USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Державної служби зайнятості більше не існує

10 Квітня 2014 10:33
Кабінет міністрів ліквідував Державну служби зайнятості. Про це йдеться в постанові № 90 від 9 квітня, повідомили в урядовому Секретаріаті.

Відзначається, що на її місці буде створена державна служба зайнятості як централізована система державних установ, діяльність якої спрямовуватиметься і координуватиметься Міністерством соціальної політики.

Як повідомлялося, раніше Кабмін відмовився від створення Держслужби зайнятості як центрального органу виконавчої влади.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
ВОНО Показати IP 10 Квітня 2014 11:45
службу ліквідували бо скоро всім буде нічим займатись окрім мітингування
Гость Показати IP 10 Квітня 2014 12:16
Правильно зробили, бо вона нікому не потрібні сидять чиновниці і уцча бездельників, які займаються тільки тим, що гроші відмивають і піаром займаються, замість того, щоб шукати роботу людЯм. І ставлять там всіх кого не лень, платять гроші за вітер в голові,Нічого не робищ підеш відмітися і гроші маєш,хоч сам ніде не працював і не прагну до цього.Тим більше, що я в селі,дурак робити у вашому місті за 1000 грн, я петрушки одної продам на 1000. Худоби повно, городу 10 га. Але без роботи.Це посміховисько городнє, а не центри зайнятості
працівник до Гость Показати IP 10 Квітня 2014 13:24
ну те, що ти дурак і тільки і вмієш вирощувати петрушку, це вже зрозуміло. Незрозуміло, як ти навчився на клавіатурі букви набирати.
Хазяїн до Гость Показати IP 10 Квітня 2014 17:18
Може б "гості" самі собі роботу шукали! А то звикли, що хтось, щось винний. Може додому в ліжко роботу доставляти. Махровий совдеп! Все на блюдечку з каємочкой давай! Все - ринок!Вставай і шевели булками роботу шукати!
кадровик Показати IP 10 Квітня 2014 13:28
А куди подінуть мужеподібну Раїсу Кучмук? Колгоспів вже немає. Може наглядачем в маневицьку колонію?
Начальник відділу ка до кадровик Показати IP 10 Квітня 2014 20:05
Судять людей по справах!А про жінку так писати може тільки дрищаве чмо!
гОСТЬ ДО ПРАЦІВНИКА Показати IP 10 Квітня 2014 14:23
А В МЕНЕ ВИЩА ОСВІТА, ПРОГРАМІСТ -ТО Я НЕ ТІЛЬКИ БУКВИ НАБИРАЮ, А ЩЕ Й ПРОГРАМИ ПИШУ ДЛЯ ТАКИХ,ЯК ТИ ГАРНІ ГРОШІ МАЮ І ПЕТРУШКУ ВИРОЩУЮ,ТАК, ВИХОДИТЬ БІЛЬШЕ,НІЖ СИДІТИ В ОФІСІ ЗА 2000 ТИСЯЧІ.
Правда!!!!!!!! Показати IP 11 Квітня 2014 22:20
Раїсу не можна чіпати,вона є дуже мудра і надто мудра повірте.