:48
Доброго дня, скажіть будь ласка до кого ви зверталися у Львові? Тому що ми теж постраждали від лікування Тарасюка
Мама Показати IP 12 Червня 2015 20:22
Ще у травні звернулась в лікарню, щоб видалити дитині аденоїди! Сказали не виділяють, бо нема наркозу! Уже чекаємо місяць, дзвонимо по два рази на тиждень. Кажуть передзвонити з понеділка! Це ж абсурд, щоб стільки часу небуло наркозу на такі операції!?
Валентина Показати IP 26 Жовтня 2015 19:43
Лікуємося в лікаря ТарасюкаІ.В.Прочитала коментарі і відгуки про лікаря і думаю чи вже тікати чи ще спробувати полікуватись?Хвилююсь жахливо за дитину, за те що не маю багато грошей...
Таня до Валентина Показати IP 14 Квітня 2016 16:16
Тікайте більш нічого порадити не можу
катя Показати IP 30 Липня 2016 13:33
порадьте будь-ласка дитячого невропатолога))))терміново)
Катя Показати IP 27 Вересня 2016 15:46
Лікувала в Тарасюка свою дочку. Після його лікування їздила 2 рази в Київ. Ортопед дав заключення, що не вдало виконана операція Тарасюком, і взагалі сказав як можна було так прооперувати.
Мама Показати IP 17 Січня 2017 13:02
Добрий день. Ми теж мали нещастя попасти до Тарасюка. Дитина не розводила до кінця ножки то він силою розвів так що аж затріщало. Після того немогла навіть памперса толком надіти бо не давалась.Правду кажуть:"сила есть ума не надо"
Ольга Показати IP 22 Квітня 2017 21:37
Здивована такими відгуками про Тарасюка. Дуже вдячна Богу, що звів мене з ним до прочитання ваших коментарів. Він лікує мого сина у нього вроджена деформація стоп(косолапка). Виправив ступні за 5 гіпсувань, провів операцію через 3 місяці носитимемо блейси. Лікар чудовий нас направили до нього з неонатального, то він на першому гіпсуванні дав мобільний і дозволив дзвонити за кожною потребою. Що до хабарів- НІКОЛИ ВІН НІЧОГО НЕ ВИМАГАВ.
Володимир до Ольга Показати IP 13 Червня 2017 12:31
Це Тарасюк після проведення ахілітомії ще три місяці дитину в гіпсі мучить?? Це в Понсеті так написано???????????? З Тарасюка такий дитячий травматолог , як з дещого куля. В мене також дівчинка з вродженою двобічною косолапістю і мав з Тарасюком негативний досвід спілкування, та лікування дитини. Врешті поїхали з дружиною в Київ в інститут травматології і ортопедії в клініку ортопедії дитячого віку.до лікаря Зоті Андрія Володимировича http://orthopedia.com.ua/uk/likari-kliniky Якщо нікуди їхати то в Луцьку повно хороших дитячих ортопедів наприклад Гітуляр Володимир Трофимович чи Медюта Аркадій Іванович. Але тільки не Тарасюк

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.