USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Волинські добровольці склали присягу і їдуть на Схід

27 Червня 2014 12:36
Прочитавши присягу на вірність Україні, волинські хлопці заспівали Гімн України. Кажуть, що готові ціною власного життя захищати Батьківщину.

Добровольці зібралися в Луцьку перед Палацом культури. Прийшли проводжати їх і рідні, і просто городяни.

Перед цим чоловіки пройшли спеціальну військову підготовку.

«Сьогодні майже 30 бійців Правого сектору Волині відправляються на Схід. Тут зібралися не всі, інші будуть підсідати по дорозі. Певною мірою ми забезпечені, але є проблеми з касками, приладами для бою вночі. Надіємося, що нам з цим будуть допомагати небайдужу волиняни», - розповів Інформаційному агентству Волинські Новини очільник Правого сектору Волині Павло Данильчук, який теж їде.
У складі якого спецзагону будуть воювати - точно не говорять добровольці, з міркувань безпеки. Однак наголошують, що їдуть в батальйон добровольців, який скоординовує свої дії з МВС.

Чоловік з Волині, який не називає своє ім’я і не показує обличчя, запевняє, що психологічно готовий до війни.
«Я проходив строкову службу в армії. Також маю медичну освіту. Окрім того, я проходив військовий вишкіл на території України. Щодо того чи я готовий морально – звісно, вже на Майдані я до цього підготувався!», - розповідає доброволець.

У Добру путь благословив усіх священик.

Опісля, чоловіки прийняли присягу на вірність Україні й усі гуртом заспівали Гімн. Під час цього дійства жінки й діти не стримували сліз.

Зауважимо, серед добровольців чоловіки, яким за 18, є одружені і ті, хто має дітей.
Чоловіки також повідомили , що на наших добровольців на Сході України, окрім сепаратистів, чекає ще одна небезпека: «Ми маємо інформацію з достовірних джерел, що з Києва був даний наказ із Міністерства МВС, щоб бійців Правого сектору знищували на передовій. Це сумно, коли їдеш захищати Батьківщину, а свої можуть стріляти в спину».

Зауважимо, як говорять добровольці, коли домовлялися з перевізником і сказали, що їдуть на Схід воювати за єдину Україну, то їх зобов’язалися доставити безплатно.

Після складання присяги, представники громадських активістів вкотре прийшли до заступників начальника Управління МВС України у Волинській області, аби нагадати їм, про те, що активісти не бажають бачити їх на займаних посадах. У стіни міліції ті прийшли одягнені у балаклави і поводили себе агресивно.

Ще пізніше, Правий сектор і Автомайдан України Волині прийшли й до очільника обласного УДАІ Володимира Кравчені з вимогою відставки керівника і його заступників. Цей візит закінчився сутичкою.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 46
лучани Показати IP 27 Червня 2014 12:43
Молодці хлопці. А от з 10 тисячної міліцєйської організації поїхало тільки десять чоловік.
13 до лучани Показати IP 27 Червня 2014 13:00
ти звідки знаєш скільки поїхало міліції, чудак?!
слава героям до лучани Показати IP 27 Червня 2014 13:58
проте плюсами самі себе тільки пишуть створюють ілюзію маси. г*нд*ни свого яника.
гiсть Показати IP 27 Червня 2014 12:43
Не убий.
Панас Показати IP 27 Червня 2014 12:43
ура
Нету слов Показати IP 27 Червня 2014 12:47
И поп стоит и благословляет людей с ОРУЖИЕМ???? Дебилизм.
лучани до Нету слов Показати IP 27 Червня 2014 12:50
Попи ,це в російській-фсбешній секті.
гість до Нету слов Показати IP 27 Червня 2014 14:16
дебілізм - це те, що ти робиш на наших сайтах
Анонім Показати IP 27 Червня 2014 12:52
А чого ж ще й зараз ховатись за маски? Народ повинен знати свої героїв в обличчя. Чи боїтесь своїх земляків більше ніж сепаратистів?
Яна до Анонім Показати IP 27 Червня 2014 13:32
Це точно))
гість до Анонім Показати IP 27 Червня 2014 14:17
народ і так знає їх. На відміну від тебе, хто до українського народу не має ніякого відношення, троле
АСЯ Показати IP 27 Червня 2014 12:53
А ЩО ДАНИЛЬЧУК БУДЕ СИДІТИ В ЛУЦЬКУ. ТО ВІН ПОВИНЕН ПОЇХАТИ З НИМИ .Я РОЗУМІЮ ЩО НЕЦАРСКЕ ДІЛО ВОЮВАТИ . НО ....
ФигВам до АСЯ Показати IP 27 Червня 2014 13:54
Вроде бы написано "Павло Данильчук, який теж їде". Неужто Волынь избавилась еще от одного придурка???!!!
Маневичанка до ФигВам Показати IP 27 Червня 2014 14:40
Щось він іде-іде і ніяк не доіде !
Анонім до ФигВам Показати IP 27 Червня 2014 14:42
данильчук не їде а завизе і вернеться.... йому після того як свобода в києві харю натовкла воювати зась :) а взагалі то дивно самі спровокували війну і тільки зараз їдуть....
Ірина Показати IP 27 Червня 2014 13:04
Бережи Вас Бог. Волинь чекає Вас живими.
данильчук де ти взяв Показати IP 27 Червня 2014 13:17
данильчук де ти взяв гроші на квартиру в будинку за податковою і на нову машину? от ці хлопці їдуть не зрозуміло куди, а ви тут присяги приймаєте...точно так діяли колись ваші вожді, яких ви зараз возвеличуєте...
знаюча Показати IP 27 Червня 2014 13:48
Не легалізоване озбройне формування зі зброєю посеред міста... Це що таке???!!! Так на Сході ще у часи Майдану казали щоб такі склали зброю і що ми бачимо? Це все штучна війна, де зіштовхнули лобами людей України, а олігархи стрежуть капусту - от що це таке!!!
хутін пуй до знаюча Показати IP 27 Червня 2014 14:19
коли вже такі, як ти, нарешті поглянуть правді у вічі? що це таке?! це реальна війна, а не штучна, і не людей лобами зіштовхнули олігархи, а вошива параша почала цю війну, захопила частину території України і продовжує далі. А на Сході ті, що таке казали ПНХ, бо вже дістали, якби не їх дебільні уявлення про багато речей, то зараз би не було того, що відбувається, тому ПНХ вони разом з тим що вони казали і кажуть і ще ра ПНХ, або в парашу, що одне і теж.!
викладачка вузу Показати IP 27 Червня 2014 14:00
У щасливу путь, дорогі Патріоти України, дорогі наші діти, брати, чоловіки, онуки! Нехай Матінка Божа Вас охороняє! Ми чекаємо на Вас живих і молимося за всіх тих, хто захищає нашу рідну Україну!!! Слів нема, щоб висловити свій гнів, своє обурення тим, як поводять себе деякі люди. Це ж так ясно, як і 2+2=4, на чиїй стороні правда! Чому така несправедливість? Чому така агресія до всього ураїнського? Боже милий, допоможи нам, українцям! Почуй стогін матерів і не допусти більше кровопролиття! Нехай станеться чудо і настане мир!
До знаючої Показати IP 27 Червня 2014 14:04
Слава богу є ще адекватні люди в Луцьку, а то було враження що в Ліпінах лікарню закрили і всіх випустили на майдан.
мир до До знаючої Показати IP 27 Червня 2014 15:32
якщо вам від того легше то +1 до знаючої) Повірте, у Луцьку багато людей які розуміють, що майдан лише зруйнував країну.
ксена Показати IP 27 Червня 2014 14:04
Невже на Волині хоча б трохи буде спокійно без всяких данилюків. УРА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Оля Показати IP 27 Червня 2014 14:20
Нехай береже їх Господь!!! Повертайтеся живими та з миром!!!
Коля до Оля Показати IP 27 Червня 2014 15:41
Але по вашому повинні загинути прості-мирні люди на Сході??? То як після такого ви ще до Бога звертаєтесь?!
Оля до Коля Показати IP 29 Червня 2014 21:45
Мене не хвилюють "прості - мирні" люди на Сході. Це все їхні проблеми. Нехай їх і вирішують самі.
ЯЯ Показати IP 27 Червня 2014 14:21
Хай Бог вас береже!
до Ксеня Показати IP 27 Червня 2014 14:21
Боже, яка тупість та жорстокість! Пані Ксені потрібно було б поїхати на Схід, тоді на Волині було б менше українофобів!
Nbwm до до Ксеня Показати IP 27 Червня 2014 14:35
Яка пані? те що близьке ксені таких і слів то не знає, там вийнятково розуміють "гражданочка" або "таварісч".
Яна Показати IP 27 Червня 2014 14:32
А Данильчук все ж молодець, що сам поїхав. І тепер ті, хто гадили на нього - заткніться, не відсиджуєтсья він, а воює!!!
Анонім до Яна Показати IP 27 Червня 2014 14:41
хай там i лишиться, в хорошому сенсi. без нього Луцьк кращий.
Сумніваюсь до Яна Показати IP 27 Червня 2014 19:17
1 - що поїхав 2- якщо і поїхав - що сам
волинь Показати IP 27 Червня 2014 14:37
А чому б представникам з МВС не податись на передову. чи їм тільки личить команди роздавати. бабло рахувати і зливати хлопців!!!! Коли врешті решт прекратитися цей безпредел - кожен день констактують - стільки то загиблих. комусь дуже вигідно затягування цього так званого"АТО".
не до волинь Показати IP 28 Червня 2014 16:13
не мвс начало єту війну...
1239 Показати IP 27 Червня 2014 14:46
Але хто видав зброю.Чи ще з майдану дісталась
Анонім Показати IP 27 Червня 2014 14:53
в Данильчука на 29 в замку виступ заплановано так що ще вернеться.....
Олександр Показати IP 27 Червня 2014 15:40
Є два питання: 1) чому не їде Данильчук 2) де вони взяли автомати? Що робиться у країні? Хто хоче що хоче штурмує... Хто закриє цей ящик Пандори?..
си Показати IP 27 Червня 2014 18:10
Невже Дан..ка пристр..ть??
Перемога до си Показати IP 27 Червня 2014 20:41
Як таке можна говорити? Вже задовбали люди, які Данильчука приплітають до всього, де можна і не можна, де треба і не треба...Сидить в Луцьку - погано, поїхав на Схід - нехай пристрелять, ну як, ну як про таке можна навіть думати? просто в голові не вкладається, де взялися такі жортокі люди, щоб то бажати смерті звичайним добровольцям, які поїхали вас же і захищати...Тут сидиш і тремтиш від хвилювання аби з ними все добре було, переживаєш щоб повернулися живі, здорові, а ви "пристр...ть", жах...Аше зло нехай вам же і повернеться! А хлопці - молодці, Ви - наші герої, нехай удача і Господь завжди будуть з Вами!
каям Показати IP 27 Червня 2014 18:14
Причепився жид до Івана у окопі та все розпитує,чи дуває таке та сяке на війні ,та так вже дістав Івана,а чи буває жовта кров, а Іван відповідаєщо буває,тоді жид лап себе за дупу, та до Івана,то я вже Іване ранений.
Читач Показати IP 27 Червня 2014 19:48
Закривають обличчя. бо можливо щоб батьки не знали і не переживали. Тут нічого дивного вони ж не на курорт їдуть, а на війну. Нехай Бог вам допоможе вернутись живими. Тримайтеся ми за всіх наших Волинських захисників переживаємо.
харі до Читач Показати IP 28 Червня 2014 16:16
харі закривають, бо так бандити роблять...
Дан Показати IP 27 Червня 2014 20:41
Стремно все это. Люди с оружием в центре города. Едут на войну. Патриотично. Жалко их. Но сейчас не середина 20-го века, где пехота могла хоть частично предрешить исход войны. Независимость и суверенитет Украины должны защитить мудрые руководители страны мирным путем. Если они мудрые..........Если же нет - то будет происходить - то что происходит. То Россия управляла Украиной, теперь США, а когда же очередь самой Украины? Я такой же сторонник Украины в ее сегодяшних границах, как и большинство из вас, но уверен что сегодня умные головы в руководстве страны, важнее автоматов и БТРов.
Волинянка Показати IP 27 Червня 2014 23:42
Мудрі рішення, а особливо мирні чекаємо всі, бо дуже дорога ціна - кожного дня гине наша молодь. Страшно дивитись новини. Хочеться щоб все зупинилось і ми почали будувати свою державу; мирно жити,працювати, любити. будувати плани. Боже дай мудрості всім, вбережи всіх від кровопролиття щоб склали зброю розїхались по своїх країнах хто звідки приїхав, а українці повернулись у свої домівки.
Ващук - не справжня Показати IP 28 Червня 2014 22:32
А наша землячка Ващук Катерина точно не благословить їх, тому що НЕ ГОЛОСУВАЛА за притягнення до кримінальної відповідальності сепаратиста Царьова. Раніше вона голосувала за мовний закон Ківалова-Колісніченка. Отже, вгадайте з трьох разів: СЕПАРАТИСТКА чи НІ наша Почесна Волинянка? А ще вона єдина з волинських нардепів відмовилася перерахувати свою одноденну зарплату на потреби нашого війська. Ви подивіться на якому найкрутішому джипі-Тойоті Ващук приїздить до нас на Волинь, хизується перед нами бідними. За які грошики вона купила цю махіну? Та за гроші горохівської судді, яку замість того щоб посадити в тюрму, Катя протягнула суддею "довічно". Та за 50 тисяч "зелених", які отримала від подруги Свєти Соколовської за призначення її начальницею обласної сільгоспінспекції. Так що погрузла Ващук в корупції по саму шию. Тому наказ депутатам Волиньради може бути лише один: Ващучку треба позбавити звання Почесного Волинянина.
Данильчук-лох! Показати IP 18 Жовтня 2015 18:07
Псевдовоїн полку "АЗОВ", який просидів на складі та ще до виборів минулого року втік зі сходу! Не можна піартись на війні! Данильчук ти тв*рюка!