USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Волинські депутати хочуть, щоб люстрація відбувалася згідно з законом

5 Березня 2014 15:25
Депутати обласної ради стурбовані тим, що люстрація влади відбувається без відповідного підґрунтя - законодавчої бази. Отож депутати вирішили звернутися з цього приводу у Верховну Раду України.

Про це стало відомо під 24-ї сесії обласної ради сьогодні, 5-го березня.

Із відповідним зверненням до присутніх виступив депутат Сергій Слабенко. З його слів, волиняни підтримують проект постанови, який підготували для розгляду у Верховній Раді України, в якому підготовлена правова база для люстрації влади. «Ми просимо усіх депутатів Верховної Ради підтримати такий проект та прискорити його ухвалення, бо це нас як волинян стосується, і ми хвилюємося»,- наголосив Сергій Слабенко.

Його пропозицію звернутися у Київ підтримали й інші депутати.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Лучани Показати IP 5 Березня 2014 15:47
Роздуплились нарешті, про закон згадали!
Прокурор до Лучани Показати IP 9 Жовтня 2014 10:45
яке підґрунтя чемодан бак і Брище інакше конфіскація з усіма родичами по 3 покоління, тюрма або штраф батальйон
ЄС Показати IP 5 Березня 2014 15:50
Яка люстрація. Давайте пролюструємо, в першу чергу, активістів Луцького євромайдану пролюструйте.
МВ до ЄС Показати IP 5 Березня 2014 16:38
і самого Слабенка... теж не забудьте пролюструвати
гусь Показати IP 5 Березня 2014 16:11
06.03.2014 року буде проводитись люстрація начальника Луцької міліції Василя Марчишака, який нарешті вийшов з лікарняного.
Лучанин до гусь Показати IP 5 Березня 2014 22:36
отс....се і викусе той Гузь разом із Данильчуком
виборець Показати IP 5 Березня 2014 16:35
Дивлячись по ТБ ту сесію то взагалі жах!:) То їм Клімчук і "Регіони" заважали, а тепер без них і як собаки гризуться!!! Ото обрали...:(
Лучанин Показати IP 5 Березня 2014 21:13
Люстрація в Рівному: http://www.kp.ru/daily/26202/3089080/ Сашко Билый терроризирует Ровенщину рэкетом
главбугша Показати IP 5 Березня 2014 22:22
чому ж все таки не перевірили директора фінансового ДКП Луцьк тепло, і які у неї надбавки? за які кошти будується 4 поверх у комунальному підприємстві? чому всі приватні машини(керівників) є в оренді підприємства?і чому "простих" робочих звільняють, а на місце вводять нові посади(тобто заступників і радників) з окладами в 15 тис.грн.??