Волинська служба зайнятості визначилася із пріоритетами
![](/files/news/2008/10-16/2253-1u.jpg)
Основними пріоритетами для системи працевлаштування залишаються працевлаштування молоді та неповносправних, висока якість надання послуг та становлення центру зайнятості як центру інформації. Цілі діяльності посередників між безробітними і роботодавцями обговорювалися під час наради-семінару заступників директорів міських, міськрайонних та районних центрів зайнятості. Про це 16 жовтня повідомляють «Волинські Новини».
Темою семінару, за інформацією Волинського обласного центру зайнятості, стало визначення пріоритетів діяльності згаданої служби на 2009 рік. У ході наради наголошувалося на спільній роботі директорів шкіл із заступниками місцевих центрів зайнятості, якості соціальних послуг, оплачуваних громадських роботах. Останні мають стати не тільки додатковим заробітком для безробітних, а й приносити суспільну користь, заохочувати до працевлаштування і поліпшувати благоустрій міста.
«Ми поступово наближаємося до європейської практики. Нині ми перестаємо говорити про кількісні показники, а звертаємо увагу на якість надання послуг. Ще однією нашою метою є залишення трудових резервів в Україні», – зазначила перший заступник директора Волинського обласного центру зайнятості Світлана Мишковець.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Темою семінару, за інформацією Волинського обласного центру зайнятості, стало визначення пріоритетів діяльності згаданої служби на 2009 рік. У ході наради наголошувалося на спільній роботі директорів шкіл із заступниками місцевих центрів зайнятості, якості соціальних послуг, оплачуваних громадських роботах. Останні мають стати не тільки додатковим заробітком для безробітних, а й приносити суспільну користь, заохочувати до працевлаштування і поліпшувати благоустрій міста.
«Ми поступово наближаємося до європейської практики. Нині ми перестаємо говорити про кількісні показники, а звертаємо увагу на якість надання послуг. Ще однією нашою метою є залишення трудових резервів в Україні», – зазначила перший заступник директора Волинського обласного центру зайнятості Світлана Мишковець.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.