USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Волинську міліцію знову штурмуватимуть?

19 Лютого 2014 18:30
Представники «Правого сектора» Волині кажуть, що може відбутися повторний штурм обласного управління МВС України.

Після штурму обласного управління МВС України, очільник «Правого сектора» на Волині Павло Данильчук повідомив, що «Правий сектор» та «Народна самооборона» виїжджають в столицю. Однак, наголосив, що у випадку протиправних дій міліціонерів, вони знову підуть на штурм: «Після того, як впала міліція області й Луцька, вона під нашим контролем. Тепер міліціонери не будуть робити протиправних дій і на Київ не поїдуть. Наше завдання зараз таке: треба їхати на Київ, хто тут лишається, слід пильнувати за правоохоронцями. Якщо будуть протиправні дії з боку міліції, то ми знову розпочнемо захоплення силових структур в області».

Також Павло Данильчук додав, що усім необхідно заспокоїтися на Волині, адже основний фронт - у Києві.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 45
Сергій Показати IP 19 Лютого 2014 18:43
Скоро той Данильчук і Гузь будуть в СІЗО тим паче заслужено!!!!!
12345 Показати IP 19 Лютого 2014 18:45
Что бы с вами там обошлись так как вы сегодня обошлись с Башкаленко
Лище до 12345 Показати IP 19 Лютого 2014 18:55
Непереживай скоро з тобою також так обійдуться
12345 до Лище Показати IP 19 Лютого 2014 19:09
Если ты один из тех беременных детей активистов,которые типа брали ОДА, то к сожалению я по закону не могу надрать тебе уши, пусть это сделает твой отец.
Дмитро до 12345 Показати IP 19 Лютого 2014 19:08
Да вони тільки і можуть стадом, як шакали, а по одному або у двох... драпали б як криси! Ну це ще їх чекає... Те що сьогодня відбулось з Башкаленко, ще раз засвідчило, у яке стадо дикунів перетворились люди у Луцьку! Думаєте вам завтра Данильчук пенсії виплатить, або стипендії тим малолєткам з дубинами?! Ну-ну... буде ще вам, ще поплачете і взнаєте до чого вакханалія доводить!!!
ПравдоРуб! до Дмитро Показати IP 20 Лютого 2014 00:48
А може Башкаленко виплатить пенсії і стипендії? Ну а правда? Оренду з Соло-Піци візьме і перенаправить на пенсії. Шо ж там тих пару копійок для нього? Адже пенсії і так у нас жалюгідні.
Нічий до 12345 Показати IP 19 Лютого 2014 19:22
А що той самий Башкаленко не знав на що йшов,,,,, на Махачкалу хай їде ******!!!
зіновій до 12345 Показати IP 19 Лютого 2014 19:39
Нехай відчує майданну атмосферу і подякує ,що не з водомета.Може згадає про передвиборчі технології у Нововолинську....
пристань і отримаєш! Показати IP 19 Лютого 2014 18:54
тролі, не трольте! якір вам в ж_пу!!!
Тролям пісюнцям до пристань і отримаєш! Показати IP 19 Лютого 2014 18:58
Це добре.Хай тролять в неті, тільки щоб в реальності не заважали
Українець Показати IP 19 Лютого 2014 19:06
Мама Данильчука напевно пишається таким сином герой , а один на один слабо ***
Справжній українець до Українець Показати IP 19 Лютого 2014 19:21
А твоїй вряд є чим пишатись
для "хероя" до Українець Показати IP 19 Лютого 2014 21:06
Адекватна мама таким сином не може пишатись!! Син, який порушує людські канони, приковує людей - для мами справжнє горе!!!!
ок Показати IP 19 Лютого 2014 19:20
побили, поламали- і заспокоїтися.Ви справді активісти-хворі.Самі війну придумали і самі в неї граєтесь але шкода дурні студенти і прості люди страждають.Як би там не було Янукович хай тримається,не дай бог владу майдаунам.
ВОНО Показати IP 19 Лютого 2014 19:28
чого хочуть "активісти-терористи" крім лозунгу "Панду геть"??? та нічого більше і не хочуть ( на камеру звичайно)!!!!! ім потрібні крісла і можливості вкрасти з бюджету а страждання біомаси їх абсолютно не цікавить яскравий приклад то нагинання профспілки бандито-ударівцем Кириком в Луцьктепло працівники звернулись до майданців а ті сказали що заняті вони труну навколо офісу ПРдунів в 100 метрах від контори Луцьктепло носили і їм було ніколи
Наталія Показати IP 19 Лютого 2014 19:45
На 200 річницю Шевченківський народ повстав !!!
Василь Показати IP 19 Лютого 2014 20:14
Данильчук! Так не можна!
джобсі Показати IP 19 Лютого 2014 20:15
хочете вірте, хочете ні: всі хто чоч камінчик кинув в УВС - вже встановлені. і вам **** ми це згадаєм. Ніхто не забтий, ніщо не забуте. чекай повістку...
дадада до джобсі Показати IP 19 Лютого 2014 20:50
по-перше не увс, а УМВС, а по-друге засунь свої погрози в ***
дадада до дадада Показати IP 19 Лютого 2014 21:02
коментар було видалено
джобсі з відірваним до джобсі Показати IP 20 Лютого 2014 00:50
Мусарок блатной угражаєт? )))
Тарас до джобсі Показати IP 20 Лютого 2014 10:05
Для чого все нищити, бити, руйнувати??? Невже ВИ шановні активісти-вандали думаєте, що цим Ви зміните владу?!. Якби серед Вас був хоч один мудрий, він би зупинив цей безлад. Руйнуючи державні приміщення, Ви просто показуєте зневагу до себе та країни вцілому. Це ж все наше - Народне майно. А не Терещука чи Башкаленка. Схаменіться!!! Завтра вже може бути пізно...
олександр Показати IP 19 Лютого 2014 20:42
Правий сектор - це українська "ГАНЬБА", вони не повинні нищити майно та нести розруху. Голові цього сектору необхідно піти в прокуратуру і визнати всі свої неправомірні дії. Тенопіль, Івано-Франківськ, Львів, Рівне та Луцьк міста котрі підтримують рішення майдану, ане "Правого сектору". Хочу зазначити найголовніше що під час сьогоднішнього штурму справжні волиняни просто стояли і висловлювали лише свою думку, а ті хто першими розпочали без усяких переговорів нищити вікна, стіни, проводити підпали та інш., не є українцями, їх взагалі важко назвати людьми. Крім того на території Волині з початку листопада 2013 року по 19.02.2014 непроливалась ні одна кров, чомуж той "Правий сектор" пролив її сьогодні. Можливо це вони є ті такзвані "ТІТУШКИ". ГАНЬБА!!!!! Данильчук П.П. Вам, ще прийдеться відповісти за свої вчинки!
дадада Показати IP 19 Лютого 2014 20:45
ідіоти ви дурні, боїтесь за свої с*аки просто
для дадада Показати IP 19 Лютого 2014 21:00
Ви хоч знаєте за що воюєте???? Глибоко сумніваюсь!!!! Такі, як данильчуки скажуть руйнувати, вбивати, приковувати і ви, як холої - кажете дадада???!!! Свого розуму нема!!!
ПС Показати IP 19 Лютого 2014 21:11
Ригівська банда перетворила Україну на руїну і кожен з них за це відповість
Русланові Показати IP 19 Лютого 2014 21:28
зверніть на форму правого сектора. На рукавах нашиті німецькі прапора. Задумайтесь лучани.
до ОК Показати IP 19 Лютого 2014 21:33
хочеш помогти януку ще одне межигірья зварганити тоді віддавай свою пенсію чи зарплату шуруй ***
Майдаун Показати IP 19 Лютого 2014 21:34
Ура, ф******ы пришли.
ага Показати IP 19 Лютого 2014 21:56
от дибіли. Тільки що у вечері у міськвіділ кинули коктель молотова. Це і це мирний народ. Вам міліція вже два рази здавалась. А їм знову мало. Козли
до ага до ага Показати IP 19 Лютого 2014 22:25
пора починати розганяти Луцьких тітушок. Набридло. Якщо такі націоналісти, їдьте на Київ до побратимів, а не наше рідне європейське місто Луцьк знищувати і дійсному мирному народу жити в ньому не даєте.
ти блін до до ага Показати IP 19 Лютого 2014 23:08
Якщо ти непомітив, то Янукович не тільки Луцьк знищує, а й Україну. От недавно він продав 200тис кв.км цвітучого Криму китайцям під заводи. І хай тобі, брате, ніколи не доведеться відгрібати від тітушок...
до ага до ти блін Показати IP 20 Лютого 2014 00:17
Ой брате на все свій час. Пару днів почекайте.....і дійсно корінні лучани разом з правоохоронними органами - встануть проти таких тітушок, які носять форму з нашивкою німецького прапора, яких ви називаєте патріотами. Ти от брате поясни, а чому все таки нашивки німецьких прапорів на формі а не українського, що ви добились знищивши приміщення умвс, що? Та ні чого, завтра твою матір чи дівчину гвалтувати такі "патріоти з нашивками" будуть, твоє майно знищувати, різати та вбивати.... от тоді, я гадаю, ти схаменешся. Тверезо думайте Лучани.
До брата до до ага Показати IP 20 Лютого 2014 00:54
Знаєш, гвалтують твою матір чи дівчат постійно, бють, на пішоходних переходах давлять як мух, і щось майже завжди винні особи АБО не встановлені,АБО 1 рік умовно. НАХ*Й таку міліцію!!!!
Лучанин Показати IP 19 Лютого 2014 23:04
Читаю коментарі і дивуюсь... Люди, ви як ніби задивились "Інтер" чи "Україну". Янукович воює проти всіх українців, і нас з вами в тому числі! Влада не розуміє мирний дій, 3 місяці - це вже більше, ніж показово! "Партія війни" розуміє тільки силу! А активна меншість завжди буде диктувати умови пасивній більшості, так що змиріться. Слава Україні!
Проти Показати IP 19 Лютого 2014 23:10
Потім не дивуйтесь коли ввечері буде страшно вийти на вулицю, і не кричіть міліція! Побачимо як ваш Правий Сектор захистить від тої бидлоти що вилізе і буде грабувати перехожих.
Ольга до Проти Показати IP 20 Лютого 2014 00:46
Можна подумати, що міліція нас коли-небудь захищала. Не смішіть людей наївний.
Петрович до Проти Показати IP 20 Лютого 2014 02:08
В декого немає що і вкрасти, а тебе як мають обікрасти на таку міліцію сильно не надійся, забувся як вони машини шукали крадені?Давали тобі телефон того, зто за винагороду повертав авто,це дармоїди а не міліція, вони себе захистити не зможуть,а не громадян пересічних.
Іван з ГПЗ Показати IP 20 Лютого 2014 00:58
ЛЮДИ, СХАМЕНІТЬСЯ!! Чи Ви зомбі???? Правий Сектор відстоює наші права та свободи. Хай там які методи вони не використовують, але ЗАХИЩАЮТЬ нашу свободу!!! Чи краще, щоб Янукович віддав євроінтеграцію (чит. - євроПЕЇЗАЦІЮ) взамін на подачкі з Москви? Краще, шоб ця обізяна вбивала людей і крала гроші??? Подумайте, тут все очевидно або ви за Яника або проти. Все інше, в т.ч. міліція, погроми обл.управ., - це х**ня!!!
Анонім до Іван з ГПЗ Показати IP 20 Лютого 2014 07:41
це на правий сектор це варвари, неврівноважене стадо, з середнім з низьким рівнем айкю...!!!!!!!!!!!!!!!!
...пулкин Показати IP 20 Лютого 2014 01:04
...что касается МИЛИЦИИ и кто ее так любит и защищает.на мою сестру напали днем в г.Луцке на ул.Л,Украинки.МиЛИЦИЯ которая нас бережет отказалась принять заявление.когда наши кто напал( а это благодаря людям) был установлен человек.и после того как его нашли у нее не приняли заявление после жалобы зам.прокурора города Корнесюку ей было отказано в расследовани и после суда судья Ковтуненко отказал в открытии уголовного дела...так кто тут нас охраняет....А!!!вся милиция занимается бизнесом СБУ это банда которая крышует наркотики контрабас кокс и оружие.каждая должность продается от10000у.е до 250000.Так что вы поищите записки убитого начальника гор.отдела..которого убили из за рекета..вот кто наши герои.
Анонім до ...пулкин Показати IP 20 Лютого 2014 02:02
Тяжковато буде поначалу, але жити в мусорському бардаку нормальна людина не схоче, і будемо шукати нові кадри.Зажрались лягаві,а тут пісателі сюсюкають і не представляють як люди за копійчину вкалують!Ні дна падла не вишла і не сказала слова на майдані, нема чого жаліти цих лягавих спустити шкуру з тих хто людей забивав в підвалах і в кабінетах приковували до батареї і вибивали собі на зірочку, а хат скільки позибирали.І один з другим хоче щоб я пожалів цих мразюк, позажирались-попригрівались, відгородились від людей парканами за 20 років, а тепер наболіло людям і вони зрозуміли що не одна тварюка з нагрітого крісла не встане сама,скинути нафіг , сили хватить!
Анонім до ...пулкин Показати IP 20 Лютого 2014 22:33
"данильчуки" і ваші юні "радикали", навіщо громити примщення МІЛІЦІЇ???? там працюють прості міліціонери та інші службовці!!! Ідіть громіть вілли олігархів, які мають мільйони, а не нещасні 2 тисячі!!! Але це вам не слабо!!! зразу в штани понакладаєте!!!! МІЛІЦІОНЕРИ не піддавайтесь на оці коментарі!!! Я знаю, що ви з народом і на стороні закону!!! "Правий сектор- ГАНЬБА!!!!
Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 12:24
Коктейлі молотова, масові виступи, погроми, Іспанія, Італія напередодні 2-ої світової чи не так фашисти приходили до влади?
Віктор!!!!! Показати IP 21 Лютого 2014 22:29
Данильчук - Позор України, хреновий активіст, чмо!!!!!!!!! Бидло!!!! Хто ти такий, щоб на себе такі повноваження брати, "с*ка "чого ти не на Майдані був тод?,А козиряв перед Управлінням УМВС, коли вони і так на переговорили вийшли!!!!! А начальник УМВС у Волинській облас ті Терещук - прастітутка, навіть не могла захистити як мужик Башкеленка, позор системі МВС!!!!!!