USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Волинські депутати хочуть заборонити «Український вибір»

17 Вересня 2014 18:36
Депутатська комісія Волинської облради пропонує звернутися до перших осіб держави, аби вони заборонили діяльність й існування Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнський громадянських рух «Український вибір», мовляв, знають, хто за нею стоїть.

Про це йшлося під час засідання комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю сьогодні, 17-го вересня, в обласній раді.

Депутатам пропонують затвердити проект рішення «Про рішення Івано-Франківської обласної ради від 27.06.2014 року № 1326-29/2014», згідно з яким обранці Волині хочуть підтримати колег із сусідньої області, аби звернутися до Президента України, голови Верховної Ради України, Генпрокурора, головного СБУшника України, аби вжити необхідних заходів, щоб заборонити діяльність в Україні Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнський громадянських рух «Український вибір».

«Особисто я підтримую це рішення від А до Я. Нам усім відомо про діяльність її голови – Віктора Медведчука, ми багато читали про нього в ЗМІ й знаємо, що це за людина і які справи вона чинить в Україні», - звернувся до членів профільної комісії голова Володимир Навроцький.

Із семи присутніх членів було шестеро, які цю ініціативу підтримали одноголосно, чого достатньо, аби рекомендувати депутатам облради схвалити таке під час сесії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
укроп Показати IP 17 Вересня 2014 19:43
давно пора!!! і усіх його членів першим рейсом на Ростов!!!!!!
Лучанин до укроп Показати IP 18 Вересня 2014 08:30
Якась дивна в Україні демократія, вона чимось нагадує часи СРСР, коли фактично була одна ідеологія, а всі інші переслідувались. Зараз те саме. Скажіть, будь ласка, де в світі заборонено мати проросійські погляди?
Волинь до Лучанин Показати IP 18 Вересня 2014 11:56
Ну ти і дятел, з недавінх пір на всій УКРАЇНІ!!!
віктор до укроп Показати IP 18 Вересня 2014 09:10
і нічого путати зрадництво, роботу на користь іншої держави із ідеологією
вм до укроп Показати IP 18 Вересня 2014 09:43
та його судити потрібно за смерть стуса
ми до вм Показати IP 18 Вересня 2014 09:46
медвечук від імені кгб (була така держава в ссср)так захищав стуса що його безневинного засудили...за грати медведчука
демократ Показати IP 17 Вересня 2014 19:47
А де демократия?
Олександр Показати IP 17 Вересня 2014 20:55
"ми багато читали про нього в ЗМІ" - це капець..... ти про Гузя особливо в коментах почитай.
Волинь до Олександр Показати IP 18 Вересня 2014 12:02
А до чого тут перевод стрілок на Гузя, коли мова про путлеровського кума Медведчука? А Гузь, він хоч чогось сам добився, а от ви чого досягли в паршивенькому свому життті крім того, що поливаєте всіх і вся лайном?
Гузя на палю Показати IP 17 Вересня 2014 23:01
На палю гузя
кандидати п...ри Показати IP 17 Вересня 2014 23:31
Передвиборчий подвиг депутата.
Блін!!! Показати IP 18 Вересня 2014 01:39
коментар було видалено
ПЕТРО Показати IP 18 Вересня 2014 12:19
В ЛУЦЬКУ ОЧОЛЮЄ УКРАЇНСЬКИЙ ВИБІР ВЛАД ДЕНЕГА ТА НАЗАР РОМАНЮК
СЕРГІЙ Показати IP 18 Вересня 2014 12:22
ЗВЕРТАЮСЯ ДО ГУНЧИКА ТА РОМАНЮКА ПРИСВОЇТИ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ БОНДАРЧКУ АНДРІЮ ІВАНОВИЧУ ПОЧЕСНОМУ ГРОМАДЯНИНУ ЛУЦЬКА ТА ВОЛИНІ МАЄ ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ ЖУРНАЛІСТИКИ ОРДЕН ЗА ЗАСЛУГИ 3 ТА 2 СТУПЕНЯ ЗАЙМАЄТЬСЯ ГРОМАДСЬКОЮ ТА БЛАГОДІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ.